Zvracanie deti

10. júl 2020

Baby poradte mi. Mam z toho paniku ci u seba alebo u deti. Neviem ako sa zastavuje, co mozem a co nemozem detom dat ci urobit. Doktorka mi moc nepomohla. A este. Tie ktore ste na deti same, ako riesite taketo situacie? Myslim kvoli tomu ze co prvsie? Dieta ukludnovat alebo poupratovat spinave veci ako pyzamko, periny a pod? Znie to velmi hlupo ale dajte mi nejaky "navod" na to, prosim...

veronikaszabova
10. júl 2020

Ukludnit dieta, osprchovat, popratat bordel

renatka100
10. júl 2020

Hlavne kulisek po lyzickach maju v lekarni, a samozrejme ukludnovat

autor
10. júl 2020

@renatka100 ten kupim on je na hydrataciu alebo na zastavenie?

nika82
10. júl 2020

miesto kuliska kup enhydrol to ti aspon vypije to je bananove

heidy222
10. júl 2020

Este taky tip co ja vzdy robim zle: nedat hned pit Vela tekutin lebo to pojde hned von. Trosku pockat a Len Po duskoch. Caj radsej ako vody. Nenutit dieta do jedenia a pitia

autor
10. júl 2020

@heidy222 to viem, tiez sme sa poucili uz... 🙄 Caj mi deti nechcu oni lubia iba vodicku, ale davame opatrne pripadne len vyplachneme...

smer
10. júl 2020

Nám pomohol kinedryl alebo degan.

autor
10. júl 2020

@smer dakujem 🙂

kubkovamama
10. júl 2020

Degan je asi naj, aj pri dlhotrvajúcej nevoľnosti(aj stravovacia chyba aj psychika) Tiez mam paniku a hrôzu z vracania,syn to ma asi po mne,zvracal sice iba parkrat za x rokov..ale ako prvé musím ukludnovat,robit sa akoze pohoda,stava sa a nic sa nedeje aj ked ma to riadne vyplasi.On ma slzy v ociach,paniku,strach,musim byt megakludna,asistovat na wc,objat,potom upratovat.

renatka100
10. júl 2020

Ano je na rehydrataciu, moje deti ho maju radsej ako enhydrol

judar
10. júl 2020

Do zasoby praskovu smectu ta pomaha aj na hnacky aj na vracanie a pitie nesladeneho caju a jedenie sucheho rozka tot vse

autor
10. júl 2020

@kubkovamama moc dakujem... Ked sa nahodou stane v noci a das ho spinkat a nahodou sa to opakuje tak cele odznovu ze? Lebo ja potom nedokazem v noci spat... Sedim a pozeram ako spi, cakam... No proste strasny stresman som z toho...

jessicai
10. júl 2020

Dobrá je okrem Deganu aj Coca Cola po troške. Tak asi lyžicu každú pol hodinu.

autor
10. júl 2020

@jessicai tento trik poznam ale zrovna sme to doma nemali. U nas to nikto nepije ale zozeniem si...

stanulienkat
10. júl 2020

Preboha,nedrazdi zaludok hnusnou Colou. To je prezitok.