Staňte sa našimi testermi

marton_popradske
Moderátor
17. okt 2018

Krásne ráno milé dievčatá. Včera sme si predstavili naše nové fantastické čajíky Mistral. Ako prvý na Slovensku sme do čaju zakomponovali kvety. Chcete sa stať našimi testermi? Napíšte nám aký čajík máte najradšej a prečo. My trom z Vás pošleme tri nevšedné čajíky ktoré sme si včera predstavili a do Vašich schránok Modrého Koníka krátky dotazník. Tešíme sa na spoluprácu. Krásny deň😊

sashenocka007
19. okt 2018

moj najoblubenejsi caj je hrozno pomaranc a v zasobe mame bylinkove matu, medovku a materinu dusku.

dracikdrahosko
19. okt 2018

Moja úplne najobľúbenejšia kombinácia čaju je jablko-škorica, perfektne sa hodí nielen na Vianoce ale aj všetky chladné a zimné večery, ktoré nás onedlho čakajú🙂 S tou správnou dávkou medu a citrónu tento čaj nemá chybu, je jednoducho neodoľateľný🙂 Za mňa úplná jednička🙂

molnarova1
19. okt 2018

Moj oblubeny caj: rooibos tea s jazminovymi listmi, so skoricou a anýzem ochutený.

jankita
19. okt 2018

Ja mám najradšej kombináciu kamilka a med a moji chlapci zase jahoda-melón. Pijeme ho od jesene do jari skoro každý deň.

trudy1717
19. okt 2018

My ovocné čajky pijeme veľmi málo. Resp. Ani si nepamätám kedy som nejaky ,,ochutený,, pila. Najradšej máme bylinkové hlavne mätu, žihľava a repík . Ide zima pre nás čajové obdobie....😍😍😍😍 Ideálny čas vychutnať si niečo nové

maickamf
19. okt 2018

mám veľmi rada šípkový, ale úplná topka je levandula so stéviou, samozrejme domáce, nasušené🙂

petra0801
20. okt 2018

V tom to obdobi mam velmi rada caje bylinkove aj ovovne. Skusam aj rada rôzne kombinacie novych cajov. Najradsej si robim na vecer bylinkove caje na lepsi spanok aj na taky moj relax 😉
Velmi by som sa potesila k testovaniu cajikova urobilo by my to neskutocnu radost. 😊

11111nika11111
20. okt 2018

Ja mám najradšej obyčajný Kamilkový čaj 🙂 na mňa má geniálne ukľudňujúce účinky

jankabacova
20. okt 2018

ja mám veľmi rada šípkový čaj a tiež čierny čaj

steffi50
20. okt 2018

velmi rada mam bylinkove caje ochutene napr. bazou 🙂

sisi208
20. okt 2018

mne veľmi chutí marhuľa a levanduľa, má príjemnú vôňu a ešte lepšiu chuť, keď prídem z práce hneď si ho zalievam ...🙂

silvika077
20. okt 2018

najradšej mám čajíky ktoré vôbec už ničím nedochucujem, môj veľmi oblúbený je Baza s citronom

ivankaberrynka
20. okt 2018

U nás jahoda-melón. Ale inak ľúbime rôzne čajíky. Hlavne jeseň, zima sa u nás vypije obrovské množstvo čaju.

marthuska
20. okt 2018

zazvor citron lebo je velmi chutny a super pri prechladnuti a melon jahoda, pretoze uuuzasne rozvonia cely dom alebo cez tyzden celu kancelariu🙂)

poleva
20. okt 2018

Ja mám najradsej bylinkove čaje..keďže pri mojej diagnoze musím veľa piť, a to aj 5 cajov denne si zalievam.Vyskúšala som už vsetky znacky a takmer vsetky príchute..Najradšej mám zelený čaj...ma liečivé ucinky. Milujem čaj medovka malina.Niekoho poteší nová kabelka a mňa šálka kvalitného a dobrého čaju....Rada by som testovala nové cajiky.🙂) cajiky MISTRAL dakovala

trnka4768
21. okt 2018

Ovocné čaje a bylinkové. Rada by som okostovala úplne všetky

monik83
21. okt 2018

Mojím najobľúbenejší čaj je kombinácia jablko a škorica. Z bylinkových mám najradšej medovkový, to si len tam vybehnem na dvor odtrhnúť lístky a už varím😉

blondik85
21. okt 2018

Nase momentalne naj...u nas vzdy musia byt vo velkom dzbane 🙂

mamkazuzkask
21. okt 2018

Zboznovala som cierny caj cejlon z vasej znacky a dochutila som ho mliekom , na anglicky styl .🙂 Zial, kvoli histaminovej intolerancii ho uz tieto dni pit nemozem ( ani cierny, ani zeleny) . Mame doma radi aj rakytnik - ovocny cajik , je uplne mnam, vyhovuje nam velmi a ked sme boli chori pili sme Kamilku a med . Tento nielen , ze dobre chutil , ale aj sladko sa po nom spalo... Ale jeden cajik by som touto cestou rovno pochvalila a ten som pila u znamej. DOstala ho darom spolu s hrncekom , volal sa neobycajny caj . Bol to biely caj chutou manga a mandarinky. Celkovo nam doma velmi chuti mandarinka, pomaranc,rakytnik,malina,granatove jablko,medovka. A uz teraz sa tesim , ked najblizsie v obchode pohladam tuto vasu kvetinovu novinku.

zschneider
21. okt 2018

Aj uz bol niekto vybrany??

simulienka2207
21. okt 2018

Najradsej mam caj, ktory je prijemne chutny a vonavy, aj ked sa don uz nic viac nemusi pridavat.. U nas je spotreba caju velka, a teraz, ked uz nastava chladnejsie obdobie, moj ranny ritual je uvarit cajik 🙂
Naoblubenejsi nemam, ale inklinujeme k sypanym cajom a co najviac bez umelovin 🙂

kkatkka3
23. okt 2018

Kedze sa este "nezrebovalo" tak sa pridame aj my. Najradsej mame kombinaciu citron so zazvorom a naposledy sme popijali na navsteve nejaky mix ovocny a tiez bol velmi chutny.... cajiky Vam idu 🙂

rude_baby
23. okt 2018

@zschneider asi ano, lebo tie caje na mesiac uz niekto vyhral...

vilki
23. okt 2018

A kde su vysledky ? Kto vyhral?

katarina414
23. okt 2018

@vilki myslím, že sú súčasťou konverzácie tohto príspevku, ale v niektorých príspevkoch som ich ozaj nenašla

greta123
23. okt 2018

Výherkyne sú zverejnené na strane č. 5 🙂

poleva
23. okt 2018

@kkatkka3 už sú výherci na strane 5

kkatkka3
24. okt 2018

@poleva to nevadi....aspon viete ktory cajik nam chutil ;)