SÚŤAŽ na celý TÝŽDEŇ: Ukážte nám, ako vaše detičky oslavujú narodeniny! ☺

michaela_bupi
23. máj 2016

Pošlite nám fotku vášho dieťatka pri narodeninovej oslave - ako fúka sviečky na torte, maškrtí si na dobrotách, teší sa z darčeka, veselo a šťastne si užíva svoj veľký deň. 10 z vás odmeníme balíčkom detskej kozmetiky Bupi, aj s malým prekvapením pre vášho drobca.

Naša žabka Bupi totiž tiež oslavuje práve svoje 25.narodeniny.

Balíček kozmetiky obsahuje: Bupi šampón na vlásky, Bupi umývaciu penu, Bupi telové mlieko, Bupi umývací gél, Bupi jemný kúpeľ 3 v 1, Bupi tuhé mydlo oliva, lanolín a kamilka, Bupi vlhčené utierky Sensitive a Ultra Soft, Bupi prací gél 1,5l Sensitive, Bupi prací gél 1,5l Color, Bupi aviváž, Bupi mydlo na škvrny + prekvapenie pre vášho drobčeka.

Súťaž trvá odteraz - od pondelka 23.5. do soboty 28.5.2016.

V nedeľu 29.5. súťaž vyhodnotíme a vyberieme 10 najoriginálnejších a najzábavnejších fotografií.
Výhry pošleme do 2 týždňov.

Tešíme sa na vaše fotografie!

tina1992
26. máj 2016

My sme mali oslavu zatial iba jednu, no bola plna tancovaciek, nahanaciek, hrania sa a nakoniec to finisovalo kupkanim. Proste paradny augustovy den. 😊

nhikitka
26. máj 2016

Hej, ruka hore mám jeden rôčik :D

leho29
26. máj 2016

Sestrička pomáhala maminke s prípravou tortičiek .. čo padlo pod stôl šup do pusy ..
Chlapci keď prišli z turnaja ... torty už boli hotové a mohla začať oslava. 💗💖

ewellin9
26. máj 2016

Nataly oslávila svoje prvé narodeniny v januári. Na oslave bola úžasná, máme veľa fotiek, ale táto je pre mňa top......Takto sa tešila z darčekov 🙂

anny1984
27. máj 2016

Naše dievčatko oslavovalo 1. rok svojho života a takto nám pekne pózovala pri torte.

michaela_bupi
autor
27. máj 2016

Milé mamičky, našej žabke Bupi sa veľmi páčia vaše narodeninové fotografie. Vaše detičky sú nádherné!

Tešíme sa na ďalšie príspevky. Ešte na nich máte celé 2 dni. V nedeľu vyberieme 10 výherných príspevkov. Bude to asi ťažký "oriešok" vybrať len desať, keď sú všetky také krásne...
Ďakujeme za všetky.

bandurka1979
27. máj 2016

U nás su oslavy v kruhu rodiny ... vážime si chvíle ked su s nami naši dedkovia a babky 😉 a mala oslavenkyna s velkými bratmi 😀

majik66
27. máj 2016

Zopar fotiek z Miskovych 3. narodenin 🙂

miroslavan
27. máj 2016

Takze u nas sa oslavuje vo velkom style niekolkokrat 😀 Kedze starka byva daleko a nemohla prist-poslala tortu postou v baliku 😀 ANO NAOZAJ V BALIKU! Urobila margotkovu s nutelovym kremom, ktora prezila aj dvoj-dnovu cestu 😉 Potom este pecie tortu babka s ktorou byvame 😉 a snou pride aj krsna na oslavu 😉 A potom mavam este detsku oslavu s mojimi kamoskami 😉 A s brachom som na fotke ako ma rano vital moj darcek -preberam ho este v pyzamku 😀

dominika006
27. máj 2016

My sme oslavovali v zime, tak sme boli v reštike

makalka165
27. máj 2016

Prvý rôčik staršej dcérky, tortu si krájala sama 😀

makalka165
27. máj 2016
lucypaba
27. máj 2016

Timejkine druhe narodky🙂

zuzkabeno
27. máj 2016

klasická torta od babky a prababky - sfukovanie sviečok

martina374
27. máj 2016

Naše prvé narodeniny. Plné nových zážitkov 🙂

vladkulienka
27. máj 2016

Naša Vladuška oslavovala svoje narodeniny v deň, keď sme krstili mladšieho synčeka. Takže bračeka dostala skoro k narodeninám a veľmi sa mu tešila 🙂. Dopoludnia bol teda krst a potom oslava narodenín Vladušky. Keď sa zobudila bola aj torta so sviečkou. Okrem toho mala veeeľa darčekov. Najviac sa tešila z knižky Krtko s puzzle a z Janíčkovej tatrovky 🙂.

curcuma
27. máj 2016

Bupi všetko najlepšie 🙂 , hmmmm, mať tak teraz Vašich 25, ale samozrejme so všetkým čo mám teraz 😉 .
Bolo ťažké vybrať len jedno foto, každá fotka je výnimočná, veď je na nich predsa moje úžasné dievčatko Lilien a najradšej máme momentky 😉.
Jednu prikladám aj s krátkou básničkou:

Prišiel ten veľký môj narodeninový deň,
keď moja maminka navštívila cukráreň,
teda skôr nemocnicu kde som sa narodila,
tam kamarátka detská sestrička upečenú tortu zo svojho domu premiestnila.

Torta bola naozaj krásne vyzdobená,
sviečkou s jednotkou označená,
no ja som sa ale schválne tvárila,
akoby ma vôbec neočarila.

Zo slušnosti som aspoň sviečku do ruky zobrala,
a s ňou som sa teda aj trochu zahrala,
veď to vlastne sami na fotke vidíte,
a čo vy, ako ju ohodnotíte? 😉

lilidix
27. máj 2016

Prvotiny nášho chlapáka 🎂🎁🎉🎶😉

jany205
27. máj 2016

Naše prvé narodeniny, prvá veľká torta, rozžiarené očká a táááááááák veľká radosť 🙂

orlicatkooo
27. máj 2016

ellis vivien a jej prvý rôčik 🙂

sisi208
28. máj 2016

Alexikove 1.narodeniny - najviac ho zaujali kvetinky na torte 😀 a balony

gabika51
28. máj 2016

Moj chlapcek ked oslavoval krasny jeden rocik :-*

topier
28. máj 2016

No nasa Zabka Miska ma narodeniny prave dnes, ale oslavujeme az zajtra, takze foto do sutaze nestihneme pridat😩 Prikladam aspon foto torticky, z ktorej sa zajtra bude urcite hrozne tesit, pretoze ona je Mimonovska maniacka☺
Prajeme aj tej vasej Zabke vsetko najlepsie a hlavne, nech je stale taka jemna, vonava a havne setrna k pokozke..☺

michaela_bupi
autor
28. máj 2016

Milé mamičky, ďakujeme vám za krásne fotky vašich oslavujúcich drobčekov. Z každej jednej sa naša žabka Bupi vytešuje 🙂
Ešte máte celý dnešný deň na to, aby ste nám poslali príspevky do tejto súťaže. Zajtra už bude veľké finále a žabka Bupi vyberie 10 výhercov Bupi balíkov.

Prajeme vám krásny slnečný deň v kruhu vašich rodiniek!

matulka82
28. máj 2016

Aj takato bola momentka prekvapenia na darcek pri 1 . rociku 🙂

ivkasnv
28. máj 2016

Náš prvý a druhý rôčik... a ochvíľu nás čaká tretí 🙂 a sestričkin prvý 🙂 🙂 🙂
Už sa na to veeeeľmi všetci tešíme.

efy
28. máj 2016

Oliver

stina
28. máj 2016

Tak aj my to este stihame a pridavame foto z dnesnej Filipkovej oslavy 4 rockov 🙂

katkanr
28. máj 2016

My sme oslavovali dneska 😀

foolie
28. máj 2016

;) aj tak sa daaaa ;)