Vyhrajte vitamínovú bombu

marton_popradske
Moderátor
26. nov 2019

Milé dievčatá, zmeny počasia súvisia aj s našou imunitou a jej silou. Je obdobie nachladnutí. Von je veľmi premenlivé počasie a čajík NACHLADNUTIE je ideálnym partnerom presne do takého obdobia. Táto veľmi harmonická zmes obsahuje okrem zázvoru aj vitamínovú bombu a to vysoké percento šípok. Chcete ju vyhrať? Dajte nám vedieť, ako svoju imunitu posilňujete vy. Trom z vás tento čajík pošleme a pribalíme čajík pre Vašu ratolesť☺️🙏♥️

3009
26. nov 2019

Imunitu si zvyšujeme otužovaním,, pitím bylinkových čajov, pitím rakytníkového sirupu.

micaaa
26. nov 2019

@marton_popradske Snažíme sa jesť veľa ovocia a zeleniny a samozrejme pohyb k tomu tiež patrí

weisovameggy4444
26. nov 2019

@marton_popradske Imunitu neposilnujeme nejak špeciálne, prechádzky v každom počasí, nepreháňať to s vrstvením oblečenia v chladnejšom období,pravidelne konzumujeme citrusové plody... to je vsetko a funguje to

lenicka777
26. nov 2019

@marton_popradske ovocná bomba 🙂 🍏🍉 , športovanie ❄

anny1984
26. nov 2019

Imunitu sa snažím posilňovať nie prílišným obliekaním, radšej vrstviť oblečenie, vit. C, domáce ovocie a zelenina.

86488648
26. nov 2019

Okrem uz spominanych veci nedam dopustit na pravidelne narazove vetranie v dome a naozaj caste umyvanie ruk....

jarmila85
26. nov 2019

vitamínom C a teda každý deň je pohyb-prechádzka v lese 🙂 a dobrý čajík je samozrejmosťou 🙂

zuziko80
26. nov 2019

Snažíme sa celá rodina konzumovať ovocie, zeleninu, pijeme bylinové čaje s medom a škoricou, pijeme rakytníkovu šťavu, nesmie chýbať ani kyslá kapusta a samozrejme pravidelné prechádzky.

marion09
26. nov 2019

Imunitu posilňujeme pravidelným krátkym otužovanim

xlolax80
26. nov 2019

@marton_popradske ovocim, zeleninou, pobytom vonku a nerozculovanim sa 😁

kupcovci
26. nov 2019

Beh, zdravá strava 🍀

miiichala
26. nov 2019

Kazde rano si davame vitamin C, plus vela ovocia jeme. A dlhe prechadzky so psikom mavame

skoco
26. nov 2019

@marton_popradske echinaceove kvapky, vit d v jeseni a zime, imunoglukan a probiotika ked uz nieco na mna lezie. no a denna rutina je pitie zazvoroveho caju, rano na mna caka teply na sporaku, navareny mojim manzelom :O)

moniro07
26. nov 2019

Imunitu posilňujeme pobytom vonku,ovocím- rakytníkom a zázvorom,medom

z3
26. nov 2019

My chodime s detmi vonku za kazdeho pocasia,aj v dazdi,snaxime sa jest vela ovocia a zeleniny.

mima8989
26. nov 2019

Hlavne každodenným pobytom vonku a v každom počasí🌧🌞❄ a príjmom dostatočného množstva tekutín a vitamínov.

vinejka6
26. nov 2019

Keď som pred pár rokmi mala neustále oslabenú imunitu a stále sa na mňa lepili choroby, na posilnenie imunity som dostala tip od svojej babky-hlivu ustricovu 🙂 od dedka prišiel tip aký som čakala - každý deň poldeci slivovice 52jky😂 A strúčik cesnaku. Keďže slivovicu neoblubujem, jedla som každý deň strúčik cesnaku a pomohlo 🙂 potom som však otehotnela, cesnak mi nerobil dobre, tak prišla na rad babkina rada. Brala som aj beriem hlivu ustricovu a keďže momentálne kojím, vitamíny, hlavne vitamín C si dopĺňam aj prísunom ovocia🍊🍋🍏, veľa vetráme, chodíme na prechádzky a večer, keďže sú už večery chladné, si namiesto tej slivovice dám šálku horúceho medovkoveho, alebo harmančekoveho čaju s medom (alebo bez).

babybazar1
26. nov 2019

@marton_popradske posilnujem ju kombuchou - skvelý nápoj a ešte sa od neho dá schudnúť 🙂

jane1989
26. nov 2019

Predovsetkym pohyb na cerstvom vzduchu, Vela ovocia a sport

danicka27
26. nov 2019

@marton_popradske Cerstvy vzduch,vela cerstveho ovocia a surovej zeleniny, sport , otuzovanie, bylinky od babicky...

nikolurbanska
26. nov 2019

Chodime von za každého počasia, jeme veľa ovocia a zeleniny. Žiadne vitaminy neuživame a musím ,,zaklopať" zatiaľ nás choroby obchádzaju✊😊

lpolak
26. nov 2019

podporujeme imunitu celorocne, sa snzime zbierat na caje bylinky, sipky, pestovat rakytnik, a bezne konzumovat na namiesto orieskov a chipsov pri telke jablcka, ... ovocie, chrumkat mrkvu,......zeleninku, detom nedavam ziadne farmaceuticke preparaty ale prirodne co nam narastie v zahrade🙂, preto taketo caje potesia na VIANOCE obzvlast, DAKUJEME

ninka1609
26. nov 2019

Zdravím žijeme v horách takže každý deň na čerstvom vzduchu plus papame rakytnik 😊

anka2103
26. nov 2019

Vela ovocia a teraz v zime aj mrazený rakytnik a vitamín D. Deti potrebujú asi najviac vitaminov

domculik
26. nov 2019

@marton_popradske Ahoj, my si imunitu posilňujeme pohybom na čerstvom vzduchu, jeme veľa ovocia, zeleniny, orechy, zázvor, čili, kyslá kapusta, kapucínkové kvapky, teraz v zimnom období aj vit. C, plus každý deň varím obrovský krčah bylinkového čaju.

marsmykkok
26. nov 2019

zázvorom a vitamínom C. Plus chodím denne do prírody na čerstvý vzduch a skutočne to pomáha, nebývam skoro vôbec chorá

cadulka2908
26. nov 2019

Vela ovocia a zeleniny,pravidelne vetranie,kazdy den prechadzka, pitie cajov s medom,citronom...

lucik194
26. nov 2019

myslim ze kazdy tu napise ze otuzuje sa, pije bylinkove caje, ma vela pohybu za kazdeho pocasia, sportuje, zdravo sa stravuje.....

toto vsetko moj muz robi, vdaka nemu nam rapidne klesla spotreba teplej vody, a narastla spotreba studenej, beha ultra, jeme ovocie zeleninu na dennom poriadku, kazde rano hodim z mrazaku rakytnik do caju k ranajkam, .... a predsa staci aby sa odviezol 1x MHD do prace je chory.... myslim, ze toto vsetko hore je sice fajn, ale pokial ma niekto znizenu imunitu mozete robit vsetko mozne.... nie vzdy to pomoze..... u neho napr. zabera len jedna vec .... vozit sa do prace autom.... ma istotu ze nikto na neho nebude kaslat, nie je pustena klimatizacia (lebo v novych elektrickach sa kuri klimou) a je zdravy celu zimu.....

takze za mna vyuzivanie "prostriedkov" na zlepsenie imunity je vzdy o tom aky "prostriedok" pouzijete 🙂

a aby som nezabudla.... nasim detom najviac pomohlo plavanie, chodia 2x do tyzdna, ten studeny bazen v zime urobi s otuzovanim svoje....

janicqa284
26. nov 2019

My doma musíme mať stále nejaké ovocie, taktiež sme sa dali teraz na Actimel a malý papa vitamíny rakytníček. Samozrejme teplý čaj s medom nesmie chýbať. 🍀❤

manouaricka
26. nov 2019

Asi také klasické.. Snažím sa jesť veľa ovocia a zeleniny. Kuracia polievka a kyslá kapusta sú v tomto období obzvlášť vhodné. A takisto prechádzky na čerstvom vzduchu