Ako to máte v škole a škôlke 01.05. a 08.05.?
Ako to mate Vy v skole?V skolke?
1.5. sviatok - vsetci doma
8.5. decka maju v skole jarmok, cize sice do skoly idu, ale neucia sa
muz neviem, este nic nespominal, a mne, zatial ako pani v domacnosti, je to suma fuk.
Predpokladám ze zase bude škôlka zavreta. Na nervy. Ja pracujem a potrebujem aby bola škôlka otvorená. Musím si to nejak zariadiť.
Ak ste to nezachytili viete tento deň vykryť OCR, nemusíte si brať dovolenku.....tlačivo je stránke sociálnej poisťovne, treba ho potvrdiť v škole , škôlke, dať potvrdiť zamestnávateľovi a odniesť na sociálnu poisťovňu.
@anonym_34ab97 juj aká si len hustá. Bud budeš na materskej, alebo na UP, vsak?
@anonym_3433ce 😀 neuhádla si, chodím normálne do práce, avšak dali nám na 8. mája voľno, teda nemusíme si čerpať dovolenku ani prísť 😝
Ak ste to nezachytili viete tento deň vykryť OCR, nemusíte si brať dovolenku.....tlačivo je stránke sociálnej poisťovne, treba ho potvrdiť v škole , škôlke, dať potvrdiť zamestnávateľovi a odniesť na sociálnu poisťovňu.
@luk25 ano ale napr u nás nik nevie čo bude 8.mája ohlade škôl , ani jedna..
No zatial 1.5 je sviatok a sme doma.. ale skolka uz informovala ze 30.4.nejde elektrina takze neviem ze si mame nechat deti doma.. a 8.5 zatial nemam info zo skoly ziadne. Snad skola a skolka bude.
No ved to tiez do prace a v skolke riaditelske volno🤦♀️
@jankamrazikova Veď choď na ten jeden deň na OČR - keď je škôlka/škola zavretá, a dieťa je do 11 rokov, vyplň si príslušné tlačivo, daj potvrdiť a si s ním doma za 55% zo mzdy...
8.5. má syn na ZŠ riaditeľské voľno.
V mojej škole majú deti riaditeľské voľno a my ideme do práce. Nerozumiem tomu kroku, ale dobre 🤦🏻♀️ manžel pracuje. Takže jeden z nás si vezme OČR.
Obaja maju teda uz oficialne volno.. takze zaujimave to je 😀 hlavne, ze zrusili sviatok, ale do skoly sa nejde.
8.5. má syn na ZŠ riaditeľské voľno.
V mojej škole majú deti riaditeľské voľno a my ideme do práce. Nerozumiem tomu kroku, ale dobre 🤦🏻♀️ manžel pracuje. Takže jeden z nás si vezme OČR.
@anonym_610097 čo budete robiť v škole bez žiakov?
Dajú vám príplatok?
@anonym_610097 čo budete robiť v škole bez žiakov?
Dajú vám príplatok?
@oliverceky naozaj netuším. Momentálne som PN a tento oznam mi prišiel cez Edu. Že sa budeme riadiť pokynmi priameho nadriadeného.
@jankamrazikova Máme deti v dvoch škôlkach a ani v jednej z nich nemajú voľno.
@tzatzik Tak majú, ale info prišlo až teraz. Aj k nám na univerzitu.

Skolka funguje,zš ma riaditelske volno.Budu doma obidve.Manzel bude doma,ja som rd.