icon

Ako to máte v škole a škôlke 01.05. a 08.05.?

avatar
jankamrazikova
21. apr 2026

Ako to mate Vy v skole?V skolke?

Strana
z2
anonym_86eef3
21. apr 2026

Skolka funguje,zš ma riaditelske volno.Budu doma obidve.Manzel bude doma,ja som rd.

anonym_55c45f
21. apr 2026

1.5. sviatok - vsetci doma
8.5. decka maju v skole jarmok, cize sice do skoly idu, ale neucia sa
muz neviem, este nic nespominal, a mne, zatial ako pani v domacnosti, je to suma fuk.

avatar
lasona
22. apr 2026

Predpokladám ze zase bude škôlka zavreta. Na nervy. Ja pracujem a potrebujem aby bola škôlka otvorená. Musím si to nejak zariadiť.

avatar
luk25
22. apr 2026

Ak ste to nezachytili viete tento deň vykryť OCR, nemusíte si brať dovolenku.....tlačivo je stránke sociálnej poisťovne, treba ho potvrdiť v škole , škôlke, dať potvrdiť zamestnávateľovi a odniesť na sociálnu poisťovňu.

anonym_34ab97
22. apr 2026
@anonym_3433ce

@anonym_34ab97 juj aká si len hustá. Bud budeš na materskej, alebo na UP, vsak?

@anonym_3433ce 😀 neuhádla si, chodím normálne do práce, avšak dali nám na 8. mája voľno, teda nemusíme si čerpať dovolenku ani prísť 😝

avatar
blackcat8885
23. apr 2026

My ešte nemáme žiadne info predpokladám že im daju 8.5 voľno

avatar
sara07
23. apr 2026
@luk25

Ak ste to nezachytili viete tento deň vykryť OCR, nemusíte si brať dovolenku.....tlačivo je stránke sociálnej poisťovne, treba ho potvrdiť v škole , škôlke, dať potvrdiť zamestnávateľovi a odniesť na sociálnu poisťovňu.

@luk25 ano ale napr u nás nik nevie čo bude 8.mája ohlade škôl , ani jedna..

avatar
ema22270
23. apr 2026

No zatial 1.5 je sviatok a sme doma.. ale skolka uz informovala ze 30.4.nejde elektrina takze neviem ze si mame nechat deti doma.. a 8.5 zatial nemam info zo skoly ziadne. Snad skola a skolka bude.

avatar
ivanaks
25. apr 2026
@jankamrazikova

No ved to tiez do prace a v skolke riaditelske volno🤦‍♀️

@jankamrazikova Veď choď na ten jeden deň na OČR - keď je škôlka/škola zavretá, a dieťa je do 11 rokov, vyplň si príslušné tlačivo, daj potvrdiť a si s ním doma za 55% zo mzdy...

anonym_610097
28. apr 2026

8.5. má syn na ZŠ riaditeľské voľno.
V mojej škole majú deti riaditeľské voľno a my ideme do práce. Nerozumiem tomu kroku, ale dobre 🤦🏻‍♀️ manžel pracuje. Takže jeden z nás si vezme OČR.

avatar
ema22270
28. apr 2026

Obaja maju teda uz oficialne volno.. takze zaujimave to je 😀 hlavne, ze zrusili sviatok, ale do skoly sa nejde.

avatar
oliverceky
28. apr 2026
@anonym_610097

8.5. má syn na ZŠ riaditeľské voľno.
V mojej škole majú deti riaditeľské voľno a my ideme do práce. Nerozumiem tomu kroku, ale dobre 🤦🏻‍♀️ manžel pracuje. Takže jeden z nás si vezme OČR.

@anonym_610097 čo budete robiť v škole bez žiakov?
Dajú vám príplatok?

anonym_610097
28. apr 2026
@oliverceky

@anonym_610097 čo budete robiť v škole bez žiakov?
Dajú vám príplatok?

@oliverceky naozaj netuším. Momentálne som PN a tento oznam mi prišiel cez Edu. Že sa budeme riadiť pokynmi priameho nadriadeného.

avatar
tzatzik
28. apr 2026
@tzatzik

@jankamrazikova Máme deti v dvoch škôlkach a ani v jednej z nich nemajú voľno.

@tzatzik Tak majú, ale info prišlo až teraz. Aj k nám na univerzitu.

Strana
z2