SÚŤAŽ NA PONDELOK o detskú tašku Topgal

janka_rajo
17. okt 2016

Ahojte, máme tu prvú súťaž, ktorá bude trvať až do utorka polnoci 🙂

Zadanie je jednoduché, stačí napísať, v čom je nová receptúra mliečok Brejky iná a lepšia?

Napíšte nám správnu odpoveď a 2 z vás môžu vyhrať kvalitnú detskú tašku Topgal, jednu dievčenskú ružovú a jednu chlapčenskú sivo-modrú - teda aj napíšte, pre koho by taška bola 🙂

tosijo
17. okt 2016

V čom je nová receptúra mliečok Brejky iná a lepšia?
* iba 4% pridaného cukru
* obsahujú vitamíny A, D, E
* sú bez umelých aróm

v prípade výhry, by som poprosila tašku pre chlapca 🙂

henuskah
17. okt 2016

Obsahujú vitamíny A,D a E.
Majú nižší obsah cukru.
Nie sú v nich žiadne umelé arómy ,ale obsahujú originál kakao, jahody, či vanilku 😊

liaka
17. okt 2016

Zabudla som napisat, ze tasku by som brala ruzovu pre dceru. Takze este raz- obsahuju menej cukru, obohatene o vitaminy A, D, E, a obsahuju pravu vanilku, kakao alebo jahodu 🙂

tadotami
17. okt 2016

v prvom rade obsahuju vitaminy A,D a E.ziadne umele aromy neobsahuju a maju menej cukru.taska by bola pre Tadeaska ktory ide buduci rok do skoly.

mari2310
17. okt 2016

Sú s menšou dávkou cukru, obohatené o vitamíny a bez umelých aróm. Taška by potešila syna, ktorý má topgalku už 5-ty rok a potreboval by už novú😜

madhu
17. okt 2016

nove mliecka,maju menej pridaneho cukru,pridane su vitaminy A,D,E,ziadne umele farbiva,aromy ani ine umele prisady.obsahuju skutocne kakao,jahody a vanilku.samozrajme novy obal 😉 taska by bola pre synceka.

kittyjuliette
17. okt 2016

Obsahuju menej cukru a okrem vitaminov A,E aj vitamin D.Okrem toho neobsahuju umele aromy,ale realnu vanilku,jahody a kakao,mnaaaaam😍A ak by sa nahodou zadarilo,chcela by som tento batoh podarovat jednej mamicke tu z konika-ma vynimocneho synceka,ktoreho sa jej podarilo dostat do skolky medzi ostatne deticky a tento batoh by ho isto veeeeelmi potesil😊Mnohe mamicky vedia,koho myslim a ak sa stastie usmeje,oznacim mamicku✊

gabika99
17. okt 2016

Mliečko je obohatene o vitamíny A,D a E majú nižší obsah cukru. Nie sú v nich žiadne umelé arómy obsahuje originál kakao, jahody a vanilku. Dievčenská taška by veľmi potešila našu budúcu prváčku Laurinku.

karolin2
17. okt 2016

Pekný večer prajem, mliečka Brejky obsahujú len iba 4% pridaného cukru, prírodnou arómou a je obohatená o:
- vitamín A, ktorý prispieva k udržaniu dobrého zraku a k správnemu fungovaniu imunitného systému,
- vitamín D. ktorý prispieva k správnemu využitiu vápnika a fosforu,
- vitamín E, antioxidant, ktorý prispieva k ochrane, buniek pred oxidačným poškodením,
a veľmi veľké pozitívum farbivo - k a r o t é n y.
Taška by bola pre moju dcérku Lianku.

anna1984
17. okt 2016

Obsahujú menej cukru - len 4 %, okrem vitamínov A a E aj dôležitý vitamín D a nie sú v nich žiadne umelé arómy, ale ozajstné kakao, vanilka alebo jahody... Taška by bola pre našu budúcu prváčku 😉

danaholanova
17. okt 2016

Obsahuje iba 4 percent cukru, vitamíny A,E,D a neobsahuju umele aromy. Moj syn zboznuje aj povodne brejky a nove tiez. Najviac sa mi paci ze obsahuju vitamin D, ktory mu musim aj umelo dodavat, lebo ma rastove bolesti a tieto mliecka su tie prave. Taske by sme sa potesili chlapcenskej ale keby bola sutaz o mliecka to by sa potesil este viac 🙂 🙂

sonica
17. okt 2016

- iba 4% pridaného cukru
- obsahujú vitamíny A, D, E
- sú bez umelých aróm

tasku by si uzila moja zabka druhacka 🙂

ninka09
17. okt 2016

Dobrý večer
iba 4% pridaného cukru
vitamíny A,D,E
bez umelých aróm

luciferova
17. okt 2016

Nove brejky mliecka vidim prvy raz, ale zaujali ma pre menšiu dávku cukru, obohatenosť o vitamíny a že sú bez umelých aróm. Najbližšie ich v obchode obzriem aj nazivo. Taška by potesila mojho synatora 🙂

kuka221
17. okt 2016

Vitamíny A,D,E , 4% pridaného cukru a skvelé príchute... a bez éčok 😵
a chlapčenská by veľmi potešila

suzionne
17. okt 2016

Obsahuje iba 4 percentá pridaného cukru, taktiež obsahuje vitamíny A,D,E a vyrába sa bez umelých aróm. Taška pre moju Nellinku . 😉

divozienka26
17. okt 2016

Mliecka su ine lebo obsahuju:
- iba 4% pridaného cukru
-obsahujú vitamíny A, D, E
- sú bez umelých aróm

nam na farbe nezalezi ale mame slecnu ;)

marcah
17. okt 2016

Brejky su lepsie v tom, ze obsahuju menej cukru (iba 4%), neobsahuju ziadne umele aromy a obsahuju vitaminy A, E a D. Buduci rok mame tiez prvacika takze modra taska by veeelmi potesila 🙂

babitasisi
17. okt 2016

Brejky obsahuje len 4%cukru 😊 vitaminy A.D.E😊 ziadne umele aromy 😊 taska by nas potesila dcerke do skoly 😊😍😊

ozdana
17. okt 2016

Mliečka teraz obsahujú menej cukru, okrem vitamínov A a E aj dôležitý vitamín D a nenájdete v nich žiadne umelé arómy, ale reálne kakao, vanilku či jahody (súťažím o tašku pre chlapca)

kikundela
17. okt 2016

maju iba 4% pridaneho cukru
obsahujtj vitaminy A,E a D
nemaju ziadne umele aromy
tasticka modra pre nasho chuligana 🙂

monika74
17. okt 2016

Brejky maju len 4% cukru obohatene vytaminom a d e ziadme aromy moji veru mlicko radi maju a potesila by taska modra 🙂

hettinka
17. okt 2016

synovi chutia lepšie, vraj su menej "práškové" a mne sa páči, že v nich je menej cukru, viac prírodných jahôd, vanilky a kakaa + vitamíny 🙂 takže kupujeme o trošku viac.

A ako som písala, mám syna ... chlapčenská taška by sa nám hodila 🙂 naša stará topgalka už akosi dosluhuje.

lubka73
17. okt 2016

😉 obsahuju:
- iba 4% pridaného cukru
-obsahujú vitamíny A, D, E
- sú bez umelých aróm
😉
ak sa podari poprosim pre dcerku 😲 buduci rok nastupuje do skoly 😀

betka22betka
17. okt 2016

Mliečka obsahujú menej cukru. Okrem vitamínov A a E aj vitamín D, nie sú v nich žiadne umelé arómy, ale skutočné kakao, vanilka a jahody .
Potešila by ma modrá taška, vnúčik ide na budúci rok do školy.

lucinka10011
17. okt 2016

brejky su super mnamka a tomu este vitaminy obsahuje a co je fajn ze obsahuje malo cukru. 😉 😉

ivankajar
17. okt 2016

Nove brejky obsahuju menej cukru a vitaminy A,E,D a neobsahuje umele aromy cize velmi zdrava desiata. Potesila by base dievcatko😁

monicka821
17. okt 2016

Okrem toho ze nasej kocke velmi chuti hlavne cokoladovy neobsahuje umele aromy ma menej cukru a profane su vitaminy A,E,D co he v to to obdobi chorob super a samozrejme vapnik pre zdrave kosti 🙂

katuska19
17. okt 2016

Nove brejky maju iba 4% pridaného cukru, obsahujú vitamíny A, D, E a sú bez umelých arom. Ak sa na nás usmeje šťastie, prosíme pre budúceho prváka chlapčensku. Vdaka