Levanduľa ako symbol pokoja

marton_popradske
Moderátor
16. okt 2018

Milé dievčatá, tak čo ako trávite utorkové poobedie? My z Popradu pokračujeme v predstavovaní našej čajovej novinky. Po Ruži a čerešni tu máme fantastickú Levanduľu s marhuľou. Levanduľa má upokojujúce účinky. Nádherne vonia a my sme ju položili do marhuľového kúpeľa. Čaj s prívlastkom: „Pokojný“ Vás zahreje, ale aj dostane do absolútnej rovnováhy. Ak Vám dnes ostane chvíľka pre seba, vychutnajte si ju s čajíkom Mistral. Každopádne, dajte nám vedieť, keď sa nájde chvíľka iba pre Vás, ako ju využívate? Tým najzaujímavejším tipom pošleme celý rad ovocných čajíkov z kvetmi. Krásny deň všetkým 🙂

curcuma
16. okt 2018

ak mam nahodou chvilku pre seba, to sa podari vzdy az takto vecer, tak sa rada zapajam do roznych sutazi a pritom versujem, to je taky moj relax, uz by to aj na zopar kniziek bolo🙈
caj mam rada zazvor citron, naservirujem si ho do oblubenej salky a pomaly vychutnavam
TAK NA ZDRAVIE VSETKYM KONIKOVO a hlavne MISTRAL pozitivnym

salome_01
17. okt 2018

Ja ľúbim levanduľové čaje. Síce som ju začala piť len nedávno ale chutí mi. A Mistral je dobrá značka. Aj keď drahšia ale kupujeme čaje tejto značky občas.

shilou
17. okt 2018

Moj naj relax je, ak deti su zdrave a ja sa kludne pojdem prejst vyrelaxovat vonku. Kedze sme bytovkovy/ ja som bola "domova"/ pre mna je toto naj...Vzdy si robim okruznu pesiu cestu. Najpv zajdem na cintorin/ mam tam moju jedinu milovanu babku/, prejdem sa pomedzi stromy, a zakotvim doma s kavou a cajom🙂). Potom si clovek uvedomi, ze v zivote nie su priority peniaze, nahanacky za niecim...ale zdravie .

babybazar1
17. okt 2018

@marton_popradske ak mám čas tak rada súťažiť a lístím krížovky pripadne ak som super unavená paradoxne umývam okna

jarnicka
17. okt 2018

Keď nastane takato chvíľka tak si robím domáce wellness umyjem vlasy na tvár maska aj na opuchnuté oči poslúži práve vrecúško použitého caju, pedikúra, manikúra do toho dobrý čaj a super film s tichom kde aj počujem co v telke hovoria. Pekný den

magdicka111
17. okt 2018

@marton_popradske nerobím nič len čítam knižku a vychutnávam ticho

ivankajar
17. okt 2018

Idem sa prejsť niečo si kúpiť len pre seba

luspik
17. okt 2018

Keď mám chvíľu pre seba, konečne si sadnem k dobrej knihe a samozrejme teplému cajiku

katus1406
17. okt 2018

Keď mám chvíľku pre seba zvyknem užívať si to ticho 👍💙💙💙 potom zvyknem deťom zjesť niečo sladké v kľude a tvarim sa že to ja nie ,😀 a popritom som na nete čítam ,alebo si píšem s priateľkami

janhe
17. okt 2018

Zaujimavy typ nemam ale pre mna je absolutne dokonaly a ked sa mozem konecne zastavit (teraz ani nemozem lebo prerabame byt tak som 24/7) tak vylozim nohy na stol ak je zimne obdobie zabalim sa do deky a dam si horuci caj , ked je teple pocasie tak si dam chladeny caj a pustim tv a bud pozerame s dcerou rozpravky alebo sama nejaky film 😊 moc by ma cajiky potesili lebo som si kupila taku skrinecku priamo na cajiky a takito pestry vyber by sa tam vynikal 😊❤️

nina774411
17. okt 2018

Toto je na mňa 😍 ...prísť po práci domov, na chvíľku vyložiť nohy a vychutnať si v kľude šálku čaju 😊

katarina111
17. okt 2018

Utorkové popoludnie? Trávim ho ako každé iné popoludnie až do večera 🙂 A to pracovne...alebo skôr umelecky a kreatívne? Keďže pracujem iba poobede, na ZUŠ-ke, vždy keď prídem do práce si robím čajíček (keďže nám poriadne nekúria a musím sa nejako zohriať)...a najlepšie ovocný...skúšam vždy všelijaké kombinácie a chute 😉 Teraz spievame už vianočné piesne a k tomu vôňa čajíku...nemá to žiadnu chybu!

helenaarvova
17. okt 2018

Mojim relaxom a vyuzitim kazdej volnej chvilky je pecenie a varenie pre moju rodinku 🙂

karolin2
17. okt 2018

Svoju voľnú chvíľku trávim už len v posteli s knižkou v ruke. Je to upokojujúci pocit, keď nemusím hľadieť do monitoru. Po práci doma venovať sa deťom, písať úlohy, venovať sa menšej, to je tá krajšia chvíľka. A ráno prv než začnem prácu, si vždy povinne vychutnám svoju šálku čaju.

livizi
18. okt 2018

Moja obľúbená ranná chvíľka nastáva, keď všetci doma ešte sladko spia a ja si vychutnám najskôr šálku kávy a hneď na to šálku dobrého čaju, sama, v kľude, v tichu, to je mimoriadne vzácna chvíľka. To ma naštartuje do nového dňa s úsmevom na tvári ☺

rude_baby
18. okt 2018

Skončila mi rodičovská "dovolenka", dcéra nastúpila do škôlky, ja som dala výpoveď, takže keď je malá v škôlke, mám kooopu chvíle pre seba (konečne po troch rokoch) 😇 takže buď idem na plaváreň, alebo upratujem na stavbe (ale toto nie je čas pre mňa!), alebo len tak zapnem hudbu, zababuším sa do deky a nič, absolútne NIČ nerobím. Slovami kapitána: ja si to užívam, ja sa cítim dobre 😀
A k čaju: tento marhuľový má pre mňa príjemnejšiu vôňu ako čerešňový. Aj preto, lebo marhuľový čaj som ešte nemala a vôňu marhule nepreráža levanduľa. Mínusom je, že ja tam tú levanduľu vôbec necítim 🤐 takže je tam asi len tak decentne pridaná, alebo mám slabý čuch/chuť. Farba je jemne oranžová, tento raz ste ibištekom (pochopiteľne) šetrili 😀 chuť marhule je v porovnaní s čerešňovým čajom menej výrazná, ale mne to vyhovuje. Za mňa veľmi príjemná novinka na trhu. Vytkla by som len to prilepenie nitky na vrecúško (čakám kedy roztrhám vrecko pri odlepovaní), papierik sa mi pravidelne ponorí do čaju pri zalievaní a ten obal, no...vôňa z neho rýchlo vyprchá, fakt to treba dať do uzavretej nádoby.