Zodretá kožička

25. nov 2020

Mamicky prosim o radu. Mam 2mesacne dievcatko a nejak nevedomky, nechtiac som jej zodrela kozicku okolo ritulky. Pouzivala som vlhcene utierky pampers a bebelo. Mozno som privelmi tlacila pri utierani a neuvedomila som si krehkost babatka 😔. Mala rozdrazdenu kozu na zadocku, vtedy som si to uvedomila. Prestala som pouzivat vlhcene utierky, ritku jej umyvam pod vodou, v repiku. Vyutieram a natriem rybkovou mastou. Zadocek pekny, zahojeny. Len ta koza okolo ritulky je stale otvorena. Pomozte mi prosim, co na to 🙏🙏🙏

paciko9
25. nov 2020

Skuste aviril krem aj my sme mali tento problem. Nic nam nezaberalo, ale aviril pomohol. Moja mala uz po tyzdni katastrofalny zadocek z vlhcenych utierok.

nistika
25. nov 2020

sudokrem jednoznacne a zajtra je po probleme 🙂

janulienocka
25. nov 2020

Pytiol je bomba na toto

sonia1990
25. nov 2020

My máme takú zodretu kozicku vysuchanu kozicku pod pazuskami a doktor nám predpísal takú masticku co nám zarobili v lekárni a krásne nám to zahojilo lebo sudokrem nám veľmi nepomohol treba zájsť k doktorovi a nech vám predpise masticku na to a to vám zarobia v lekárni.

fazulkova
25. nov 2020

veru..ja som sa poucila tiez, ziadne vlhcene, len voda, ten repik je super. ja nedam dopustit na puder, nie maste. preventivne hocijaky, ale pri problemoch je tento zazrak https://www.pilulka.sk/topfer-puder-proti-boles...

karhu
25. nov 2020

..vlhcene utierky znacky pampers pouzivam na cistenie digestora..tak silne su tie chemikalie v tom, malu umyt v cistej vode, max ak mydlom bupi, dat sudokrem, ak sa da tak nechat bez plienky...sudokrem a vzduch to napravia

fazulkova
25. nov 2020

este doplnim, ja som s tym pudrom vyhojila skarede zaparenie, neviem, ako to ma tvoja malicka, ale urcite stoji za vyskusanie 🙂 drzim palce a nic si hlavne nevycitaj, nie je to tvoja chyba.

stanulienkat
25. nov 2020

Rybilka

asia83
25. nov 2020

Malý to mal od hnačky. Klasický púder z lekárne na rany som mu na to dávala. Na druhý deň už bolo všetko v poriadku.

nikpa
25. nov 2020

Bepanthen. A vlhcene utierky ked uz pouzijes na pokožku dieťaťa tak nasledne umyt vodou. Napr.ja syna po veľkej vyutieram s vlhcenymi a šup do vane pod vodu uz len oplachnut. Nikdy nebol extra zapareny alebo podráždený. Tak isto ani tvar ich nepoužívam, jedine ked sme na ihrisku, ruky do nich utriet. Sú síce pohodlné ale je to humus a chémia, sama vidíš.