Vyhrajte čajík podľa vlastnej chuti

marton_popradske
Moderátor
28. nov 2019

Dajme si malú súťaž milé dievčatá. Aké čaje sú Vám najbližšie a prečo. Napíšte do komentára...

a) ovocné
b) zelené
c) čierne
d) biele
e) bylinkové

Jednu výherkyňu, ktorej pošlem čajík presne podľa jej chuti, označím zajtra. Krásny večer a dobrú noc.

henuskah
28. nov 2019

U mňa naj bylinkové 🙂❤️ lebo milujem vôňu a chuť rôznych byliniek a navyše sú zdravé 😉

erika770
28. nov 2019

Bylinkové

attenna
28. nov 2019

@marton_popradske zeleny,ten mi doda energiu,kedze nepijem kavu

st44
28. nov 2019

Ja mam najradsej ovocne, maju peknu farbu, uzasnu vonu a skvelu chut.

pribinak
28. nov 2019

Zeleny s ovocnú príchuťou, nepijem kavu, tein mi nahrádza kofeín

eny1
28. nov 2019

U nás ovocné,deti ich zbožňujú

luchab
28. nov 2019

Momentalne som vymenila kavu za zeleny caj, takze ten u mna vedie 🙂.

tarra6
28. nov 2019

zelené

krokodilkajmanka
28. nov 2019

B - zelené.. pre ich špecifickú zaujímavú chuť

michaellaella
28. nov 2019

Biely s opunciou kvôli aróme.

mimuska125
28. nov 2019

@marton_popradske bylinkové.. Milujem chuť rôznych byliniek.. Mojmu srdcu su najbližšie 😁

jane1989
28. nov 2019

Za mna ovocne 🙂

cilkau
28. nov 2019

e) bylinkové.... pre chuť a vôňu byliniek 🌜🙂

irenaliza
28. nov 2019

@marton_popradske u nas doma či svieti slniečko,ci vonku padá dážď,ci husto sneží teplý cajik bylinkový na nohách nad drží.Bylinky nám energiu dodajú, vôňa cajiku sa po celom byte roznesie a pokoj na duši nám prinesie.

zuzanockamt
28. nov 2019

u mňa jednoznačne c) čierne, už dlhé roky a mierne osladené...mám rada tú mierne trpkú a horkastú chuť

marsmykkok
28. nov 2019

e) bylinkové aj kvôli chuti a aj kvôli zdravotným benefitom

evamajercak
28. nov 2019

Ak si mám vybrať len jednu odpoveď, tak e) bylinkové, lebo ich pijeme najčastejšie práve kvôli ich priaznivých účinkov na naše zdravie. Ale ak mám byť úprimná a povedať, aký mám čaj skutočne najradšej, tak je to "lyžiarsky" od môjho milovaného manželíka 😊

miiichala
28. nov 2019

Zelene. Lebo tu chut proste milujem

giuli
28. nov 2019

U nas ovocne,chutia velkym aj malym ..

sisi208
28. nov 2019

ovocne, lebo nam najviac chutia 🍀

klamarka5
28. nov 2019

Vyhravaju bylinkove, pre mna chut prirody v hrnceku

curcuma
28. nov 2019

maminka, maminka ovocný čajík ten ja chcem,
ten ja zo všetkých najviac milujem,
najviac malina jahoda,
od nich je v mojom brušku tá správna nálada,
krásnu noc Vám všetkým prajeme,
a pri jednom z nich sa najbližšie virtuálne stretneme 😊

luzzia
28. nov 2019

@marton_popradske ja som sa naucila pit biely caj, pretoze je lahucky a jemny a navyse velmi prospesny 🙂

maxdusan
28. nov 2019

@marton_popradske Mne je to jedno ale najčastejšie vyhráva ovocný 😉

86488648
28. nov 2019

Bylinkove,vychutnavam si ich zemitu chut akoby zmiesanu s rosou,dazdom a slnkom.Uz len si lahnut niekde na luku a nechat cas a myslienky plynut...

ankahe1
28. nov 2019

Varievam si bylinkove prevazne pre ich ucinky a ovocne najma pre ich vonu a chut. Ale biely? Hmm... Taky som este nemala. Chcela by som skusit 🙂

sofia1
28. nov 2019

Určite bylinkove u mňa. SU ZDRAVE.

bea57
28. nov 2019

Keď privoniam k šálke bazového a ríbezľového čaju,cítim nielen ich vôňu, ale aj jemný závan detstva,domáce sirupy mojej starkej, aj preto ich mám rada.
Či stačilo len a/ ovocné😜

tini27
28. nov 2019

@marton_popradske najradšej mám zelené čajíky ;) jednak sú veľmi chutné, jednak ma dokážu prebrať a nakopnúť 🙂

tana_v
28. nov 2019

tazka otazka, pretoze uplne kazdy z moznosti pijem. zeleny a biely na povzbudenie, ovocne pre chut, cierny po prehyrenom veceri, alebo ked chcem ukludnit zaludok, teda k tzv. diete so sucharmi 🙈 ale mne su najblizsie hlavne bylinkove. a to z jedneho dovodu. kazda bylinka je totizto zazracna. dokaze pomoct s roznymi problemami a skutocne vieme v prirode najst na vsetko ten spravny liek. nase stare matere a tetky bylinkarky by nam vedeli porozpravat 😊 no a castokrat mi nejaka vona pripomenie konkretne obdobie v zivote, alebo chvilu, kedy som si ho vychutnavala.