• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zaručený recept na zníženie teploty u dieťaťa

poradte mi mala ma 5 rokou bere antibiotika teplotu ma az do 39" nic nezabera neviem ako znizit horucku uz treti den takto horuckuje
28. jún 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vyskusaj ho dat do vodicky a nalej tam trochu alpy.horucka hned klesne
29. jún 2013 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inuska123456 sprav bábu teplý kúpeľ nechaj ju vo vode zhruba 2-3 minúty potom ju rýchlo obleč a šup do postieľky samozrejme plus nejaké sirupy
6. júl 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. aug 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocula som ze na znizenie teploty sa ma davat nieco az ked vystupi nad 38.5-je to pravda lebo je lepsie dat uz ked ma 38.1 :frowning2:
9. dec 2013 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak má dieťa v konečníku teplotu 37,5 nepotrebuje žiadne čípky a ani lieky lebo jeho skutočná teplota je 37,0. Pri teplote do 37,7 nie je treba nič robit pokiaľ dieťa pije, hýbe sa alebo plače. Spozornela by som ak je apatické, spavé alebo uplakané viac ako inokedy.
Nám ako deťom mamina dávala na zápastia kolieska citrónov , a aj na čelo prifixovala to obvazom a ešte nám dala aj zábal ale to maximálne raz dva razy za noc.
Nezačali mu ešte rásť aj zúbky?
3. jan 2014 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inuska123456 moja mala horuckovala od nedele...38,5...39...do vcera...nepomahali atb, nic...vcera rano som s nou zasla k homeopaticke, dala mi Granulky Belladonna, tie som jej rozpustila vo vode a od prvej davky prestala mat horucku, este stale ma udrziavaciu davku, ale po horucke, teraz riesim homeopatikami kasel a uz od rana sa mi zda, ze je to ovela lepsie...skus homeopatika, moja malá ma 3,5 roka
3. jan 2014 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve som vyskúšala surový zemiak na nožičky a ručičky, previazať elastickým obväzom, momentálne to tam má asi hodinu a teplota klesla zo 40,7 na 38,4, predtým som skúšala octové zábaly, samozrejme lieky na zníženie teploty, ale po pol hodine sme boli späť nad 40, poradila mi kamaratkina mamina, fakt som neverila že zemiak môže takto fungovať, ale je to super!!!
26. jan 2014 o 00:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ikusko a to koliesko zemiaku? na vsetky koncatiny?
26. jan 2014 o 03:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dneska sme boli ockovat malu a ma stoho teploty 38,2 malička ma 3 a pol mesiaca troska sa bojim dala som jej sirup nurofen od 3 mesiacou pomaha ale vzdi sa jej vracia spet nejaka rada dakujem
5. nov 2014 o 23:28  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do 38,5 nie je teplota..imuita pracuje a "pali" bacili..pokial clovek zasiahne,nie je to dobre nakolko imunitu vyradime z diania a uzdravenie sa predlzuje...
pri malickych detickach davam vzdy velky pozor na teplotu...nad 38,5 kontrolujem kazdu pol hodinu...pokial je dieta kojene,ziadny stres,dieta komunikuje s telom matky cez mliecko a chvilku trva,pokial materske telo vyrobi protilatky,ktore idu cez mliecko babatku...nad 39,3 teplotu som aj ja uz zrazala chemiou...
ja deti vzdy strcim do vane,do vody ktora im je prijemna a necham sa ich tam hrat...davam pozor casom voda chladne a stahuje teplotu....toto opakujem..

na pitie feniklovy caj---liter vody,2lyzice semienok priviest do varu,varit 3 minuty,tri minuty luhovat ,zliat pit studene...ak ho urgentne potrebujem,miesam so studenou vodou...
29. nov 2014 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoj ked nefunguju lieky tak ja davam platok osupaneho zemiaka na zapastia a na celo a do ruky vajicko .To vajicko u vacsich deti.
Robila to babicka a skusila som a funguje.
30. nov 2014 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nám u deti pomaha tzv."Priessnitzov zabal", hlavne ked boli hrdlo, tak na krk, ale da sa aplikovat aj ja ine casti tela-pomaha pri horucke, bolesti aj opuchoch: http://www.celostnimedicina.cz/priessnitzuv-obklad.htm
1. mar 2015 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja davam dcere ked ma vysoku teplotu zase platky citronu na chodidla,nato jej dam pevnu ponozku aby to drzalo a zachvilu je po horucke a citron je cely vyzmykany. :slight_smile:
14. mar 2015 o 10:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam deti už večšie a tento recept je osvedčeny ,....namočit ponožky do zriedene ho octu navliest na nožičky a navrch dat hrubšie ponožky,nechat posôbit aj celu noc a potom lipovy čaj bez cukru
25. jan 2016 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nurofena studene obklady
5. júl 2016 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. júl 2016 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok