• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zvracanie batoľaťa. Čo na to pomôže?

Prosila by som vas o radu! moja dcerka ma 21 mesiacov a už skoro tyžden zvracia ma aj probiotika aj antibiotika mala aj hnačky ale tie postupne prešli. S tým zvracanim je to horšie čo zje vyvrati a aj čo vypije. Nemáte s tým niekto skúsenosti? Už som zúfalá.
ďakujem za každú radu
2. júl 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ke´d vracia tak dlho...okamžite choď s ňou doktorke...to už nie je sranda,je ešte malá.
2. júl 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola si u lekarky? asi by ta mala poslat do nemocnice na nejake infuzie. u nas v nemocnici bol jeden chlapcek, ktory sice hnackoval aj vracal iba dva dni, ale tak kvalitne, ze mu to poskodilo oblicku.
2. júl 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme tym presli pred rokom. to som bola v 39tt a syn dostal nejaku virozu, tak sme si polezali v nemocnice napojeny na infuziach, trvalo mu tyzden, kym sa tak trochu pozviechal.
2. júl 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rano ideme na krv a boli sme aj na pohotovosti 2x cez výkend som si myslela že nas tam nechajú ale nič dnes vracala 2 krát potom večer už aj papala rohlik a teraz haja no neviem uvidime ake budú výsledky
2. júl 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepredpisali ti Torecan capiky? tie by mali potlacit nutkanie na vracanie a potom by mohla dostat do seba aspon nejake ziviny bez toho, aby ich hned vyvracala.
2. júl 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sonoga s tou obličkou si ma nepotešila bojim sa o nu
2. júl 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som ta nechcela vystrasit. u nas sa sirila nejaka viroza v celom BJ aj v kupeloch. vsetky domovy dochodcov, domovy socalnych sluzieb a aj pacienti na kupelnej liecbe si tym presli. a myslim, ze aj vacsina deti a tiez dost dospelych. ide o to, ze u niekho to bolo v miernejsej forme, u niekoho v brutalnej.
2. júl 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved aj ja som tým prešla ale mna to prešlo začalo moju mamu ale malej to trvá nejako dlho
2. júl 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sú tie naše pohotovosti...keď nenatrafíš na normálneho lekára,ani si ťa niekedy nevšimnú.držte sa...dúfam,že jej to prejde...teraz v lete je takýchto viróz veľmi veľa.hlavne jej dávaj veľa piť a keď ju bolí bruško,skús mätový čaj...mám to na dcére odskúšané.
2. júl 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ten čajík skúsim ona práveže velmi vela pije a dnes zvracala to čo vypila nie čo zjedla tak ved zajtra budeme múdrejší
ďakujem za každú radu
2. júl 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme podobnú skúsenosť. Lubko mal cca rok, ked dostal vyrozu a všetko vyvracal, hlavne ked ležal. Ani čaj po lyžičkách nepomohol. Tak som volala detsku pohotovosť na ktoru sme hodinu čakali ( nevedeli nás nájsť) a potom mu detská Dr. podala injekciu a bolo dobre. Samozrejme na druhý deň som to dostala ja.
Najlepšie je aby bol dotyčný v izolácii, inak to dostanú všetci členovia rodiny.
2. júl 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabga my sme mali toto iste Samko najskor hnackoval aj vracal postupne sa hnackovanie skoncilo ale vracal dalej dr, nam dala mlieko Nutrilon pepti -teraz alergic care, a je dobre ale zistila ze vracia preto lebo laergiu na kravske mlieko...a tak sa mu to upravilo a uz je dobre a tiiez nevracal casto len 1-2x za den ale ho to vycerpavalo...
2. júl 2008 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
martinka16 dnes malú už nezvracala boli sme aj na odbere krvy a aj moč sme dali vyšetriť ten bol chvalaboho v poriadku. zajtra budú výsledky krvy a uvidí sa.
ešte ideme v stredu na sono brucha a tak som zvedavá čo zistia
3. júl 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok