icon

Rodinkárstvo v materskej škole: Aké máte názory?

22. jún 2026

Aký máte na to názor keď ozaj vidíte ako to funguje.
Riaditeľka baba , jej vnuk dieťa v MŠ , vnukova krstna hospodarka je celý chod škôlky na prd a nemôžete sa ozvať

Strana
z2
anonym_8f7b4d
22. jún 2026

@anonym_autor my sme mali v škôlke učiteľku ktorá tam mala svoju dcéru predskolacku- v jej triede. to že dcérka a celá jej partia boli výnimočne snáď nemusíme písať 🙂

anonym_821a11
22. jún 2026

@anonym_autor No, Teba asi j@bne, keď syn nastúpi do školy a zistíš, ako to funguje tam.

avatar
sara07
23. jún 2026
@simca06022011

@sara07 ako zvyhodnovanie je tu zdrobnelinka a nieco pri obede :DD strasne naozaj

@zuzana76
@simca06022011 myslím že je jedno čo napíšem , vy dve budete sa tu naťahovať o slovicka ako učitelky s rodičom o biely soplik 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

avatar
zuzana76
23. jún 2026
@sara07

@zuzana76
@simca06022011 myslím že je jedno čo napíšem , vy dve budete sa tu naťahovať o slovicka ako učitelky s rodičom o biely soplik 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

@sara07 ja ti ale pisem, ze toto sa neda klasifiklvat ako rodinkarstvo, ci mali moje deti iny pristup ako deti ucitelky? Vo vzdelavani a posudzovani vysledkov nie, lebo to potvrdili aj vysledky z testovania 9 a maturity, ale taky celkovy pristup asi ano, vzhladom na to, ze sice som uz na danej skole neucila, tak som tam mala byvale kolegyne, kamaratky, a aj tie co ma nepoznali, tak vedeli, ze ucitelske deti. Takze som bola v blizkom kotakte a vedela som o mnohych veciach, urcite som ako ucitelka mala v niecom vyhodu, ale to je logicke, aj deti lekara maju vyhodu, nemusia sa s detmi trepat napriklad na pohotovost. Jednoducho treba prijat, ze kazde povolanie ma ine vyhody. Ak chce mat niekto vyhody ucitelskeho povolania, treba to vystudovat,, je to cim dalej lahsie, uz sa ani prijimacky nerobia.

avatar
zuzana76
23. jún 2026
@sara07

@zuzana76
@simca06022011 myslím že je jedno čo napíšem , vy dve budete sa tu naťahovať o slovicka ako učitelky s rodičom o biely soplik 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

@sara07 mna zaraza, ze napr lekarka udvohne telefon a bybavi si vysetrenie pre niekoho z rodiny lusknutim prsta, necaka mesiace, urcite je aj vysetreny preciznejsie, pri lekaroch si daju naozaj zalezat a vy tu riesite, ze babka povedala vnucikovi zlaticko. To napzaj?

avatar
sara07
23. jún 2026
@zuzana76

@sara07 mna zaraza, ze napr lekarka udvohne telefon a bybavi si vysetrenie pre niekoho z rodiny lusknutim prsta, necaka mesiace, urcite je aj vysetreny preciznejsie, pri lekaroch si daju naozaj zalezat a vy tu riesite, ze babka povedala vnucikovi zlaticko. To napzaj?

@zuzana76 pretože toto je uplne absolutny štandart nad ktorym sa už nik nepozastavuje ani nerieši, tam sme všetci rezignovali

avatar
sara07
23. jún 2026
@zuzana76

@sara07 ja ti ale pisem, ze toto sa neda klasifiklvat ako rodinkarstvo, ci mali moje deti iny pristup ako deti ucitelky? Vo vzdelavani a posudzovani vysledkov nie, lebo to potvrdili aj vysledky z testovania 9 a maturity, ale taky celkovy pristup asi ano, vzhladom na to, ze sice som uz na danej skole neucila, tak som tam mala byvale kolegyne, kamaratky, a aj tie co ma nepoznali, tak vedeli, ze ucitelske deti. Takze som bola v blizkom kotakte a vedela som o mnohych veciach, urcite som ako ucitelka mala v niecom vyhodu, ale to je logicke, aj deti lekara maju vyhodu, nemusia sa s detmi trepat napriklad na pohotovost. Jednoducho treba prijat, ze kazde povolanie ma ine vyhody. Ak chce mat niekto vyhody ucitelskeho povolania, treba to vystudovat,, je to cim dalej lahsie, uz sa ani prijimacky nerobia.

@zuzana76 T9 sa všeobecne vie že sa kapanek pomôže alebo ... je tu nie jedna tema na mk , a to človek berie že aspon ta T9 bude férova

avatar
zuzana76
23. jún 2026
@sara07

@zuzana76 T9 sa všeobecne vie že sa kapanek pomôže alebo ... je tu nie jedna tema na mk , a to človek berie že aspon ta T9 bude férova

@sara07 vidis a nepomahalo sa, urcite nie na 90 a 93 percent, to bud vies alebo nie, su tam dvaja pedagogovia a tento rok bola aj inspekcia. Ale ano, ucitelkemu dietatu sa urcite pomaha, urcite aj matiritu za neho pomaly urobili a urcite aj medicinu ci informatiku v cechach maju pdochytenu a vystuduju tam za klobasy ucitelske deti

avatar
zuzana76
23. jún 2026
@sara07

@zuzana76 pretože toto je uplne absolutny štandart nad ktorym sa už nik nepozastavuje ani nerieši, tam sme všetci rezignovali

@sara07 takze sa treba asi skor zacat tam ozyvat a nie niekde, lde babka povie svojmu vnukovi zlaticko.

avatar
sara07
23. jún 2026
@zuzana76

@sara07 vidis a nepomahalo sa, urcite nie na 90 a 93 percent, to bud vies alebo nie, su tam dvaja pedagogovia a tento rok bola aj inspekcia. Ale ano, ucitelkemu dietatu sa urcite pomaha, urcite aj matiritu za neho pomaly urobili a urcite aj medicinu ci informatiku v cechach maju pdochytenu a vystuduju tam za klobasy ucitelske deti

@zuzana76 ja som zažila ešte aj ked na vš pri prijimačkach profak pomahal, dokonca niektore veci rovno za neho urobil a všetci v klude

avatar
sara07
23. jún 2026
@zuzana76

@sara07 takze sa treba asi skor zacat tam ozyvat a nie niekde, lde babka povie svojmu vnukovi zlaticko.

@zuzana76
osobna skusenosť čim viac sa ozveš tym si to viac potom vyžerieš , respektivne tvoje dieta
jedno či zdravotnictvo alebo školstvo, a aj ked si v prave alebo maš pravdu , je to jedno,
bud ta profesionalita v tebe je alebo nie je
deti su na oslovena haklive,

avatar
zuzana76
23. jún 2026
@sara07

@zuzana76 ja som zažila ešte aj ked na vš pri prijimačkach profak pomahal, dokonca niektore veci rovno za neho urobil a všetci v klude

@sara07 ty si bola na tych prijimackach, ok, cize tvrdis, ze vsetkym ucitelskym detom sa pomaha a maju podchytene vsetky stupne od skolky az po VS, ok, tak naozaj chod studovat pedagogiku a vybav to pre svoje deti. Ucitelske dieta bude trnom v oku vzdy, moze byt aj stopercentne, ked je, tak to ma urcite vybavene v ociach inych. Predstav si, spoluziacky mojho syna dve vzali na medicinu bez prijimaciek, take uzasne boli.

avatar
zuzana76
23. jún 2026
@sara07

@zuzana76
osobna skusenosť čim viac sa ozveš tym si to viac potom vyžerieš , respektivne tvoje dieta
jedno či zdravotnictvo alebo školstvo, a aj ked si v prave alebo maš pravdu , je to jedno,
bud ta profesionalita v tebe je alebo nie je
deti su na oslovena haklive,

@sara07 tak nech na sebe tie deti pracuju, nech su lepsie, ked budu robit olympiady bude to plus pre ne aj ti ucitelia ich budu vnimat inak.

Strana
z2