Zvracanie u 5 ročného dieťaťa

lotitka
24. apr 2022

Ahojte baby 😊

Minuli týždeň v nedeľu môj syn 5r (v júni bude mať 6r) začal zvracať. V sobotu bol u mojej mami cez deň a večer ho doviezla. Mal kašeľ a nádchu už v sobotu tak som dala večer kvapky nosné a mucosolvan. V nedeľu ráno začal zvracať každú chvíľku. Dala som mu smectu a čakala 2h či to prejde. Neprešlo tak sme leteli na detskú pohotovosť. Tam mu robili vyšetrenia či nemá salmonelu a krv mu brali všetky výsledky vyšli v poriadku. Tak mu DR. dala antibiotiká a povedala že ma hlieny ktoré mu stekajú a s toho kašle a zvraca. Došli sme domov dali antibiotiká 12h. Večer zvracal tak som dala znovu smectu ako kázala. V utorok sme šli k našej doktorke a táto povedala len že dobrat antibiotiká a ukázať sa. lenže mali mi stále vraca len večer. Chcem sa spýtať čo robiť ?dr som o Tom hovorila povedala len že to má s hlienov zo sopla. Stretli ste sa z tým ako zabrániť zvracaniu? Ďakujem ❤️

andrejka1974
24. apr 2022

Dať kinedril odporúčal mi to detský lekar

katarinka89
24. apr 2022

@lotitka áno vracala mi aj v noci lebo jej zatekanie hlieny

lotitka
autor
24. apr 2022

Baby a je normálne že to zvracanie trvá týždeň? Verím našej dr len mám strach že sa mu niečo stane. S ničoho iného to nemá len s hlienov.