Čo dávajú prváci učiteľkám na konci roka?
Dnes o 06:44
Dobry den idem sa trosku popytat mozte aj anonymne. Co beru Vasi prvaci pani ucitelkam na konci roka (triedna,druzinarka). Citala som uz vselico chcela som aby mala zobrala kvietok aj jednej aj druhej ..
anonym_bb7cf6
•
Dnes o 09:02Kvietok, ale v kvetinaci. Ak máš doma aloe Vera, stačí ju rozsadit😉
anonym_272e08
•
Dnes o 09:09Mixit dostane jedna aj druhá.

@anonym_autor stačí kvietok. V tom teple neprežije ani ten. 🫢