Zvýšená teplota a soplíky u 15-mesačného

lenka7875
13. júl 2022

Žienky mám skoro 15 mesačného synceka. Od minuleho piatku má teploty. Ako sa zobudí má 37, potom začne stúpať na 38. Keď mu dám nurofen sirup alebo čípok neklesne mu až keď ju vyspí. Má aj soplíky prvý deň mal velmi vela ze som nestíhala odsávat vysavačom. Boli sme v pondelok na pohotovosti že to je zapal nosohltana dala nam pamycol a fenistil kvapky. Od pondelka má stále teploty a soplne ešte viac. Už som zúfalá zobudi10 minút dobre a zasa mu začne stúpat. Mam este počkat alebo mam ist zajtr radsej ku svojej. Ja viem ze nema nejake vysoke teploty ale on nemáva teploty vobec a je nesvoj. Pripadne mi poradte nejake babske rady co pomoze. Skusili sme aj inhalator. Mozem s nim ist von ked je teplo a nema teplotu aby sa trosku vyhrial ?

stastnamamana4
13. júl 2022

@lenka7875 na pohotovosti nekázali navštíviť obvodného? Mne vždy kažu ukázať sau neho na druhý deň

mima172
13. júl 2022

@lenka7875 CRP robili? Určite treba ísť k pediatričke, tie teploty trvajú už príliš dlho.
A von by som s ním nešla.

fiafia
13. júl 2022

@lenka7875 ja by som teplotu zrazala až od 38,5 je dobré ,že telo bojuje .na sopliky sa mi osvedčil najviac nasivin a sterimar. No je to aj na týždeň ale keď teplota stále opakovane vystupuje išla by som k dr nech spraví crp a vzala by som rovno moc zo sebou.

lenka7875
autor
13. júl 2022

@stastnamamana4 kazalu ale naša dr ma dovolenku a zastupujuca je teda nič moc.

lenka7875
autor
13. júl 2022

@mima172 crp mu nerobili.

lenka7875
autor
14. júl 2022

@lenka7875 tak som bola dneska u inej dr lebo rano otvoril oci a uz mal teplotu a robila mu crp ma 8 a vraj mu nič nieje. Zajtra donesiem moč a zoberu mu krv tak uvidime. Teploty pretrvavavju stale