icon

Čo dávajú prváci učiteľkám na konci roka?

Dnes o 06:44

Dobry den idem sa trosku popytat mozte aj anonymne. Co beru Vasi prvaci pani ucitelkam na konci roka (triedna,druzinarka). Citala som uz vselico chcela som aby mala zobrala kvietok aj jednej aj druhej ..

anonym_1e7645
Dnes o 06:53

@anonym_autor stačí kvietok. V tom teple neprežije ani ten. 🫢

avatar
renatka100
Dnes o 07:46

@anonym_autor my sme kupili orchideu v kochliku ta prezije

anonym_bb7cf6
Dnes o 09:02

Kvietok, ale v kvetinaci. Ak máš doma aloe Vera, stačí ju rozsadit😉

anonym_272e08
Dnes o 09:09

Mixit dostane jedna aj druhá.