Vaše skúsenosti s Bupi - druhá kampaň

konik_testuje
10. mar 2017
15 mamičiek testovalo detskú kozmetiku slovenskej značky Bupi, ktorej výrobky sú bez parabénov, parafínu, alergénov, či farbív, s obsahom prírodných látok ako kamilka, olivový olej, bisabolol, aloe vera, levanduľa a ďalšie.

Bupi KIDS tuhé mydlo v tvare žabky

Mydlo je v tvare žabky, zabalené v interaktívnej, skladacej krabičke, ktorú je taktiež možné rozložiť do žabky, takže je využiteľná pre zabavenie dieťatka. Mydlo má príjemnú bábätkovskú vôňu a šetrné zloženie, vhodné je aj pre najcitlivejšiu pokožku.

Bupi KIDS jemné tekuté mydlo na ruky

Tekuté mydlo určené na jemné umývanie detských rúk. Produkt obsahuje prírodný extrakt zo šalvie lekárskej, ktorá má prirodzený antibakteriálny účinok, čím prirodzenou, nechemickou cestou chráni detské rúčky pred špinou a baktériami. Vôňa produktu je pre deti vysoko atraktívna - Tutti fruti.

Bupi KIDS vlhčený toaletný papier

Vlhčený toaletný papier má extra jemné zloženie a je určený primárne na detské zadočky ale aj pre dospelých. Najväčšia výhoda produktu je, že je splachovateľný do bežného WC.

V tomto fóre si môžete prečítať ich skúsenosti, názory a dojmy, ktoré získali počas testovania a rady sa o ne s vami podelia.

---

Viac o Bupi nájdete na: http://www.bupi.sk/

---

Najobľúbenejšia detská kozmetika prešla testom. Recenzie mamičiek si môžete prečítať tu: https://i.modrykonik.sk/recenzie_bupi1

Značka Bupi myslí aj na mamičky a vytvorila pre ne jemnú kozmetiku na každodennú starostlivosť. Testerky pre vás napísali recenzie a tu si ich môžete prečítať: https://i.modrykonik.sk/recenzie_bupi_mami

Veselé a hravé novinky Bupi KIDS potešli všetkých škôlkarov. Ako sa kozmetika pozdávala mamičkám? Dozviete sa tu: https://i.modrykonik.sk/recenzie_novinky_bupi_kids
edibedi
22. mar 2017
Ahojte,

miektorí nás už poznajú z koníka a tí ktorí nie, tým sa chceme predstaviť. Sme taká normálna rodinka - maminka, ocko, Emmka (čoskoro 4 roky) a Peťko (4 mesiace). Boli sme vybraní na testovanie noviniek od spoločnosti Bupi, čomu sme sa veľmi potešili, keďže tieto výrobky sme si dosť obľúbili.Balíček dorazil včera a bolo v ňom okrem troch testovaných výrobkov aj malé prekvapenie, ktorému sa Emmka aj Peťko potešili, ale keďže Peťko má len 4 mesiace tak to chcel len oslintať, čiže ostalo to Emmke.

A že čo bolo to prekvapko? Plyšová Bupi žabka.Celkovo balíček obsahoval darčekovú tašku, Bupi mydelničku, plyšovú žabku a tri Bupi výrobky.

Po preskúmaní balíčka sme išli síce von na prechádzku, keďže krásne svietilo slniečko, no hneď ako sme sa vrátili sme išli otestovať, čo nám to prišlo.

A keďže po hre na detskom ihrisku si treba rúčky vždy riadne umyť, hneď sme otvorili a odskúšali prvý výrobok, ktorým bolo:

• Jemné mydlo na ruky

Prekvapilo ma veľké balenie, keďže som čakala že mydlo bude mať 300 ml, toto malo 500 ml.
Zloženie si môžete pozrieť tu. Vôňa je príjemná, aj keď ja osobne nemám až tak rada tieto sladké vône, ale malej sa páčila Konzistencia je príjemná, hustá, netreba z mydla veľa, úplne postačí pumpičku stlačiť len do polovice. Vytvorí sa pena, ktorá sa ľahko zmýva.

Ďalší výrobok, ktorý sme odskúšali bol:

• Vlhčený toaletný papier

V balení je 60 ks, vôňa klasická "žabkovská", ktorú mám veľmi rada. Obrúsky sú príjemné na dotyk, vzorované a sú dostatočne vlhčené.

Posledný výrobok, ktorý prišiel na otestovanie je klasické mydlo, ktoré tým že má tvar žabky nie je úplne klasické.

• Mydlo žabka

Tento výrobok sme nakoniec testovali vo vani, páčila sa nám vôňa a napodiv nevysušuje ako som si najskôr myslela. A čo ocenila dcéra najviac je tvar žabky, čiže sa s ním vo vani pekne pohrala má to však nevýhodu - rýchlo sa minie keďže s ním vo vani umyla všetky hračky, s ktorými sa tam zvykne hrať. Inak čo sa týka tohto mydla, podľa mňa je také milé, že sa hodí aj ako malá pozornosť pre detičky napr.do škôlky

Ak by som mala zhrnúť moje pocity z týchto výrobkov, tak jednoznačne by som odporúčala Vlhčený toaletný papier a Mydlo. Tekuté mydlo bolo fajn, ale neviem sa zbaviť toho pocitu suchých rúk, čo pri iných tekutých mydlách nemávam.

Ďakujeme za možnosť testovať tieto výrobky, dva z troch sa dostanú na náš nákupný zoznam určite.
mirka6789
22. mar 2017
Ahojte koníčkárky 😉. Vďaka MK sme boli vybraní na testovanie kozmetiky Bupi. Som mamina dvoch chalanov (Matej 4 r., Maroš 1 r.). Doteraz som veľa skúseností s touto kozmetikou nemala. V obchode som ju už videla, no nejako som jej nevenovala svoju pozornosť. A preto ma veľmi potešilo, že sme sa tohto testovania mohli zúčastniť.Testovacia sada obsahovala:

Tekuté mydlo
Tuhé mydlo
Vlhčený toaletný papier


1. Tekuté mydlo

Mydlo má antibakteriálne zloženie vďaka šalvii. Je určené na každodenné používanie. A to sme aj doma praktizovali. Vôňa mydla je Bupi Fruti. A musím povedať, že nám aj voňalo. Naozaj krásna svieža vôňa, ktorú je na rukách cítiť. Konzistencia mydla je tiež super. Nie je ani husté ani riedke. A naozaj aj dobre pení. Taktiež ma prekvapila hmotnosť mydla. Má 500 ml čo ma naozaj potešilo, keďže ruky umývame skoro stále. Toto mydlo si našlo v našej domácnosti miesto a budeme ho určite kupovať naďalej. Prikladam aj foto so zložením mydla:
2. Tuhé mydlo

Doma tuhé mydlá nepoužívame. Nejako ich v obchode ani nevyhľadávam. Toto mydlo ma zaujalo najmä tvarom. Krásna usmievavá žabka. Bolo v krabičke z ktorej sa dá vystrihnúť taktiež žabka. To potešilo môjho syna, ktorý sa s ňou hrá. Mydlo má jemnú, nenápadnú vôňu, čo mi naozaj pri kúpaní mladšieho syna vyhovovalo.Nemám rada, ak sú detské sprchové gély veľmi parfumované. Doteraz som ho s tuhým mydlom neumývala. Mydlo mu pokožku nevysušilo (toho som sa najviac obávala). Mydielko ešte používame, takže uvidíme ako ho syn bude tolerovať na atopickej pokožke. Týždeň je krátka doba na zhodnotenie.


3. Vlhčený toaletný papier

Tento toaletný papier je super. Starší syn si ho hneď obľúbil. Obsahuje 60 ks, je splachovateľný. Sám výrobca uvádza upozornenie, že sa môžu spláchnuť max. 3 ks na 1 použitie. Naozaj má extra jemné zloženie. Je jemne parfumovaný, čím si u mňa taktiež získal bod navyše. Určite odporúčam.

Zhrnutie:

Značka Bupi si v našej domácnosti našla miesto. Získala si nás nie príliš parfumovanými výrobkami a jemným zložením. Potešili malých aj veľkých 🐸.

Veľká vďaka patrí Modrému koníku a Bupi, že sme sa mohli testovania zúčastniť. A ďakujeme aj za darček 🐸
barbra6
23. mar 2017
Prišla stuhou previazana škatuľka... 🙂

Som maminka dvoch dievčatiek - Nataška má 2 a pol roka a Milicka má 4 mesiace. Prihlásili sme sa do testovania Bupi výrobkov a pravdupovediac sme vôbec nečakali, že vyberu aj práve nás. Tak sme sa potešili a čakali na balíček. Keď dorazil, tak staršia sa nemohla dočkať kedy ho otvoríme.
Čakali sme v ňom tekuté mydlo, tuhé mydlo a vlhčený toaletný papier. Na moje prekvapenie a Nataškinu radosť, sme v ňom objavili aj plyšovú žabku Bupi, mydelničku v tvare žabky a darčekovú tašku.Keďže moja mladšia dcérka má len 4 mesiace, tak nechala testovanie na Natašku.

Tekuté mydlo
Začali sme s tekutým mydlom. Mydlo má 500 ml, čiže viac ako dosť. Najprv som mala problém naštartovať pumpičku (nakoniec sa to ale po kruuuutení a točení podarilo), no potom som skoro odpadla. Vôňa tohto mydla ma vrátila snáď o 25 rokov dozadu. JE BÁJEČNAAAAA. Tutifruti, alebo BUPI FRUTI a vonia dlho. Mydlo je priehľadné a stačí ho málo, pretože perfektne pení, čo je síce 2 ročnej dcérke tažké vysvetliť. Ja som, ale po týždňovom používaní mala z neho suchšie ruky ako z bežného mydla, takže ľuďom so sklonom k suchej pokožke ho neodporúčam. Dcérka aj manžel su s ním, ale spokojní. Navyše ma toto mydlo v zložení šalviu, ktorá ma antibakteriálne účinky, čiže za mňa do domácnosti s deťmi určite ÁNO.


Tuhé mydlo


Mydielko v tvare žabky ocenila dcérka pri kúpaní vo vani. Skúsila som ho aj ja a môžem povedať, že je jemné, stačí ho trochu navlhčiť a vytvára bohatú penu a vonia tak klasicky detsky mydlovo. Pokožka je po ňom čistá a neostáva suchá. Navyše je mydlo zabalené v krabičke, ktoré sa dá neskôr rozložiť na žabku, čo sa dcérke veľmi páčilo. Toto mydlo si ešte určite kúpime.


Vlhčený toaletný papier

S týmto vlhčeným toaletným papierom sme najprv boli nadmieru spokojní. V balení je 60 ks. Je jemný, príjemne vonia a nie je až príliš mokrý, čo niektoré vlhčené obrúsky zvyknú byť. Na obale sa píše, že vlhčený toaletný papier sa dá splachovať (max. 3ks). Keďže bývame v dome, splachovanie vlhčených obrúskov u nás nehrozí, pretože by sme si pokazili čerpadlo. Tieto obrúsky sa však dali v ruke ľahko roztrhnúť (nie zas tak ľahko aby sa rozpadával), takže sme ho spokojne splachovali.

Problém, ale nastal keď sme došli asi do tretiny balíka a narazili sme na pofarbené kusy papiera.

Prestali sme ho používať a keď som tento problém napísala do krátkej správy pod hashtagom #test_bupi2 tak sa mi ozvala do správi pani michaela_bupi z teamu Bupi, ktorá sa mi za vzniknutú situáciu ospravedlnila, vraj sa s tým ešte nestretli a chceli by to preskúmať, tak ma poprosila či by som im balíček nezaslala. Ako kompenzáciu za poštovné a spôsobené nepríjemnosti mi zašlú balíček s Bupi produktami. Takže som ostala milo prekvapená s prístupu a určite nad týmto vlhčeným toaletným papierom nezlomím palicu 🙂 Lebo sme s ním boli naozaj spokojní.

V konečnom dôsledku som s týmito výrobkami spokojná a celkovo si asi začnem túto značku v obchode všímať viac. Ďakujem Modrému koníku a Bupi za možnosť testovania. A ďakujem vám za prečítanie tohto článku.
maznacik40
23. mar 2017
Prišla páskou previazaná škatuľka, to bolo radosti, keď Stanka prišla zo škôlky a našla balíček 🙂Testovali sme:

1. Tekuté mydlo
2. Túhé mydlo
3. Vlhčený toaletný papier


Tekuté mydlo:
Naozaj krásna svieža vôňa, ktorú je na rúčkach cítiť a rúčky ostávajú voňavé a hebké. Stačí ho strašne málinko, tá pena je neskutočná, potešil obsah 500 ml, čo nám dlho vydrží. To sa mi páči. Doteraz som Stanku musela napomínať rúčku umývať, a teraz bez slova sama ide a umyje, veľké plusssss, do budúcna ho určite budeme kupovať.


Tuhé mydlo:Mydielko v tvare žabky sa veľmi páči Stanke, vždy jej vo vani ujde a musí ho hladať a hladať bupi kdesi, a keď nájde vždy sa celá vyumýva. To sa mi páči, že je po ňom pokožka čistá a voňavá. Škoda, že nám vydržalo iba pár dní, Stanka sa mydlila mydlila a bolo po Bupi, ale určite ho kúpime.


Vlhčený toaletný papier:
Zatiaľ sme tento vlhčený toaletný papier nevyskúšali, ale určite ho začneme kupovať. Prekvapil a potešil aký je na dotyk jemný a voňavký a nie je moc mokrý. Pri jednom použití stačí 1-2 utierky a zadoček je čistý a voňavý, to sa mi páči že nedráždi a nevysušuje pokožku, určite ho začneme kupovať.


Zhrnutie:

Značku Bupi určite budeme kupovať, prekvapila nás len v dobrom. Veľké ďakujem patrí Modrému koníku a Bupi, že sme sa mohli testovania zúčastniť a ďakujeme krásne za darček, Stanka bez Bupiho ani do školky nejde, ešte raz ďakujeme s pozdravom Katka a Stanka.
grossmann
23. mar 2017
Ako moje žabky testovali žabkové Bupi produktyDo testovania bupi2 sme sa zapojili s malou dušičkou v čase, keď sme doma už vyše týždňa bojovali s kiahňami (najprv 3,5 ročná Zoe, po dvoch týždňoch zase 1,5 ročný Teo) a teda nutným pobytom za dverami bytu. Keď nám prišla správa, že sme boli vybraní a budeme nové produkty Bupi testovať, potešila som sa najmä ja – každá inšpirácia na zabavenie detí, ktoré majú obmedzené možnosti kvôli maródke, navyše keď sa ešte jedná o užitočné a praktické produkty a s nimi spojené činnosti, radosti bolo 2x toľko. Balíček nám dorazil v pondelok napoludnie a už pri jeho rozbaľovaní ma čakalo prekvapko – na vrchu balíčka nazeleno svietila plyšová Bupi žabka 🙂 Tá potešila dcéru Zoe, s ktorou putovala aj do škôlky, či dostala čestné miesto na vankúši v posteli.Produkty z balíčka som hneď strategicky rozmiestnila na svoje miesto, aby sme mohli začať s testovaním. Do testovania som sa zapojila aj ja – ťažko by sa dali zhodnotiť len dojmy dcéry, syn zatiaľ moc nerozpráva 😃 Tekuté mydlo používal aj manžel a teda ten bol z frutti vône milo prekvapený.


Jemné mydlo na ruky Bupi Kids


Mydlo s vôňou Bupi Frutti si dcéra hneď zamilovala a po každom umytí mi chodí dávať ovoniavať ruky, že ako krásne jej voňajú – aspoň viem, že ich má ozaj umyté 🙂 Na môj vkus je vôňa veľmi intenzívna a preferujem skôr jemné vône, avšak mydlo je určené deťom a ich teda oslovilo práve vôňou. Skúsila som pridať mydlo do vane, keď som napúšťala vodu na kúpeľ a už len jedno strieknutie napenilo celkom dosť....pena síce po chvíli opadla ale to deckám opadne aj akákoľvek pena do kúpeľa, či gél na umývanie, čo sme zatiaľ používali. Na hubke na umývanie napenilo riadne a postačilo na umytie celého telíčka. Osobne mám veľmi citlivé ruky a každé umývanie mi ich veľmi vysúša a dráždi, no po použití tohto mydla nevnímam svrbenie ani pnutie pokožky na rukách tak, ako pri iných tekutých mydlách. Mydlo bez problémov umylo z rúk aj zvyšky BB krému po líčení, čo inokedy musím umyť ruky aj na 2-3 krát, kým sú úplne čisté. Dcérka, aj keď mala poranenie na rukách sa nesťažovala, že by ju ranky štípali, tak aj to hodnotím pozitívne. Dcéra 3,5 ročná vie vďaka dávkovaču použiť mydlo samostatne a nemusím jej asistovať, či striehnuť, aby už klasické tuhé mydlo vrátila a nerozmáčala.

Na jedno zatlačenie nadávkuje dostatok mydla, postačuje však aj čiastočné stlačenie dcéry. Doteraz som pre deti používala tuhe detské mydlo Bupi a umývacie gély pre deti na celé telo. Detské tekuté mydlo sme mali prvý krát a určite sa k tomuto konkrétnemu budeme vracať – deti bavila najmä vôňa, ja som si bola istá, že si ruky umyli a poriadne, keďže mydlo pekne napení a ich bavilo mydliť rúčky.


Vlhčený toaletný papier Bupi Kids

Svoje miesto si našial na WC-ku a dcéra si ho hneď všimla s tým, že chce použiť ten žabkový. Doteraz sme používali iný nemenovaný a vyskúšali sme už viaceré, tak viem porovnať. Dokonca z jedného detského určeného na citlivú pokožku riadne štípal zadok, akoby obsahoval alkohol. Do testovania som sa samozrejme zapojila aj ja, ťažko by bolo spoliehať sa len na reakciu dcéry. Už na dotyk mi prišiel vlhkejší ako ten, ktorý sme doteraz používali, jemný, mäkký ale pritom sa netrhal – ani pri používaní, ani pri ťahaní z obalu. Mne osobne vyhovuje aj to, že je len jemne parfumovaný (najmä oproti tým doteraz používaným). Po použití som ešte dlhšiu dobu vnímala príjemný svieži pocit ako po sprche.

Zanecháva zadoček čistý a pritom ho nevysušuje a nedráždi. Práve kvôli dráždeniu a suchej pokožke sme siahli po vlhčenom toaletnom papieri hneď ako dcéra začala používať záchod. Na rozdiel od vlhkých utierok je splachovateľný a biologický rýchlo rozložiteľný. Doslova ako klasický jemný toaletný papier ale navlhčený. Pri jednom použití minieme 1-2 utierky, podľa potreby, maximálne píše 3 na jedno spláchnutie. Ocenila by som však plastový uzáver na balíčku, ktorý by bol praktickejší pri bežnom používaní a ochránil by utierky pred vysúšaním. Ten lepiaci pásik dcéra odtrhne pri každom otváranía po vyše týždni používania už nelepí poriadne. Za plus považujem aj praktické malé balenie – 60 kusov v kompaktnom balíčku, ktorý vojde aj do kabelky, či prebaľovacej tašky a môže ísť aj na cesty.
K tomuto Bupi vlhčenému toaletnému papieru sa budeme určite opakovane vracať a nájde si u nás stále miesto.


Bupi Kids žabkové mydlo s lanolínom

Od tohto mydielka som si veľa sľubovala, už len pre jeho hravý tvar, ktorý sa deťom hneď páčil. Zelené žabkové mydlo bolo v obale s možnosťou vystrihnúť si žabku, na čo sa chcela podujať dcéra, takže obal dlho nevydržal, ale potešil 🙂 Mydielko malo aj svoju mydlovničku, ktorá krásne plávala a vode vo vani (čo sme hneď museli vyskúšať), no nabrala sa do nej voda, ktorú už neviem odtiaľ dostať J Mydlo bolo pôvodne pekne tvrdé v tvare žabky s nevtieravou vôňou mne známych Bupi mydiel – myslím, že vonia ako to Bupi modré. Hneď prvý deň sa dcéra kúpala aj so žabkovým mydlom, ktoré sa teda riadne rozmočilo, stratilo tým aj na objeme a dcéra sa kúpala ako v močiari – voda sa sfarbila do zelena a bola mútna a po kúpaní až do druhého dňa sa dcéra sťažovala na štípanie v rozkroku.
Takže pri ďalšom použití som už dávala pozor aby mydlo toľko nemočila a nenechávala ho vo vode. 70 gramové žabkové mydielko je na konci testovacieho týždňa skoro úplne minuté, rozmáča sa aj na mydlovničke, keďže po umytí rúk ostáva vlhké a mám na mydlovničke a umývadle po ňom zelený neporiadok. Za plus považujem že vďaka prírodnému lanolínu pokožku detí nevysúša a aj keď sa v ňom vykúpali, nemali pokožku suchú, či podráždenú. Hravý tvar žabky bol pre deti lákavý a aj 1,5 ročný synček cielene ukazoval a bral si práve zelené mydielko (po prvom dni stratilo žabkový look) na umytie rúk – takže sa ho dalo veľmi ľahko namotivovať k umývaniu. A svojím tvarom padlo aj do jeho malých rúk. Na 70g mydlo považujem týždňovú životnosť za rekordne krátku, pritom sme ho nepoužívali stále – večer pri kúpaní a 1-2x denne na umytie rúk a samozrejme to rozmáčanie mydielka ma sklamalo. Z tuhých mydiel radšej ostaneme pri Bupi klasike.

Ďakujeme za možnosť testovania, bola to zábava 🙂
seginiatko
24. mar 2017
Keď som sa zapojila do súťaže o testovanie s Bupi, bola som PN. Nástupom opäť do práce som na to úplne zabudl, až kým mi počas jarných prázdnin neprišla správa, že ma vybrali do testovania. Nechcela som tomu veriť, nakoľko som nikdy nič ešte nevyhrala.

Do tohto testovania som sa zapojila najmä preto, lebo dcérka (6r) zbožňuje všetky mydielka od výmyslu sveta. Zakaždým, keď sme v obchode alebo kdekoľvek, kde sa dá mydlo kúpiť, músime vždy aspoň jedno kúpiť / na remeselných trhoch aj viac 🙂 /Pri otváraní balíčka sa dcérka veľmi potešila všetkému, čo sme dostali - Tekuté mydlo, tuhé mydlo, Vlhčený toaletný papier, mydelnička, plyšová hračka a darčeková taška - no najviac sa potešila plyšovej hračke Žabke a mydelničke v tvare žabky.Mydelničku s tuhým mydlom a tekuté mydlo si hneď uložila na umývadlo.
Mydielko žabku sme používali najmenej, nakoľko dcérke sa tak páči tvar žabky, že ho nechce ani používať, aby sa nezničilo 🙂 Samozrejme som si občas s mydlom ruky umyla, aby som vedela ohodnotiť toto krásne zelené žabkové mydielko. Je jemné na dotyk, má jemnučkú vôňu a je vhodné si myslím aj ako malý darček.

Tekuté mydlo ma sladkastú vôňu štýlu Tuti Fruti, avšak nie je nejaká silne prenikavá. Ako sa vraví - Na zjedenie 😃 Mydlo je číre, konzistencia dobrá-ani riedka ani veľmi tuhá. Dokonca je výborné na rýchle pranie v rukách, dcérka bola nadšená vôňou prádla a dobre aj penilo.
Čo sa týka vysušovania pokožky po oboch mydielkach, tak takéto niečo som vôbec nezaregistrovala.


Vlhký toaletný papier veľmi uspel u našej dcérky. Veľkosť jedného papiera je tak akurát, dobre sa vyberá z obalu, má dobrú tuhosť a u mňa veľké plus bolo to, že sa nenaťahuje ako poniektoré vlhké utierky. Je pevný, drží tvar, nie je tenučký a ani veľmi mokrý - netreba po ňom utierať riťku suchým toaletným papierom. Potešilo ma najmä to, že je splachovateľný, i keď je tam upozornenie, že maximálne 3ks naraz. Zatiaľ sa nám ale nestalo, že by bolo potrtebné viac kusov jedno utretie / často stačili len 2ks/.

Svoje miesto si vyslúžila aj plyšová žabka 🙂S Bupi sme ozaj spokojní, myslím, že sa popozeráme aj po iných výrobkoch od Bupi. Ďakujeme, že sme sa mohli zúčastniť testovania s Bupi s Modrým koníkom.
lenkabutor
24. mar 2017
Pred viac ako dvomi týždňami ma potešila správa, že som bola spolu s ďalšími 14 mamičkami, vybratá do testovania produktov značky Bupi. Po tejto milej správe, som s mojimi dvomi žabiačikmi (1 r a 3 r) nedočkavo čakala na doručenie balíka na testovanie.

Rozbaľovanie krabice som nechala na synov, a hneď si každý našiel svojho "favorita".

Obsah testovacieho balíka Bupi:

1. Tekuté mydlo
2. Tuhé mydlo
3. Podložka pod tuhé mydlo
4. Plyšová žabka Bupi
5. Vlhčený toaletný papier
6. Darčeková taštička1. Tekuté mydlo Bupi KIDSMoja "topka" v testovacom balíčku je tekuté mydlo Bupi KIDS s dávkovačom a obsahom 500 ml. Mydlo má jemnú konzistenciu, a veľmi príjemnú vôňu Bupi Fruti, ktorú ocenil najmä starší syn. S týmto mydlom sme ho už vôbec nemuseli napomínať na umývanie rúk po toalete, keďže sa na umývanie rúk vďaka "žabkovému" mydlu tešil.Ďalšie plus pri tekutom mydle Bupi KIDS je obsah šalvie lekárskej a jej antibakteriálny účinok, a v neposlednom rade pumpičkový dávkovač. Tekuté mydlo Bupi KIDS zaraďujem do nákupného zoznamu "must have" produktov z drogérie.


2. Tuhé mydloTuhé mydlo v tvare žabky, synom vyčarilo úsmev na tvári - hlavne keď ho naháňali po vani pri kúpeli. Takže nasledujúce kúpania budú určite s tuhým mydlom Bupi. Tvarom a veľkosťou akurát padne do malých detských ručičiek, má príjemnú vôňu. Mínusom pri tuhom mydle (nielen Bupi ale aj ostatných) pre mňa je, že po tom ako si s ním deti umyli ruky, musela som poumývať zvyšky mydla z umývadla, keďže majú tendenciu tuhé mydlo pri umývaní rúk oškrabkávať.


3. Podložka pod tuhé mydloPo rozbalení balíka, deti uložili plyšovú žabku na podložku pod mydlo v tvare oddychujúcej žaby. Starší syn mi vysvetlil, že to je predsa postieľka pre žabku. Po minutí tuhého mydla je teda jasné, že podložka pod mydlo, bude u nás slúžiť ako nový "kus nábytku" a miesto mydla na nej bude oddychovať plyšová Bupi žabka 🙂


4. Plyšová žabka BupiFavoritom z testovacieho balíka bol pre moje dve žabky určite plyšáčik Bupi. Mladší syn si plyšáčika Bupi,vďaka "kompaktným" rozmerom, nosí so sebou na prechádzky, ale aj do postieľky. Je to jeho nový maznáčik 🙂


5. Vlhčený toaletný papierVlhčený toaletný papier ma v testovacom balíku potešil, najmä preto, že je možné ho po použití spláchnuť. Má jemnú nevtieravú vôňu, je šetrný k jemnej detskej pokožke na zadočku. Po minutí testovacieho balíka, ho určite kúpime.


6. Darčeková taštičkaMilá pozornosť pre nás testujúcich je darčeková taštička, ktorých v domácnosti nikdy nie je dosť a pri vhodnej príležitosti je super, mať ju po ruke 🙂

.......................................................

Vďaka testovaniu mám opäť nové produkty, ktoré v našej domácnosti nemôžu chýbať (tekuté mydlo, vlhčený toaletný papier). Samozrejme som rada, že sme mohli vyskúšať a otestovať s mojimi deťmi aj tuhé mydlo. Napriek tomu, že pre mňa praktické nie je, deti sa mu potešili 🙂 A najviac samozrejme žabke Bupi a jej postieľke 🙂


Ďakujem Modrému koníku, že som sa mohla zúčastniť testovania produktov značky Bupi 🙂
julianax
25. mar 2017

Veľmi sme sa potešili, keď sme boli vybraní testovať Bupi kids kozmetiku. Keď nám v pondelok priniesol kurier balíček, tak sme sa hneď do toho pustili. Mám chalanov vo veku 4, 3 a 2, takže určiť, kto čo bude testovať ako prvý dalo trochu zabrať 🙂Testovali sme celý týždeň. Vyskúšali sme si poriadne všetky výrobky a tu je naše hodnotenie.

Balíček na testovanie obsahoval :
Jemné mydlo na ruky
Bupi mydlo žabka
Vlhčený toaletný papier
+ k tomu sme mali pribalenú podložku pod mydlo a krásnu plýšovú žabku


Prvá testovaná vec je jemné tekuté mydlo. To sme si hneď všetci obľúbili.Je balené v praktickej tube s pumpičkou s objemom 500ml, takze vydrží určite dlho. Na umytie rúk stačí jedno stlačenie, aj keď deťom to nikdy nestačí 🙂 a musím povedať, že kôli tej úžasnej vôni Bupi Fruti ani mne. Tá vôňa je fakt návykova.
Čo sa týka konzistencie mydla, tak je dobré v tom, že sa nenaťahuje a je tak akurát penivé. Jedine, čo mi vadilo bolo, že som mala pocit po umytí, že mi tak stiahlo kožu, ale po chvíli to prešlo, takže ani netrebalo ruky hneď krémovať. Pri deťoch som to nespozorovala, asi im to nevadilo. Ale tak možno by som pridala nejaký prírodny olej. Ak to nieje možné, tak som rada, že tam nepridávali žiadne chemické náhrady. Lebo zloženie je v norme z čoho som bola milo prekvapená.Mydlo sme vyskúšali aj vo vani. Chcela som vedieť, ako bude reagovať celé telo, lebo u najstaršieho máme problém s citlivou pokožkou a musím povedať, že nemal ani jedno začervenanie, ani sa po kúpani neškrabal, čo bolo super. Takže za nás určite áno.


Bupi mydlo žabka záujme deti hneď od začiatku. Tvar žabky a ešte k tomu žabková mydielnička priláka špinavé rúčky automaticky.

Má jemnú vôňu, slabučko pení (na fotke si môžete všimnúť, že to úplne stačí) a narozdiel od tekutého mydla obsahuje aj lanolín, takže tu nieje taký pocit suchých rúk. Mydielko bolo vyskúšané aj vo vani a chalani sa s ním vyumývali od hlavy po päty, čiže dlho nám asi takým štýlom nevydrží 😃


Posledná testovaná vec je vlhčený toaletný papier.Balenie je 60ks. Papier sa pri čistení netrhá, je pevný no zároveň veľmi jemný k pokožke. Má taktiež príjemnu vôňu. Starším chalanom sa utieranie zadočka s týmto toaletným papierom páčilo, ale najmenší 2,5ročný ho nechcel ani vidieť. Veľmi mu vadilo, že je papier studený. Mala som pokusy, aby to ešte vyskúšal, ale už sa mi to nepodarilo. Ale inak nemôžem povedať nič negatívne.


Pri Bupi KIDS kozmetike netreba zabudnúť, že je až od 12 mesiacov, ale zložením je stále super, ako aj Bupi Baby. Zo začiatku som bola trocha skeptická, ale naozaj ma táto kozmetika prekvapila. Som rada, ze sa slovenská firma snaží vyrábať kozmetiku, čo najprírodnejšiu a najmenej škodlivú pre citlivú detskú pokožku. Za mňa aj moje deti, môžem značku Bupi určite odporúčať.

Ďakujeme Modrému koníku a firme Palma, že sme mohli vyskúšať tieto produkty.
wilinkaa
25. mar 2017
V prvom rade sa chcem poďakovať Modrému koníku a slovenskej značke Bupi, že nás vybrali do testovania. Volám sa Silvia a som mama 4 ročnej dcérky Vanesky. Bola som veľmi milo prekvapená, keďže kozmetiku Bupi poznám od svojho detstva, ale vždy bola súčasťou nášho domova len ako tuhé mydlo. Preto som bola zvedavá, ako sa u nás ujme:Bupi KIDS tuhé mydlo v tvare žabky,
Bupi KIDS jemné tekuté mydlo na ruky,
Bupi KIDS vlhčený toaletný papier.

V deň D priniesol pán kuriér balíček a to bolo vískania a radosti pri jeho vybľovaní. Okrem testovacích predmetov sme dostali darčeky v podobe žabky, ktorá hneď dostala meno Bupinka a mydelničky. Toto všetko sme si mohli symbolicky zbaliť do darčekovej tašky.Žabkové mydielko, aj to tekuté na rúčky sme hneď vyložili na úmyvadlo a pustili sme sa do skúšania. 🙂
Ako prvé sme skúsili tekuté mydlo a to povinne celá osádka nášho príbytku - teda dcérka Vaneska, ja mamina, tatino a aj babka. Tekuté mydlo má vôňu asi ako kedysi pasta Tuti Fruti, ak si spomínate. Dcérke aj manželovi sa páči, mne s našou babkou príde príliš sladká, no keďže je mydlo určené deťom, určite poteší. Jeho nevýhodou je, že je úplne priesvitné a teda sa ľahko stane, že si ho vytlačíte zbytočne príliš veľa. Mne dokonca na podráždené ruky nerobilo dobre, no po zahojení už mi nerobilo nič. Ostatní členovia nášho "testovacieho tímu" nezaznamenali žiadne reakcie. Ako pozitívum hodnotím veľké balenie a obsah šalvie.
Ako ďalšie prišlo na radu tuhé mydlo v podobe žabky. Mydlo má príjemnú "bábätkovskú" vôňu, čo vo vás evokuje čistotu. Je praktické, nakoľko nie je veľké a deťom sa dobre drží v malých rúčkach. Pri tomto mydle Bupi kvalitou nesklamalo, nikomu nič neurobilo, pokožka po ňom nebola vysušená a príjemne voňala.Ako negatívum hodnotím, že mydlo sa dosť "rozbrbláva" čo je problém u väčšiny tuhých mydiel a príde mi, že preto tak dlho nevydržia. V súvislosti s ním, mi nedá nespomenúť aj nádobku - mydelničku v podobe žabky. Je síce krásna, ale absolútne nepraktická, keďže v nej zostávala voda, bolo treba neustále vylievať a čistiť usadeniny (možno aj to napomáhalo rozbrblávaniu mydla). Ak už ponúkať mydelničku, navrhujem vylepšiť ju o jednu mriežkovú časť, odkiaľ by mohla odkvapkávať voda do nádobky (kľudne aj v takej podobe ako má teraz, ibaže by musela byť hlbšia).


Ako posledný produkt sme vyskúšali Bupi vhlčený toaletný papier. Musím povedať, že ma očaril. Má veľmi príjemnú jemnú vôňu, ideálnu veľkosť aj balenie a čo je úplne najpodstatnejšie u dcérky nevyvoláva podráždenie pokožky, čo u väčšiny vlhčených obrúskov áno. Ako bonus navyše je ešte aj pekný 😉. Vyskúšala som ho dokonca aj ja počas svojich dní. Taktiež mi nič neurobil, a veru som ho aj pribalila ako pomocníka do kabelky. Pre jeho praktické balenie je ideálny aj na výlety alebo dlhšie cesty.

Samozrejme darček navyše v podobe plyšovej žabky Bupinky, bol pre deckú dušičku našej dcérky najúžasnejší. Hneď s ňou musela spinkať, v škôlke s ňou bola a dotvorila jej "plyšovú rodinku". Tejto hračke nemám absolútne čo vytknúť a odprúčam výrobcom, aby ju pribalili buď do nejakých multibalení, alebo určite do darčekovej sady napríklad spolu s mydlom v tvare žabky a tekutým mydlom na Vianoce.V závere by som naše testovanie zhrnula asi takto. Potešil ma veľmi vlhčený toaletný papier, ten sa stane súčasťou našej výbavy. Tuhé mydlo sklamalo tým rozbrblávaním, no naopak potešilo vôňou a že nevysušuje pokožku. Po tejto skúsenosti kúpim nejaké iné mydlo Bupi pre porovnanie a potom sa rozhodnem, či zostaneme pri doterajšom používanom, žabke, alebo vyskúšame opäť niečo nové. Čo sa týka tekutého mydla, tie aj tak striedame, preto sa určite na našom umývadle ešte objaví.

V mene celej našej rodiny ešte raz ďakujem tímu Modrého koníka a Bupi za možnosť vyskúšať touto cestou prodkty BUPI KIDS.
zelovocka
25. mar 2017
Bupi - veselé žabky prinášajú čistotuKaždá mamička sa poteší, ak sa jej dieťa po príchode z vonku rozbehne s radosťou do kúpeľne a umyje si rúčky. Skvelou motiváciou k takémuto správaniu je detské žabkové mydielkové duo Bupi Kids. My sme sa ho nevedeli dočkať a keď konečne dorazil kuriér, umývanie nemalo konca-kraja.

Moja triapolročná dcérka sa len ťažko rozhodovala, či si vybrať tuhé mydielko v tvare žabky, alebo jemné tekuté mydlo. Zelená relaxujúca žabka vyhrala a moja malá žabkomilka si rúčky poctivo umyla aspoň päťkrát. Vyskúšala som ho aj ja a musím povedať, že mydlo príjemne vonia zmesou byliniek a čistej bielizne. Na moje prekvapenie ani niekoľkonásobné umytie dcérke ruky nevysušilo a ostali jej detsky hebké. Po umytí sme mydlo odložili do veselej mydelničky - ako inak, opäť so žabacím motívom. Tento produkt u mňa obstál na výbornú, jedinou výhradou dcérky bolo, že sa jej mydielko vďaka netradičnému tvaru zle otáča v rukách; niekoľkokrát jej aj spadlo na zem. Ja to však beriem pozitívne - aspoň si precvičuje jemnú motoriku.
Milou pozornosťou na hranie bola pribalená žabka, ktorá nám dokonale zapadla do širokej plyšovej žabacej rodiny.Druhé mydlo - tekuté - dostalo svoje čestné miesto v kúpeľni. Dcérku očarila najmä jeho vôňa: oficiálne sa nazýva Bupi Fruti, moja malá nezbedníčka jej však nepovie inak ako "žuvková". Mydlo dokonca obsahuje výťažok zo šalvie, ktorý pôsobí antibakteriálne. Určite príjemný bonus v sezóne chrípky a iných viróz.

Niekoľko dní po obdržaní testovacieho balíčka sme museli náhle odcestovať, zabudla som žiaľ pribaliť dcérkinu kúpeľovú penu. Našťastie, výrobky Bupi šli s nami, a tak sme tekuté mydlo núdzovo použili ako sprchový gél. Pokožku nám nevysušilo nijako viac než bežné prípravky na sprchovanie či kúpanie detí, na každodenné využitie ho ale neodporúčam, na to lepšie poslúžia iné výrobky Bupi.Nedostatok vlhčených utierok pre bábätká výborne zvládol nahradiť Vlhčený toaletný papier pre deti Bupi Kids Sensitive. Naše 5-týždňové chlapčiatko sa na dočasnú zmenu nesťažovalo a ani pokožka novorodeneckého zadočka neutrpela, čiže smelo by som ho použila aj u starších detí či dospelých. Balenie 60 ks je také akurát, aby nestihlo vyschnúť, obrúsky sú dostatočne pevné, s potlačou kvetiniek.Celkovo hodnotím všetky tri výrobky veľmi pozitívne, v našej domácnosti je kozmetika Bupi nováčikom a príjemne nás prekvapila. Ja osobne oceňujem, že tieto mydlá sa vyrábajú na Slovensku. Určite vyskúšame aj ďalšie produkty tejto značky.
jitka1975
25. mar 2017
Bupi - vôňa ktorá si ťa kúpi.

Sme rodinka s 2 deťmi. Dcéra má 15 rokov a syn 2 a pol roka. Veľmi ma potešilo, keď som sa dočítala, že budeme testovať kozmetiku Bupi. Za prvé som nemala nikdy šťastie a za druhé som bola celkom spokojná s touto značkou, aj keď som skúsila len telové mlieko a šampón na základe informácie a správy o dôležitosti používania kozmetiky bez parabenov kvôli rakovine tu na MK od nebohej Bubeny.Po prevzatí balíčku sme hneď začali odbalovať a Martinovi sa zapáčila žabka. Balík obsahoval:
1. Tuhé mydlo Bupi v tvare žabky
2. Jemné mydlo na ruky Bupi
3. Vlhčený toaletný papier Bupi

A okrem kozmetiky plyšová žabka Bupi, podložka na tuhé mydlo v tvare žabky a darčeková taška.


Tuhé mydlo BupiVeľmi pekný a pútavý obal, z ktorého cez priehľadnú fóliu vykúka zelené mydielko v tvare žabky. Ihneď po otvorení má upútala jemná vôňa,tak typická pre túto značku. Z obalu sme si vystrihli papierovú žabku. Rozhodli sme sa použiť mydlo na večerné kúpanie. Martinko si urobil z podložky loďku pre žabku a vozil ju, kým nezistil,že sa dá z mydla urobiť v rúčke dosť peny. Mydlo bolo príjemné,ale len do okamihu, kým som nezistila, že vytvára akoby pocit suchých rúk a po zmyvani z telíčka som mala pocit,že mu "deriem kožu". Žiaľ ja mám aj so synom a dcérou dosť suchú pokožku,tak sa u nás mydlo moc neosvedčilo. Syn sa o 2 dní vysypal a celú noc škriabal, príčina sa zatiaľ nezistila,ale dúfam že to s týmto nesúvisí.


Tekuté mydlo na rukyV našej rodine málo zo všetkých testovaných výrobkov najväčší úspech. Nielen vôňa Bupi Fruti upútala pozornosť, ale aj jemné zloženie a pena, ktorá sa najviac páčila synovi a vedel by minúť mydlo za jeden deň a stratiť sa v oblakoch peny. Možno tým, že mydlo obsahuje šalviu, sme nemali nepríjemný pocit suchých rúk. Určite budeme používať a kupovať mydlo pre tieto aj antibakteriálne vlastnosti.


Vlhčený toaletný papierPapier má tiež typickú vôňu Bupi a v balíčku je 60ks. Martinko odmietal záchod a uprednostňoval plienku, ale odkedy vie,že riťka sa dá utierať voňavým papierom od žabky, prestáva sa báť a celkom sa teší a kričí hotovo,aby sme mohli potom papierik spláchnuť, keďže sa dajú max.3 ks
Skúsili sme použiť papier pri ušpinenej plienke,ale v takom prípade by som možno prijala viac navlhcene utierky, aby sa ich toľko neminulo. Takže pri nehode do plienky máme iné,ale na záchode nás vždy vítajú papiere od žabky.

Záver: kozmetika Bupi je fajn, krásne a jemne vonia a podstatné, že neobsahuje žiadne parabeny. Už si našla u nás svoje miesto, dokonca už máme dokupeny umyvaci gél na dobrý spánok s vôňou levandule pre Martinka a ten tiež krásne vonia a vyhovuje aj suchej pokožke.http://www.bupi.sk/produkty/baby-detska...
zuzka38
26. mar 2017
Na testovanie výrobkov Bupi sa tešili najmä dvaja moji starší chlapi takmer 6 r. a takmer 3 r. (tešili sa, že pribudnú nové mydlá do ich "autoumyvárky"), najmladšia účastníčka našej rodiny sa odmietla zúčastniť - a je to v poriadku, má niečo cez 2 mesiace 😍Ja som sa tešila, že si samozrejme vyskúšam niečo nové a hlavne zdarma 🙂 a keď sú to produkty určené pre deti o to viac - možnosť presvedčiť sa, či budeme Bupi produkty nakupovať, keďže doteraz mi to priznám sa nenapadlo. Sada obsahovala detské mydlo, vlhčený toaletný papier (doteraz som nevedela, že niečo také existuje) a jemné mydlo na umývanie rúk.

Detské mydlo v tvare žabky sme otestovali hneď, keďže to oboch mojich chalanov zaujalo tvarom žabky 🙂
Mydlo má jemnú klasickú vôňu mydla, ruky príjemne voňali - dôkaz môjho stredného syna, ktorý mi po každom umytí rúk dá ruky "oňovať."

Vlhčený toaletný papier sme využili ešte v prvý deň testovania. Po otvorení ma ovanula nepríjemná vôňa neidentifikovateľného zloženia. Deťom vôňa nevadila a do dnešného dňa používame tento vlhčený toaletný papier doma aj vonku na utretie zadnice, ak je potreba 🙂 výrobca síce uvádza, že je možné vlhčený papier spláchnuť, ja ho radšej zahadzujem do koša - predsalen nechcem riskovať upchatie WC.Posledný testovací produkt je jemné mydlo na umývanie rúk, klasický gél, ktorý používame bežne v kúpeľni na každodenné niekoľkonásobné umývanie rúk. Gél je priesvitnej konzistencie a ma doslova klasickú vôňu "minulosti" alias tuti fruti, výrobca to nazval právom Bupi fruti. Opäť pre deti príjemná veď sladká vôňa, mne táto vôňa prekáža. Ruky však umyje a ešte dlllllllho "ňovajú" 🙂Záver: produkty, ktoré su určené deťom splnili očakávania mojich detí a o to predsa ide 🙂 ďakujeme
zaz1
26. mar 2017
Ahojte🤗 Som pyšná mamička 2 detičiek 3r a 6r. Mám úžasné dcérky, plné energie. Ako každá mamina, naučila som sa používať vlhčené utierky, keď začali deti rást, chodili sme na prechádzky a sem-tam som kúpila, no ked už sme sa hrali na ihriskách, tak už som mala v kabelke pravidelne celú možnú výbavu-keby niečo😃Vyskúšali sme už všelijaké výrobky roznych značiek, no Bupi som nejak neriešila. Možno preto, že z každej strany skákali rôzne reklamy na iné značky, ktoré zaručovali spokojnosť. Pridala som sa do skupiny testovateliek a skúsila som šťastie, zapojila som sa a vybrali nás☺

Nič vás o výrobku a jeho plusoch nepresvedčí viac, ako sám výrobok.

Prekvapila ma veľmi milá komunikácia s Bupi teamom a ich trpezlivosť, nakolko som mala zrovna ten tyždeň toho veľa a nestíhala som hned reagovat na správy. Takže-milý kuriér bol u nás s balíčkom veľmi skoro. Deti otvárali balíček spolu so mnou a keď som im povedala - aha, prekvapenie, už vískali ani nevedeli čo. A bola som aj ja prekvapená, lebo na nás vykukla plyšová žabka. A moje deti žabky lúbia. Tak najprv začala bitka o jednu žabku.

Balik ďalej obsahoval tekuté mydlo, tuhé mydlo, mydelničku a vlhčené obrúsky. Všetko sme si uložili na určené miesta a v ten večer sme začali testovať.Tuhé mydlo skončilo vo vani a podrobilo sa skúške, obstálo.

Mydlo má príjemnú mydlovú vônu, pekne pení a nevysúša. Deti sa ním umývali každý deň - sú zvyknuté na tuhé handmade mydlo, takže im to vyhovovalo. Mydlo napriek tomu, že bolo pravidelne používané a položené voľne, vôbec nevyschlo, nepukalo sa - ako iné mydlá z obchodu. A stále pekne voňalo. Mne od neho vonia celá kúpeľňa. Ruky vobec nevysušilo ani mne ani deťom, naopak. Má jemnú penu a krásne zanechá na pokožke vônu.Ďalej sme testovali tekuté mydlo.

Ľudia - tá vôňa. Keby ste ju cítili. Niečo úžasné! Ja som takú vôňu ešte necítila a hneď som si ju obľúbila. Deťom sa s pumpičkou ľahko manipuluje, dávkuje tak akurát. Je velmi jemné a pekne pení. Zanechá na rukách taký akoby jemný film. Proste, nemuseli sme sa po umytí krémovat. Krásne po ňom vonia pokožka a žiadne nežiadúce účinky som nezaregistrovala. Dokonca, aj náš tatino bol milo prekvapený a rád sa umýval tiež s detským mydlom-zavoňalo mu. Testovala celá rodina. Návštevy sa vypytoval,i čo nám to tak pekne v kúpelni vonia.


Našou neodmysliteľnou súčasťou sú vlhčené utierky - v aute, v kabelke, v ruksaku.
Tieto utierky sú veľmi jemné, voňavé a dajú sa spláchnuť. Nemali sme žiadne vyrážky, suchú pokožku či iné problémy. Bola som prekvapená, že častým otváraním a vyberaním obrúsky nezačali schnút ako som zvyknutá pri iných, čo sme už vyskúšali. Pretože skoro vždy už v polke balíka proste všetko uschne a je po zábave,hlavne ked ich nutne potrebujeme vonku.To asi každá mamina pozná. Čiže ani tu ma Bupi papier nesklamal. Deti mali v izbičke vlhčene utierky, pri kreslení sa zišli, samé sa utierali - aj tvár, čo sa im páčilo. Žiadne vyrážky ani fliačiky, len vôňa zostala👍 V aute sme ich mali ako prvú pomoc a robili nám spoločnosť aj pri prechádzkach.

Snáď len jedno ma prekvapilo,
že ked starša dcérka vyťahovala obrúsky tak sa jej aj potrhali, no to bolo asi manipuláciou. Mladšia bola opatrná a ja tiež.

Aby som nezabudla na žabku!Tak tá už zapadla do rodiny a spinká s deťmi v postieľke. Pekne si ju striedajú a robí nám spoločnost aj na prechádzkach. Chcem sa poďakovať, že ste nás vybrali do testovania. Určite zostaneme týmto výrobkom verní a rada budem pre vás s mojou rodinkou testovať výrobky aj niekedy nabudúce 🙂

Rada odporučím ľuďom v našom okolí.
aneta_knezovicova
26. mar 2017
Ahojte, dnešný test bude plný vôni, žabiek ale hlavne bude o čistote. Tak poďme na to.
Najprv však predstavím našu testovaciu rodinku.
Naša hlava, ktorou hýbe krk rodiny je tatiček Palinko. Náš živiteľko, pomáhajko, náš láskovnik. Baby ho zbožnujú, na mňa sa tak nikdy neusmievajú ako na neho a on ich za to miluje najviac na svete.

Krk.... teda ja mamička Aťa. Ufff, to čo všetko sme my mamičky snád nemusím rozprisovat. Navariť, oprať, prebaliť, ale nie je to také strašné, určite sa nájde čas aj na vyloženie nôh a dobrú kávičku.

Naše vytúžené dieťa Aninka. Prišla po roku snaženia a teda všetko nam spočítala ako sme ju chceli. Ja tvrdím, že mala byť chlapec. Ona je živel, úžasná šikovná, pusinka sa jej od rána nezavrie. Má 2 roky a 3 mesiace, akurát od nového roku začala chodiť do škôlky. Miluje to tam a mrnčí keď má isť domov.

A nakoniec naša minivelká žena Kristínka. Keď bola v brušku chcela byť čo najskôr s nami, tak sa narodila v 29tt. Ako asi každé predčasniatko ani naše začiatky neboli bez problémov. Za pár dní bude mať už 1 rok ale vývojovo je na tých 9m ako by mala mať. No je to naše krásne a hlavne zdravé slniečko.

No ale poďme na testovanie.

Testovali sme novinky výrobkov Bupi KIDS
Bupi KIDS vlhčený toaletný papier
Bupi KIDS tuhé mydlo v tvare žabky
Bupi KIDS jemné tekuté mydlo na ruky

Ako to začaloPre prehľadnosť budem používať
+ za kladné vlastnosti produktu a
- za záporné vlastnosti respektíve za vlastnosti čo sa mne nepáčili.

Upozorňujem, moja recenzia je robená na požiadavky mojej rodiny, to, čo sa môže páčit mne sa nemusí druhému.

Bupi KIDS vlhčený toaletný papier
Aninka ma akurát fázu, že prechádzame z nočníčka na velký záchod. Vlhčený toaletný papier sme používali, ale inej značky. Nepoužívala ho len Aninka ale aj my dospeláci.
+ je naozaj vééééľmi jemný
+ natiahne sa, čiže sa tak ľahko neroztrhne
+ je splachovateľný
- už po pár použiťiach sa nám roztrhol obal, museli sme ho zalepiť
- pre nás vééľmi intezívna vôna

Na záver by som tento produkt zhrnula asi, žeúčel splnil, čistenie a jemnosť bola super ale skrz, pre nás, silnú vônu si tento produkt nenájde u nás stále miesto.


Bupi KIDS tuhé mydlo v tvare žabky


Aninka miluje vodu, každý deň sa musí kúpať a za deň si 100x umyje rúčky. K mydielku ktoré je v krásnej krabičke, z ktorej sa dá spraviť aj papierová žabka sme dostali aj nádhernú žabkovskú mydelničku. Všetko bolo super až na jeden detail, ktorý musím vysvetliť. Mydielko v tvare žabky je krásne ale pre našu Aňu zo začiatku nepraktické. Tvar je nádherný ale do detských 2 ročných rúčok veľký. Mydielko jej vypadávalo z rúk, nedalo sa jej poriadne pošúchať. Po čase ako žabička schudla bola objemovo super. 😀

+ krásny dizajn
+ využiteľná krabička
+ prakticka ale zaroveň aj veľka, (na male umývadla zbytočne veľká) mydelnička
+ príjemná vôňa
+ penivosť
- na začiatku netrebná veľkosť mydielka do detskej rúčky

Zhrnutie, áno toto mydielko by som odporučila známym a určite u nás doma nebola žabička poslednýkrát.

Bupi KIDS jemné tekuté mydlo na ruky

Toto tekuté mydielko ma vrátilo do detstva. Je s antibakteriálnou šalviou, čo je pri malých nezbedníkoch super, lebo začalo teplo a každý papeček, kamienok je náš kamoš. Táááá vôňa, baby.... Tuti Fruti respektíve Bupi Fruti... vždy mám pocit, že si umývam ruky so žuvačkou. Mydielku dávam z 9 bodov 10, a to len preto, že je priesvitné a malá nevie kedy má dosť, respektíve si myslí, že som jej ho dala mááálo. Ale to je len mínus ktorý som musela hladať.
+ nádherná vôňa
+ veľké balenie (- niekomu može na male umývadlo zabrať veľa miesta)
+ praktická pumpička
+ antibakteriálna šalvia
+ bohatá pena
- priesvitná farba

Po toto tekuté mydlo sa určite zastavím v obchode a bude súčastou našej domácnosti. Odporúčam!!!
No a aby ani naša Kistínka nebola ochudobnená o testovanie, tá dostala nadhernú Bupi žabičku. Žabka teda dostala zabrať, ako každá hračka momentálne v okruhu 5m od Kritínky.

Výrobky Bupi KIDS nami testované hodnotím véééľmi pozitívne. Dúfam, že tento môj siaho dlhý román niekomu pomôže pri správnom výbere kozmetiky pre jeho rodinku.
Prikladám ešte pár fotiek.

No a na záver by som sa chcela poďakovať spoločnosti Bupi, že sme sa mohli tohto super testovania zúčastniť.
zana20
26. mar 2017
K testovaniu v tomto období sa teda dostali nielen moje lásky narodené v mojom lone, ale aj moje žabky ako ich bežne voláme v komunikácii s inými mamičkami tu na Mk, narodené v mojom srdci.

Balíček k nám docestoval podľa plánovaného termínu, no na žabky si chvíľku počkal. Nič to nemenilo na skutočnosti, testovať to čo sa dá aj detí v pubertálnom veku 11 slečny a 15 ročného fešáka.
V testovacom balíčku sme objavili tri výrobky - tekuté antibakteriálne mydlo so šalviou, tuhé mydlo kde už názov na škatuľke prezrádzal, že schovaná pod priehľadným obalom je Žabinka a tretím produktom vlhčený toaletný papier. V balíčku sa schovávala aj mydelnička v tvare žabky, plyšová hračka a darčeková taška.

Prvým testovacím produktom bolo teda antibakteriálne mydlo so šalviou.
Toto mydlo dostalo mňa ako prvú, už samotnou vôňou, ktorá mi pripomínala vôňu z detstva spojenú so žuvačkami Pedro 🙂

V neprehľadnom balení s obsahom 500 ml, čo ma prekvapilo a zároveň potešilo. Ako už samotný názov prezrádza jeho zložením, je aj výťažok zo šalvie lekárskej, ktorý pôsobí antibakteriálne a hojí prípadne poranenia. Je určené na každodenné používanie čo sme veru do dnešného dňa aj využili. Testovali sme ho teda v rôznom veku 11, 15 , 1,5 a 2 ročné osadenstvo domácnosti vrátane dospeláckych rúk čo nielen objímajú, ale aj zadočky utierajú 🙂

Staršie deti sa uškrňali a samozrejme aj ruky po umytí mojmu očku neuniklo ako si ich aj ovoniavajú. Pozorovaním na mňa pôsobili akoby ich tá vôňa aj upokojovala. Ruky mali normálne vláčne a samozréjme čisté. Najmladšie deti sa s týmto tekutým mydlom aj kúpali s kvapkami mydla, ktoré pri napúšťaní pár kvapiek vytvorilo vo vaničke bohatú penu. Na moje dospelácke ruky už bolo vidieť zmenu a mierne som cítila, že mám pokožku viac vysušenú.

Druhým produktom v testovaní bolo, po príchode najmladších detí z prázdnin, tuhé mydlo.


Papierový obal s prehľadnou fóliou na vrchu už pohľadom prezrádzal zvedavým očkám, čo sa tam skrýva v tvare žabky, ktorá už na samotnom obale bola pomenovaná ako Žabinka.

Po rozbalení nás ovanula vôňa pripomínajúca niečo menej identifikovateľné, mne pripomínajúc vôňu ovečiek a merina vlny, čo obsahujú lanolín. Deťom pre ich malé rúčky bola obtiažná najmä pri prvých umytiach a skôr to vnímali ako hru so Žabinkou vo vodičke, čo nám mamkám aj tak vyhovuje a svoj účel umyť sa splní. No pre deti čo si rúčky umývajú už len ako očista, je to trošku pre jej objemné telíčko obtiažnejšie a najmä vykĺzne z rúčky, lebo ju neudržia v dlani. Deti si ju takto kúpali spolu so sebou, no ako vidieť voda ostane po malej chvíľke tzv. mútna, zakalená.
Takže skôr je vhodné pre deti staršie. Taktiež som vyskúšala aj ja to mydlo, ktoré už pokožku tak nevysúšalo a ostala vláčna no s identickou vôňou tohto mydla. Dodnes staršie detí majú v hygienických vreckách mydlo Bupi no s iným zložením a taktiež vôňou im prijateľnou. Tohto aj napriek pútavému tvaru Žabinky sa viac stránili.

Ďalším produktom bola objemná mydelnička pre Žabinku, čiže tuhé mydlo. Žabčo a Žabinky sa s ňou pri kúli hrali. Na spodnej časti má dierku cez ktorú sa pri samotnom položení do vody naplní vodou a pláve ako loďka , kde si oddychovala Žabinka 😃. Na naše umývadlo sa veľmi nezmestila, keďže je dosť dlhá a aj široká. Skôr sa nám zmestila na okraj vane. Po vybratí sa dá síce voda z nej vytlačiť no aj samá odtečie.

Tretím produktom na testovanie bol vlhčený toaletný papier Bupi kids sensitive, extra jemný.

Kde už samotný výrobca uvádza, že je vhodný na každodenné použitie detských zadočkov. Pre mňa samotnú bol fakt, najmä jeho balenie, ktoré si dovolím aj napriek 60 ks pomenovať ako kabelkové. Ktoré sa zmestí každej mamine do kabelky k osobným veciam svojou veľkosťou. My sme ho viac využívali na cesty mimo domácnosti a taktiež ho vyskúšali aj staršie deti. Najmenšie žabky, ktoré sú ešte plienkované a citlivé na bežne používané vlhčené obrúsky, pri tomto výrobku nemali žiaden problém, výsev či alergikú reakciu.

Čo ja vnímam ako pozitívne a vhodnú alternatívu vlhčeniek. Svojou samotnou vôňou by ma na kúpu nenalákali, no jeho kvalitou už áno. Takže tento produkt odporúčam najviac, aj pri starších deťoch a na výlety s rodinou sa mi zdá najvhodnejšia alternatíva ako toaletný papier. Doma po spláchnutí odplával, ako uvádza samotný výrobca, ako bežne spláchnuteľný toaletný papier.Na záver nám ostala milá na dotyk príjemná hračka žabka. No áno jedna 😃 a detí plný byt. Nuž podeliť sa o ňu bolo trošku problémom a vyhral nakoniec náš Žabí princ, ktorý s ňou nielen spinká, ale aj na jarné prechádzky najnovšie bráva.

Prišla žabka k žabke, aby sa s ňou pohrala a tak si svoje sníčky snívala.

Záver celého testovania je spoznanie nových produktov známej slovenskej značky Bupi od výrobcu Palma. Ich hodnotenie a kvalitu hodnotím už samotným faktom, že ich budem naďalej pridávať do nákupného košíka a aj nové produkty, ktoré som doposiaľ nemala vyskúšané a vďaka umožnenému testovaniu pridám tiež 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli