Zavinovačka pri bolesti bruška

pikulik8
16. jún 2016

Ahojte mamicky. Myslite ze je dobry napad zavinovat babo do zavinovacky/ulitky ked ho trapia bolesti bruska a prdky a teda kope nozickami? V zavinovacke ma ale obmedzeny pohyb. Na druhu stranu by sa malo citit tesne ako v brusku..mozno si poviete ze hlupa otazka🙂 Dakujem

mimanr
16. jún 2016

@pikulik8 ked som kupovala ulitku, uvadzali jednu z jej vyhod riesenie bolesti bruska, lebo ma rucicky tak zlozene vpredu a ked sa mrvi, vraj sa masiruje... nam to veru nepomohlo, este sa jedovala, ze sa nemoze pohnut, lebo ked si chce puknut, prehyna sa do luku ☹

glorikarebeka
16. jún 2016

lepsie je ked babo ma priestor na kopanie,ale koliky musite pretrpiet tak ci tak kazde babo je ine....podla na zbytocne vyhodene peniazky

luba41
16. jún 2016

najlepšie na "koliky" je nosenie v šatke na tele matky..matka prirodzene zohrieva telo dieťaťa anapomáha tým lepšiemu pohybu čriev dieťaťa, dieťa je kludné pretože je tesne pri matke

dominikav123
16. jún 2016

@pikulik8 k tomu noseniu, my sme kúpili manducu a naša v nej tak revala a kričala ze sme ju po troch dňoch vrátili 🙂 podľa mna je lepsie dať bejby na voľno a veľa cvičiť, na bruško, poloha na tigríka a masírovať. A čakať kým z toho vyrastie 🙂 naša prestala mat bolesti od 6 týždňa

mima122
16. jún 2016

@pikulik8 vysadiť vigantol aspoň na tri dni ,
lebo ta kolika môže byť aj z toho, vigantol je ťažký na bruško babetka

mimanr
16. jún 2016

@luba41 aj ja som v to dufala, ale strasne mi v satke plakavala 😖

luba41
16. jún 2016

@mimanr aj na rukách ked si nosila plakala?

mimanr
16. jún 2016

@luba41 nie. Ja som chcela satkovat, lebo som to pri prvom nerobila, ale malinka sa vyslovene branila, tak som ju nosila na rukach, a to bola spokojna. Satku som mala nastastie pozicanu... v manduce sa jej tiez moc nelubi, vydrzi tak 10-15 minut a v noci je to katastrofa, ci je v ulitke alebo v spacom vaku s volnymi ruckami... 😔