STREDAJŠIA MINISÚŤAŽ: Ohodnoťte výrobok Bupi a vyhrajte

michaela_bupi
25. máj 2016

Koľko hviezdičiek kvality by ste priradili Bupi vlhčeným utierkam od 1 po 5 (*****)? Tešíme sa na vaše hodnotenia. Zajtra ráno žabka Bupi odmení jednu z vás Bupi darčekom.

apolkaaa
25. máj 2016

5***** 😊👍

beasulekova
25. máj 2016

5***** , používala som ich aj keď som nemala bejby 🙂

fodka
25. máj 2016

5***** nasa najoblubenejsia znacka. Najradsej mame penu bupi a 3v1 nechtikovy umyvaci gel.

olivka26
25. máj 2016

Nemozem opat hodnotit inak ako 5*
Vlhcene obrusky ale aj cely rad kozmetiky zn Bupi pouzivame odmala a nehodlame sa jej vzdat aj ked nasa mala uz nieje mala :D

lienkap
25. máj 2016

My pouzivame cela rodina levandulovy umyvaci gel. Naaadherne vonia, normalne sa tesim vzdy do sprchy. Ta vona naozaj upokojuje. Vyskusali sme aj penu a tiez velka spokojnost.

kittyjuliette
25. máj 2016

Bupi utierky som skusala priznam sa s malou dusickou.Ked bol krpec uplne male babo,dostal z vlhcenych skaredu alergiu s ktorou sme skoncili u lekarky.Odvtedy som nemala vobec odvahu skusit nejake nove utierky.Ked sa mi do ruk dostali vlhcene od Bupi,skusala som ich fakt s malilinkou dusickou.O to viac som bola prekvapena-su uplne jemne,bavlnkove,vobec niesu prilis premocene,ale zaroven su dostatocne vlhke,aby utreli vsetko,co maju,kedze niesu vyvonane,tak perfektne aj na utretie tvaricky,dokonca bez problemov zotreli aj tvaricku ulepenu od chrumky a to mi vsetky maminky daju za pravdu,ze to umyt je fakt umenie😅A co je najdolezitejsie,maly nemal ziadnu zlu reakciu,ziadne zacervenanie,takze za mna top,kade chodim,tade ich vychvalujem.Urcite davam ☆☆☆☆☆ z piatich,keby sa dalo,tak aj viac,pretoze su fakt uzasne😊

nikuska105
25. máj 2016

Jednoznacne 5***** za cely rad kozmetiky bupi

ivkasnv
25. máj 2016

Vlhčené obrúsky od BupiŽabky na ***** 🙂 🙂 🙂 .
Moje obidve detičky ich používajú, vždy ich máme po ruke. Je to moja "prvá pomoc" pri každej príležitosti a hocijakej katastrofe .-) . Pomocník na nezaplatenie. Veľká pochvala.

berni01
25. máj 2016

5 🌟🌟🌟🌟🌟

1kuckacka
25. máj 2016

5 hviezdičiek, vyskúšali sme BUPI aj ako šampón a kúpeľ, jednoznačne som spokojná , lebo decká majú atopickú pokožku a máločo znesú..tak som rada za BUPI

kikuska1988
25. máj 2016

Mne znacku Bupi poradila moja maminka, ked sa mi narodila dcerka minule leto, a ja som nemala doma nic na umyvanie, jak si som zabudla resp. myslela ze budem umyvat iba cistou vodickou, tak mi povedala aby som si kupila Bupi mydielko 🙂 aj ona ho rada pouziva uz dlhe roky, manzel hned isiel kupit, dcerku som okupkala a krasne po nom vonala, bolo velmi prijemne a dcerka nemala ziadnu reakciu. O par mesiacikov sme kupili uz aj ostatne vyrobky od Bupi pre malinku ( sampon, umyvaciu penu, gel, telove mliecko a samozrejme aj vlhcene utierky Bupi.
Vyskusala som veeela obruskov a ostala som verna Bupi, skvele utru to co maju 🙂 , nie su moc mokre, maju prijemnu vonu, bez parfumov na rozdiel od inych obruskov, pouzivame ich doma aj vonku, zamna mozem obruskom od Bupi dat jednoznacne hodnotenie 5 *****

anicka86
25. máj 2016

Za mňa tiež 5 *****
značku Bupi používame už dlhšiu dobu, nielen vlhčené obrúsky, ale aj mydielko, šampónik - a sme veľmi spokojní.

kupcovci
25. máj 2016

5hviezdičiek za nás majú
súper sú a krásne voňajú
keď vodu po ruke nemáme
po Bupi utierkach siahame
v parku či už na výlete
pomôžu nám to mi verte 🙂

leho29
25. máj 2016

5 ***** kvalita za super cenu .

ludka140281
25. máj 2016

jednoznačne 5 😀 lebo......lebo je to proste bupi,kvalitne,šetrne a naše 😝

miskad
25. máj 2016

Na 100% 5* vlhčené obrúsky nám robia spoločnosť, každý deň pri mojich 3 deturencoch 😀 už si to ani bez nich neviem predstaviť musia byť vždy po ruke 😀

marisa90
25. máj 2016

My sme maximalne spokojne s dcerkou, takze udelujeme 5 hviezdiciek 🙂

monicqko
25. máj 2016

Asi najlepšie hodnotim 5* asi lepšie ako pampers aj iné znacky.... som znimi určite spokojna nielen že utierkami ale aj mydielka samponiky aj kremi majú uzasmu vonu aj sú setrne k pokozke takže ja som moc spokojna že našim Bupi....; )

onmaria
25. máj 2016

Päť hviezdičiek určite žabka si zaslúži,
jej vlhčený obrúsok vždy nám dobre poslúži.
Na ručičky i pusinky je ako stvorený,
aj bábätkám na zadoček, ak je zaparený.

vanessska1606
25. máj 2016

5*****

anna318
25. máj 2016

Určite 5* takisto aj ostatné výrobky bupi

nikulienocka
25. máj 2016

aj s týmito utiertkami sme spokojní. *****!

lubkam
25. máj 2016

5*, príjemne vonajú, super navlhčené

moname
25. máj 2016

*****

iwuska1401
25. máj 2016

napodobne ako tu uz bolo povedane 5 hviezdiciek znacka bupy je sama o seba ohodnotitelna jedine 5 hviezdickami takze aj obrusky dostavaju 5 hviezdiciek

tinkatinus
25. máj 2016

5* 100% a používam aj iné výrobky od Bupi,pretože iba tie nerobia malému problémy na pokožke 🙂

moncicici
25. máj 2016

***** pre Bupi vlhcene obrusky😉

maminecka2
25. máj 2016

Joj, no tak jasne ze 5*, to je jasne!

hotacka
25. máj 2016

Za mna 5 hviezdičiek lebo su krasne vonave 🙂

bibyke
25. máj 2016

Tak ja som este nemala žiaľ možnosť vyskúšať bupi vlhčené utierky, ale celkovo sa mi Bupi výrobky páčia takže aj keď síce naslepo ,určite by som dala 5* 🙂