Prvá noc vo vlastnej izbe

17. apr 2024

Ako prebiehala prvá noc vašich detičiek vo vlastnej izbe?
Syn takmer 3r- 1x zaspal u seba v izbičke. Som z toho na prášky, viac sa asi bojím ja, ako on …a túto noc toho asi veľa nenaspím 😅😪

danyelia
17. apr 2024

...ale no, nepreháňaj 😁 Normálne zaspali a spali celú noc, keď sa náhodou prebudili, prišla som, pohladkala a spali ďalej. 3-ročná práve prespáva u babky a dedka, už týždeň a ja som rada, že sa kľudne vyspím 😃

really8
17. apr 2024

Dcera mala asi 16m ked prvy raz spala vo svojej izbe sama. Musela si zvykat kedze postielka uz za par dni bude pre sestricku. So zaspavanim je to horsie ako v postielke. Je kludna a ticho lezi ale trva to dlhsie. Zatial sa ale kazdu noc zobudi a pride za nami. A tiez horsie spim ked je tam. Stale akokeby pocuvam ci je ticho, ci je vsetko v poriadku, ci nejde, aj ked mame zapnutu kameru.

zuzkagg
17. apr 2024

Haha, uplne ta chapem 🙂 nasa isla do svojej ked mala nieco cez dva roky a bolo to nad ocakavania v pohode, myslim ten navyk ze bude spat vo svojej izbicke, ale noci mala strasne nekludne, vacsinou som aj tak skoncila pri nej. Teraz ma tri a pol a spi opat s nami, spi dobre a vsetci sme spoko 😀

autor
17. apr 2024

@danyelia spanie u starých rodičov u nás nie je problém cca od 2r, ale toto ma nejako dostalo na kolená 🤣

zorkahorka
17. apr 2024

A coho sa to bojis?

hederamonstera
17. apr 2024

Tak si ho este nechajte u seba ked sa na to necitis ;)

autor
17. apr 2024

@zorkahorka absolútne netuším, asi toho, že ho nemám pod dohľadom, keďže v noci ešte 3x zakrývam, podávam vodu a podobné hlúposti. Asi toho, že ho nebudem mať v noci poblízku

zuzkagg
17. apr 2024

A ty si sa vlastne pytala, aka bola prva noc. Zaspavala dlho, ale spala celu noc do siestej do rana a to uz sa nikdy viac neopakovalo 😄 ja som mala celu noc kameru pri hlave keby daco, nebolo mi vsetko jedno 🙂

jazula
17. apr 2024

Ja ťa úplne chápem, dcérka má čoskoro 3 roky a budeme sa sťahovať do väčšieho bytu, konečne bude mať vlastnú izbu. Ja som sa na to tak tešila…a teraz, keď sa to blíži, si to neviem predstaviť. Asi tam na začiatku budem spávať s ňou, alebo ja neviem… Bojím sa zhoršenia spánku. Máme malý byt, spí so mnou v posteli. Nad ránom sa dosť vrtí, potom sa ku mne pritúli spí zasa ako drevo. Ak začne vstávať ráno o 6tej, tak ma porazí 🙈.

muchacici
17. apr 2024

Veď keď sa na to necítiš, tak nemusíš to predsa ešte riešiť, je to stále iba malý drobček 🙂 Môj syn už mal štyri roky, ale stále má postieľku vedľa našej manželskej, a na druhej strane 6-mesačné bábätko v druhej postieľke 😃 a zatiaľ ani neplánujem odchod 😄 vždy ho v noci prikrývam, kontrolujem, som tam preňho, ak sa prebudí, aby vedel, že môže spokojne spinkať 🙂 ale to len tak mimo reč, môj názor
No a hlavne ja som tiež spokojná, že mám detičky blízko pri sebe. Mne by bolo asi najviac smutno 😄

diewcatqoo
18. apr 2024

Prvu noc vo svojej izbe dieta zvladlo ovela lepsie ako ja. Bola som pri nom, kym nezaspalo a potom v noci som ho bola asi 5x skontrolovat. Nemusela som, ale nemala som dobry spanok a taky blby pocit, tak som isla. Ale to moje dieta uz bolo starsie ako tvoje, ked slo do vlastnej izby.

zorkahorka
18. apr 2024

Deti dokazu viac, nez si myslime. Trojrocne dieta pojde o chvilu do skolky, potrebuje byt uz trochu samostayne. Len ho v tej izbe nechaj. Max pride uprostred noci za tebou. Nic ine hrozne sa stat nemoze.
Co budes robit, ked pojde na niekolko hodin do skolky?

autor
18. apr 2024

@zorkahorka do škôlky už chodil,socializovaný je, je dostatočne samostatný, už len ten spánok chýbal

autor
18. apr 2024

Podávam update- prespal tam celú noc, chválil si, že sa mu dobre spinkalo.😁 okolo 6:30 dobehol k nám do postele a ešte dospával😁😊 o pár mesiacov k nám pribudne bábätko, tak snáď si dovtedy všetci na to zvykneme 😊🙏🏼 ďakujem za podporujúce komentáre baby 😊 ale veľa som toho nenaspala, často som sa budila a počúvala či je ticho 😅😁