Levanduľa ako symbol pokoja

marton_popradske
Moderátor
16. okt 2018

Milé dievčatá, tak čo ako trávite utorkové poobedie? My z Popradu pokračujeme v predstavovaní našej čajovej novinky. Po Ruži a čerešni tu máme fantastickú Levanduľu s marhuľou. Levanduľa má upokojujúce účinky. Nádherne vonia a my sme ju položili do marhuľového kúpeľa. Čaj s prívlastkom: „Pokojný“ Vás zahreje, ale aj dostane do absolútnej rovnováhy. Ak Vám dnes ostane chvíľka pre seba, vychutnajte si ju s čajíkom Mistral. Každopádne, dajte nám vedieť, keď sa nájde chvíľka iba pre Vás, ako ju využívate? Tým najzaujímavejším tipom pošleme celý rad ovocných čajíkov z kvetmi. Krásny deň všetkým 🙂

evamajercak
16. okt 2018

Tak práve teraz mám chvíľu čas, tak ju venujem koníkovi a pozerám, kto ako relaxuje 😉 a idem sa hrať so synom spoločenskú hru podľa jeho želania, lebo je chorý. To je pre mňa príjemný relax.. Budem iba hádzať kockou a hýbať figúrkami, ak teda nevyloží nejakú vedomostnú..

ivkazba
16. okt 2018

Ja som si po obede zdriemla a teraz sa ešte v posteli ládujem ovocím a zeleným čajom s medom. Krásny zbytok dňa všetkým ešte! 🙂

puskaruka
16. okt 2018

Momentálne ma bolí hlava a mám preto čas len na seba a práve spomínaná levanduľa odbúrava bolesti hlavy a migrénu.... oddychujem a relaxujem pri aróma lampe a vdychujem levanduľový olej....

matya19
16. okt 2018

Ja mam 14 mesacnu dcerku a vcera sme v obchode objavili tento cajik. Hned po prichode domov som ho musela vyskusat, aj ked pri akcnej dcerke sa malokedy dostanem k teplemu caju. Tento sa mi podarilo vychutnat, je uzasny. Marhule a levandulu zboznujem, takze je to caj presne pre mna ako stvoreny ❤ teraz sme prisli z parku, tak si dam znova 😉

carmen238
16. okt 2018

Chvíľka pre mňa? Aj taká existuje? Ale srandujem,nájde sa samozrejme, keď detičky spia alebo sa im venuje manžel 🙂 vtedy sa snažím si túto chvíľku čo najviac užiť a hneď utekám vonku na dvor,aj teraz si užívam krásne slnečné jesenné dni na terase s čajíkom v ruke a knihou v druhej ruke a užívam si nielen ticho,ale aj výborný čaj Mistral,ktorý je bezkonkurenčný ❤

lussi5
16. okt 2018

@marton_popradske My matky na materskej veľa voľného času nemáme no ak sa predsa len naskytne sme celé šťastné ❤🙏
No za seba môžem povedať že najradšej si vychutnám čas pre seba s dobrou knihou a čajom v ruke 😊👌
Peknú zvyšok dňa

erikaemkina
16. okt 2018

Neskutočná chuť ...

foolie
16. okt 2018

veľa času iba pre seba nemám ale občas večer keď drobec zaspí doprajem si vaňu plnú peny a môj top relax je vyložiť nohy a pustiť si dobrú hudbu štýlu Pink Floyd, Sting, Beth Hart... po tom siaham keď už meliem z posledného a potrebujem dobiť baterky

22maja22
16. okt 2018

Pekny vecer🙂) Vela volneho casu sa u mna nenajde kedze mame doma pol rocnu dcerku a 3 rocneho syna a obaja spinkaju denne spanky v inom case🙂) tak si ja cajik /rozny bylinkovy no momentalne ficim na zelenom s citronom / vychutnavam skoro rano este kym spiaa🙂
Tuto novinku marhula-levandula som este neskusala ...myslim ze je na case zase trosku sprestrit ranne cajikove chvilky🙂

marton_popradske
autorModerátor
16. okt 2018

@irenaliza ďakujeme za váš relax😊

marton_popradske
autorModerátor
16. okt 2018

@22maja22 😉

marton_popradske
autorModerátor
16. okt 2018

@foolie perfektný výber hudby😊

marton_popradske
autorModerátor
16. okt 2018

@erikaemkina ďakujeme

marton_popradske
autorModerátor
16. okt 2018

@lussi5 super. Ďakujeme😊

marton_popradske
autorModerátor
16. okt 2018

@carmen238 ďakujeme za tú bezkonkurenčnú čajovú pochvalu.

marton_popradske
autorModerátor
16. okt 2018

@matya19 sme veľmi radi, že vám chutí

kristina2708
16. okt 2018

Vždy keď mám čas snažím sa ho čo najviac tráviť vonku, ako napríklad teraz keď si ešte môžeme užívať teplé dni prechádzka vždy padne vhod, ale tiež mám rada aj chvíle keď si môžem len tak sadnúť a nič nerobiť 🙂 a práve vtedy sa dá najlepšie vychutnať aj dobrý čajík 🙂 Ťažko ale povedať že by som si ho vychutnávala len v špeciálnych chvíľach pretože u mňa čaj nesmie chýbať najmä k raňajkám (kávu nepijem takže som čistý čajopič :D ) a potom počas celého dňa kľudne aj studený 😅 pretože milujem čaje ❤

jachin
16. okt 2018

Chvíľu pre seba by si mala žena nájsť najlepšie každý deň,hoci len pár minút. Ja ju trávim pri ručných prácach, počúvam Jarka Nohavicu alebo vybehnem za svojimi mačkami von. To je pre mňa parádny relax a kľud.

bendinko
16. okt 2018

Pre mna volny cas a relax znamena len 3 veci: tepla deka, skvela kniha a este lepsi caj. Momentalne mi kazdy vecer sprijemnuje marhula s levandulou, ktory bol pre mna laskou na prve privonanie 🙂

nikolurbanska
16. okt 2018

Pri malom dieťati keď sa nájde chvilka iba pre mňa tak ako prvé si idem v klude vypiť kávu☕ a uživam si chvilku ticha kedy po mne nikto nič nechce😊

martina374
16. okt 2018

Pri deťoch veľa voľného času nie je. Ale ak už mám trochu voľnéh času pre seba je to väčšinou večer keď deti zaspia, manžel je v práci 🙂 tak ja si uvarím fajnyy horúci bylinkový čaj a zapnem si k tomu dobrý film 🙂

bellla25
16. okt 2018

Waw tak aj na tento sa tesim. Kedze caje pijem na hektolitre. Chvilka pre mna to je precistenie si hlavy pocas 30min intenzivneho cvicenia. Aj telo sa znici aj hlava oddychne.

kupcovci
16. okt 2018

Krasny vecer ja svoje volne cchvile najradsej travim s rodinou na bicykloch alebo prechdzkami v parku ,potom si spolu v pohodli domova vuchutname teply cajik na zahriatie 🍵

tenderka
16. okt 2018

Ked deti konecne zaspia, dam si cajik do cajovej konvice a zacinam pliest
aj do polnoci 🙂

macko35
16. okt 2018

ked zaspia moje dve malinké deti,s mojou 18ročnou dcérkou začíname pracovať-ona maluje tričká a ja šijem folklor sukne,čajíkom by sme sa veľmi potešili,nakolko by nám dodali trošku energie

pavcova
16. okt 2018

Zdravím,
voľné chvíle trávim s rodinou. V týždni som 12 hodín denne mimo domu, takže pre mňa je každá chvíľa strávená s rodinou vzácna. Pravdepodobne nie som výnimka a je nás tu viac. O to väčšmi si vážim, keď sme spolu či už na doma, alebo mimo neho. Hlavne v tomto jesennom období je aj "obyčajná" prechádzka vidiekom neobyčajne krásna. Plná farieb a šuchotajúceho lístia pod nohami. 🍂

igiana
16. okt 2018

Ked sa mi obcas podarí, najradšej idem sama na krátku prechádzku do ticha do neďalekého lesíka, ale najčastejšie stihnem ísť iba do našej záhrady a teším sa z toho, ako nam podrástli stromky, z úrody, vypustím pobehať si po tráve naše dva zajačiky, skrecka a afrického slimáka 😊.

anka2103
16. okt 2018

Pri dobrom magickom čajíku je každá magická chvíľka potešujúca 🙂. Ešte som sa nejak nedostala k týmto voňavým nádherám Mistral, no aj to treba zmeniť 🙂

marton_popradske
autorModerátor
16. okt 2018

@bendinko super!!!?

drdrdr
16. okt 2018

Chvil len pre seba mam momentalne naozaj malicko... dve male deti, ktore neobsedia sekundu, manzel cely tyzden prec, maminu uz zial nemam, svokra v robote.... preto mi je vzacna kazda jedna minuta, ked je u nas chvilu klud.... vtedy zalievam popradsku kavicku, vytahujem z tajnej skryse bielu cokoladu, vykladam nohy na stol, beriem do ruky casopis alebo knihu....a po asi dvoch minutach mi padnu oci na chumac prachu vedla skrinky, suchu cinsku ruzu v kvetinaci, rozhadzane lego na zemi, zacapkane zrkadlo na skrini, poloprazdny kelimok od jogurtu na stole.... a tak pocas mojej chvilky popijam kavicku pomedzi to, ako beham s handrou a odpratavam neporiadok a mam dobry pocit, ze aspon cast kalorii z mojej nezdravej bielej cokolady som hned spalila 🙂 a kavu dopijem kludne aj studenu, lebo popradska chuti aj taka 🙂