Používate tuhé mydielko pre vaše bábätko? Aké a prečo?

michaela_bupi
27. máj 2016

Malé voňavé mydielko je asi súčasťou života každej tehotnej mamičky, keď sa teší na príchod nového človiečika do rodiny. Ja som mala Bupi modré mydielko kúpené už pár mesiacov vopred a výbavičku som mala prichystanú v skrini spolu s týmto mydielkom. Prvé mesiace môjho synčeka sme ho intenzívne využili najmä na riťku. Aká je vaša skúsenosť s tuhým detským mydielkom?

martinabreza
27. máj 2016

Ja používam od narodenia DAVE .Lebo je z hydratačním krémom .Takže som mimi nemusela vobec po kúpaní natierať.

ivankajar
27. máj 2016

Ano od malička je našim spoločníkom 🙂 všetky tri truhy Bupi máme radi.

kittyjuliette
27. máj 2016

Vobec som este mydielko neskusala,vzdy len umyvacie gely,ale pamatam,ze daaaaavno ked bol bratranec malicky,tak ho umyvali len s nim a velmi pekne vonalo☺

karolin2
27. máj 2016

používala som bupi mydielko pri obidvoch dcérkach a dodnes ho používame, nie som zástanca parfumovaných mydiel, napriek tomu, že krásne voňajú.

luspik
27. máj 2016

Ahojte, ja používam tuhé mydlo už od narodenia dcérky až doteraz, a to už má 5 rokov🙂, akosi sme si nan zvykli. Používame aj iné alternatívy - ako umývacie peny a sprchovacie gély. Ale najradšej mám tuhé mydlo. Teraz keď sa jej narodil braček, taktiež používam tuhé mydielko, každý má svoje.

berus222
27. máj 2016

my sme pouzivali ked boli chalani babatka. teraz uz gel, ale na ruky stale tuhe. ale napr. moj 42 rocny sused pouziva na umyvanie iba tuhe mydlo bupi, lebo z inych sa vyhadze.

slavaf
27. máj 2016

Najprv sme používali iba vodu a jemný šampónik na telo, až keď dievky trochu podrástli začali sme aj klasické tuhé mydlo, ako inak Bupi 🙂

mami5
27. máj 2016

Mujem vôňu modrého mydlá Bupi. Mala si s ním umýva rúčky a ale aj ja lebo mám tiež problematicku pokožku a moja finta dávam si mydlo Bupi medzi oblečenie do skrine. Take moje manželove a dcerkyne oblečenie vonia po bupiku momentálne mám medzi oblečením asi 12 mydiel 😂

koriblik
27. máj 2016

Tuhé mydlo máme len Bupi, oboch som ži začiatku umyvala len nim. Teraz už ho máme viacmenej len na ruky

dobromila1111
27. máj 2016

My sme žlté a modré používali tiež na ritku, ešte aj používame pri mladšom. A v týchto teplach aj na telicko, lebo sa mu chrbatik potí.

ankapribinova
27. máj 2016

ja osobne dedičky nemám, ale moja sestra aj brat majú a keďže som dvojnásobná teta, tak som im pomáhala aj s kúpaním - teda hlavne mojej sestre. Ona osobne používala prevažne tuhé mydielka detské a objednávala prevažne od bambina alebo aj také čo kúpila v dm drogerii čo v tescu, to už zaležalo podľa toho či objednávala ešte niečo okrem mydielka alebo robila len nejaký malý nákup. Poradím vám aj moju momentálne oblubenú stránku, kde si dohladávam kuponiky podľa toho čo kupujem a čo potrebujem. Ak chcete, tak konkretne k tejto teme je tam zľava na tom bambine čo som spominala http://www.kuponyzdarma.sk/bambino-sk/ ale dá sa tam kúpiť aj iné. Inak mydielka je lepšie používať také s olejčekmi, aby to bábätkám nevysušovalo moc pokožku.

michaela_bupi
autor
27. máj 2016

Ďakujeme veľmi pekne za vaše príspevky k tejto téme. Mydielka Bupi sú tu s vami už niekoľko desiatok rokov a my sme radi, ak sú vaše skúsenosti s nimi pozitívne 🙂

katka1981
27. máj 2016

@michaela_bupi, dcerka ma standardne v skrini: biele, ruzove a zlte. Biele ma na vani, to prave pouziva. Neviem ci to modre je modre z vnutra, take sme este nemali, ale ak je modry len obal, to sme mali. A urcite planujem kupit syncekovi do vybavicky.

janettan
28. máj 2016

u nás bolo ako prvé ružové s harmančekom a potom som objavila aj ja modré v papierovej krabičke, používame tieto 2 na striedačku a ešte aj žlté s olivovým olejom

usmiateslniecko
28. máj 2016

Pouzivame vsetky tri Bupi a vsetky krasne vonaju takze u nas na striedacku 🙂

renaatka
28. máj 2016

Zacali.sme,ked sa maly znicoho vyhadzal a pokozku ma strasne suchu tak som vytiahla Bupi tuhe mydielko 🙂

kondaska1
28. máj 2016

Aj ja na maleho pouzivam bupi tuhe mydlo, iba na vlasky sampon, sprchace a peny do kupela vobec, iba tuhe mydlo.

nikulienocka
28. máj 2016

my pouzivame tuhe mydlo Bupi na riťku 🙂