Bolo mi s vami skvele

andrea_spp
Moderátor
18. jan 2021

Milé dámy,

Týždeň s vami mi prešiel rýchlo, zistila som, že tu je veľa fakt super kočiek, ktoré si vedia poradiť v akejkoľvek situácii, ktoré dokážu fungovať na samonabíjanie a pre ktoré prekážky sú len ďalšou výzvou, ktorá vás posúva ďalej. Tak som aj tento týždeň začala, o ženskej sile a rôznych podobách energie a v tomto duchu sa s vami aj lúčim.

Prajem vám krásny týždeň.

Andrea

teleskop
18. jan 2021

Zdravim Andrea, vsimli ste si aj kolko nenavisti, zavisti, urazok a zla je na tomto fore? Lebo ja som toto este nikde nevidela, ci je to zenskym osadenstvom neviem, aleniekedy mi je strasne luto zadavateliek tem....som prekvapena ze to nevidia admini.,

andri7
18. jan 2021

@teleskop Čo má kto v sebe, to dáva von. Diskusie sú krasnou sondou do vnútra každej diskutujúcej. Niektoré si myslia, ako perfektne zadávateľku témy, či príspevku, zotreli. Nie je to pravda. Len poukázali na svoje vnútro. Svoje videnie sveta. Také či onaké.
Žiaľ, sebareflexia nie je automatická každému.
A áno, ak nemám čo konštruktívne povedať k téme, tak radšej mlčím (nevypisujem).

teleskop
18. jan 2021

@andri7 ja som rozmyslala ze oslovim nejakeho novinara nech si to tu precita a napise o tom clanok, lebo ak toto maju v sebe Slovenske zeny, tak nevidim pre buducnost ludstva nic pozitivne

nafka0483
18. jan 2021

@andri7 Na druhej strane treba vediet prijimat a aj davat konstruktivnu kritiku. Precitala som si ten posledny reklamny clanok od SPP a uprimne je to hroza. Som velmi prekvapena, ze niecim takym sa prezentuje tato spolocnost (stylisticky, preklepmi, obsahovo...). Nenapisala som sice komentar, ale plne som sa stotoznila s viacerymi komentarmi, co tam uz boli napisane. A nemyslim si, ze je lepsie tvarit sa ze akoze nic alebo slepo chvalit, len preto, ze treba byt mila. Je velmi dolezite dat najavo aj opacny nazor, aj negativny, aj kritiku, ale vzdy vecne a v medziach slusnosti.

teleskop
18. jan 2021

@nafka0483 ano toto je velmi dobre a byva to tak vo vyspelych komunitach, ked si precitas na co som upozornila ja, to je diametralne odlisna vec

nafka0483
18. jan 2021

@teleskop No lebo tu som si na ploche vsimla (aj ked som sa nezapajala), ze niekto prida fotku niecoho a bud k nej nenapise nic, alebo sa opyta paci sa vam? Alebo co na to hovorite? A potom ked niekto napise, ze mne sa nepaci, alebo podla mna to nie je dobre, ja by som si to nekupila a take, tak hned utoky, ze naco komentujes, roluj dalej, ked nemas co pekne povedat, tak nepis nic. Ved je to internet, nazory su take aj take, je jasne, ze nikto nebude suhlasit s kazdym vo vsetkom, tak nerozumiem tej precitlivelosti. Nehovorim - nejake utoky, nadavky a podobne, to samozrejme nie, ale normalne vyjadreny nazor sa tu tiez netoleruje co so si vsimla, hned sa vsetko berie v zlom.

teleskop
18. jan 2021

@nafka0483 tak paci nepaci som urcite nemyslela 🙂 urazanie, ponizovanie, sikana, to sa tu vyskytuje casto, pre mna velmi casto...

nafka0483
18. jan 2021

@teleskop Jasne, tak take veci su uz cez.