• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zaparený krk a za ušami. Mali ste taký problém?

14. decembra 2016 
@mrtartina preto som napisala flocetu gel, obsahuje okrem harmanceka aj nechtik a octan. my ju pouzivame asi na vsetko a hlavne v lete
21. jan 2015 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme pouzivali Bepanthen na zapareniny a hlavne ako prevenciu
21. júl 2015 o 20:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My tiez pouzivane extra mast Bepanthen aj na zapareniny na krku ci v trieslach (nielen na zadocku), podrazdenu pokozku, odreniny a podobne. Mame ho aj v lekarnicke a jazdi vsade s nami. :slight_smile:
10. mar 2016 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jejda baby, chce to teplu vodu a obycajne mydlo a poctivo kazdy vecer umyt a hlavne dokladne vysusit... za par dni mate po tom. Ak je to velmi zanedbane, treba silnejsi kaliber ako imazol alebo pymafukort.
10. mar 2016 o 22:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja malú častokrát umývam vodou a natriem jemnú vrstvu bepanthenom extra krémom,,super pomáha
22. júl 2016 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na zapareniny vsetkeho druhu pouzivam bepanthen extra-v lete som nim aj potnicky vyliecila:wink:
29. júl 2016 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež používam bepanthen extra aj na potničky. Keď sa malému spravili niekedy pod krkom a v záhyboch, tak som mu ich ponatierala a bolo po probléme.
8. nov 2016 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly mal naposledy pod pazuchami vyrazky nevedela co mu na to dat, tak aj na ne som skusila bepanthen care a po par dnoch mu zmizli, nejako ho extra nesvrbeli, asi mu ani nevadili, ale boli tam:(
14. dec 2016 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok