Čo používate na pranie bielizne vášho dieťatka – prací gél alebo prášok na pranie?

michaela_bupi
26. máj 2016

Ja som už pred narodením nášho synčeka začala chystať a prať jeho výbavičku v pracom géli Bupi. Veľmi dlho sme tomuto gélu zostali verní. Teraz, keď má synček 4 roky, prešli sme postupne na prach na pranie, lebo mám pocit, že ufúľané kolená zo škôlky mi vyperie lepšie. Pomáha nám pri tom výborne aj mydlo na škvrny 🙂 . Aká je vaša skúsenosť? Čo sa vám viac osvedčilo a prečo?

janettan
27. máj 2016

prvé vecičky sme prali len v Lovele a postupne sme prešli aj na prášky, ktoré nie sú len šetrné k pokožke, ale vyperú aj škvrny na oblečení. Ja kupujem radšej pracie gély, pretože nezaberajú toľko miesta a nezanechávajú po sebe stopy po vypraní bielizne 🙂

zuzkaleng
27. máj 2016

Prvé veci v lovela ,bupi prášok na pranie ,na škvrny sme používali mydlove hobliny .

martinka55
27. máj 2016

mydlo na škvrny je super, kupujeme rôzne druhy pracích prostriedkov, väčšinou kupujem tie, čo sú v akcií

michaela_bupi
autor
27. máj 2016

Ďakujeme veľmi pekne za vaše skúsenosti, postrehy a názory k tejto téme. Sme radi, že medzi produktami na pranie ste si našli aj naše pracie gély Bupi a že vám vo veľkej väčšine aj vyhovujú 🙂

anka2103
27. máj 2016

@michaela_bupi dnes som bola u nas v dm,ze reku nepouzivam avivaz a ze si snad uz skusim kupit bupi-snad bude aj vonat-a a a a a a nemali 😕

jarnicka
28. máj 2016

Jednoznacne vas praci prostriedok je vyborny a pradlo je vzdy dobre vyprate a aj prijemne. Jednoznacne odporucam gel.