SÚŤAŽ: Ktorý naj letný zážitok vyhrá °COOL ceny?

lucia_borikova
5. jún 2015

Podeľte sa o najkrajší letný zážitok a vyhrajte čajíky °COOLTEA vo všetkých príchutiach aj s pohárom!
20 víťazov vyžrebujem v pondelok po víkende o 11.00. Teším sa na vaše °cool zážitky 🙂

Vyhodnotenie súťaže!

Skvelé letné zážitky, potešil každý jeden! Gratulujem víťazom a posielam darčeky 🙂
@aries2004 @vtacatko3 @daniela2709 @ip75 @olivka26 @evulienkaslx @lienkaxy @didi101 @jajkav2 @ekinka82 @vejinka @foolie @amelie123 @alenocka11 @beata75 @bandurka1979 @janina81 @katulka233 @anti13 @bettybetty

P.S.: Na vaše kontaktné údaje čakám v IP-čke 🙂

zuzkaleng
5. jún 2015

Dobry den nieje to ani tak letny ale musim sa podelit dnes som sa vratila s obchody aj vasimy cajikmi do studenej vody v citronovej a jablkovej prichuty,urobila som citronive a zaliala vodou a syncek to po 10 minutach vypil a po brusku s rukou spravil ze fajne ,a povedal mnam mnam ,a lubim dakujem ze ste nieco take vymysleli

moncicici
5. jún 2015

Nas najkrajsi letny zazitok bol ked sme boli pred dvomi rokmi na dovolenke pri mori, vtedy sme tam boli ja s priatelom a mojim synom, celkovo sme uz taka rodinka, pretoze toto leto nas caka dalsi a este lepsi zazitok v podobe prichodu nasej malej princeznicky, ktora sa ma narodit 1.8.2015, uz teraz sa vsetci na nu tesime a lubime 🙂

zvonkohra
5. jún 2015

Najkrajsi letny zazitok bol na dovolenke kde presne 6.8.2008 som zistilia ze som tehulka,zial aj ked toto prve tehotenstvo nevyslo /potratila som/ nikdy na tento den nezabudnem.teraz mame 5rocnu slecnu,ktora nam naplnila nase zivoty smiechom,radostou a este vacsiou laskou🙂

aries2004
5. jún 2015

Najrajšim letným zážitkom bola dovolenka vo Šajčiarsku v horách. Pohľad na hory stál za to... Veď posúdte sami 🙂

stanko15
5. jún 2015

Dobrý deň náš najkrajší letný zážitok sa stal presne 10.6.2010 keď sme s mojou ženou išli na krásnu svadobnú cestu do Bulharska. Boli to najkrajšie 2 týždne môjho života. Lebo hneď o 4 mesiace sme zistili že čakáme malého chlapčeka. A teraz bude z neho mali prváčik. Ľúbime ho najviac na svete. 🙂

ip75
5. jún 2015

Dobrý deň . Moj najkrajší letný zážitok by sa dal skor nazvať našťastnejším letným dňom 🙂
Bolo to minulý rok uprostred leta, keď mi po dlhých 2 mesiacoch dali dole sadru z nohy ;)

vtacatko3
5. jún 2015

Naj zážitok, ktorý sa mi už nikdy nezopakuje bola maja svadba, ktorú som mala v auguste. Na to by nebolo nič zvlášne.No ja som ju mala v Chorvátsku na ostrove Silba. Zobrali sme tam len rodičov a súrodencov (môj 65 ročný otec bol tak prvýkrát pri mori). Užili sme si tam svadbu, dovolenku a zároveň aj svadobnú cestu. A stále nás to vyšlo lacnejšie ako klasická jednodňová svadba.
A ešte ďalší cool zážitok to minulé leto, keď sme boli na prvej dovolenke pri mori s našim 6 mesačným synom. Zobrali sme so sebou aj svokrovcov, aby to aj bola dovolenka 🙂 Malý sa vytešil vo vode, my sme si oddýchli a utužila som si vzťah so svokrou a svokrom.

erika630
5. jún 2015

Najkrajším letným zážitkom u mňa bolo keď som sa po 7 rokoch trápenia a liečby dozvedela že som tehulka a čakám dieťaťko 🙂 Bol to moj najkrajší darček a aj stále je - Dnes už má moj synček 21 mes. a robí mi nesmiernu radosť - a nikdy nezabudnem na ten deň 🙂 Lubim ho najviac na svete a je pre mňa všetkým

daniela2709
5. jún 2015

@lucia_borikova
Na túto otázku by asi najlepšie odpovedali naše deti.
Ale pokúsim sa.
Najkrajší zážitok je vtedy keď sme celá rodina spolu a deti nepozerajú stále do mobiloch a do počítača. Popravde nemáme peniaze na drahé dovolenky mimo Slovenska a väčšinou ideme na Domašu, do zoo, ku babke opekať, ísť do lesa hľadať huby, mätu a potom obidve sušiť.
Ak môžem poupravím otázku, náš najkrajší letný zážitok je z minulého roka.
Konečne sme našetrili na autičko a ja ako čerstvá vodička som sa vydala pre mňa "dlhú cestu" na Domašu. Zbaliť deti, nič nezabudnuť a ešte to nejak "narvať" do auta. Po dlhej ceste čo sme došli na Domašu začal lejak, hrmelo,blýskalo sa. "Super" začiatok výletu, hodinu (ak nie viac) sme sedeli v aute a hrali sme rôzne hry aby sme sa zabavili, od ,,Kolumbus šiel do Ameriky a zobral si...." a podobné hry. Keď prestalo pršať tak sme povyberali veci z auta, vyskladali stan a manžel vytiahol udice a ukazoval deťom ako správne chytať ryby. Ani sa deti nenazdali a pochytili rybky, ktoré ako správny rybári vypustili. V prvú noc sme sa poriadne nikto nevyspali a vôbec nie ja, čo celý čas som mala pocit že zniekadiaľ vylezie nejaká myš, had a podobná háveď...
V noci môj manžel sa radoval ako zmyslov zbavený lebo chytil sumca, prvého v živote (rybárom je od svojich 10 rokov, takže za 30 rokov rybárčenia sa dočkal sumca). Ráno im rozprával a ukazoval sumca a dcéra už gúľala očami ale syn ten počúval asi každé jedno slovo... Na ďalší deň chceli isť do vody, šli ale keď vyšli samé blato na nohách a nafukovačka už sfúknutá a loptu im odniesla voda... Malý si našiel drievko a manžel mu "vyzeral" akože nožík a deti to tak nadchlo že chceli zobrať drievka aj do babky a tam si vyrábať.Cestou domov sme šli do Stropkovskej Zoo kde sme nakŕmili zvieratká a dcéra si robila fotky asi s každým zvieratkom. Domov sme šli zas v daždi a uháňali sme pred búrkou rýchlo domov. Domov sme síce prišli zmoknutý ale šťastný a s kopou zážitkov. A bola som veľmi rada že keď sme boli doma tak mi staršia dcéra povedala že to bol lepší zážitok ako keby sme boli pri mori... A preto toto bol najkrajší letný zážitok. Pekný deň. 🙂

hopacupa
5. jún 2015

Naša svadba a následne svadobná cesta ! Úplne najkrajšie leto doteraz 🙂

dankaa78
5. jún 2015

Tych veselych zazitkov bolo viac, ale spomeniem si na jeden,ked sme boli s detmi v Pribyline,kde sa nachadza aj skanzen aj Tarzania.V tom case sme čakali našu Kristínku,bola som asi v 4 mesiaci.Tato odbehol a ja som šla s detmi do Tarzanie,nech sa potrapia s terenom.V tom case tam okrem nas troch nebol nik okrem instruktora.Dostali vybavenie aj prilby.Boli perfektni a vela sa medzi sebou rozpravali. Zdolavali prekazky jednu po druhej a navzajom sa povzbudzovali...spomenuli si na tatula, "ze kde je a ze by urcite pod tymi prekazkami spadol a ze je trosku okruhly,.....ze ma trosku velke brucho, jeden vravi, ze ma 105 kil, v tom druhy,ze schudol zo 108 na 100 a tak dalej"...ten instruktor sa smial spolu somnou🙂

janettan
5. jún 2015

Pred 2 rokmi sa nám v lete narodilo bábätko 🙂 Bol to nádherný zážitok, boli horúčavy a ja som bola šťastná, že to mám za sebou, lebo som už bola celá opuchnutá a ťažko sa mi v tých "štyridsiatkach" pohybovalo 🙂

ekinka82
5. jún 2015

Keď mi manželka oznámila že čáka naše bábätko, potom spoločná dovolenka pri mori a veľa veľa ďalších vecí pretože v lete spolu ako rodina strávime veľa času na túrach, v lese na hubách, na kúpaliskách alebo u nás v záhrade grilujeme s priateľmi a užívame si letný čas 🙂 Už len to že sme spolu je najkrajší zážitok - ale najkrajším zážitkom pre mňa stále bude pôrod - že som mohol byť pri pôrode nášho spoločného dieťaťa a byť manželke oporou.

renaatka
5. jún 2015

Najkrajší neviem či zrovna letný no zato rozhodne bol najkrajší zážitok-10.9.2014 stala som sa mamkou,pôrod bez komplikácií,za hlavou manžel ako opora .. vidiet nasho synceka,pocut ho,citit ho..No proste neskutočne ,neopisatelne,nádherné,

olivka26
5. jún 2015

moj najkrajsi letny zazitok bol s mojou rodinkou-vyletik v ZOO 🙂 ukazovali sme dcerke zvieratka,jedli nezdrave hranolceky a nanuky...prechadzali sme sa a vychutnavali ze sme spolu
Niekto si mozno povie ze je to obycajny vylet,ANO,ale pre mna bol najkrajsim zazitkom hlavne pre to ze sme boli spolu s nasim tatkom,ktoreho mame cez rok strasne malinko doma,preto vsetky chvile,ked sme spolu(aj ked je ich malo su pre mna nezabudnutelne)

vejinka
5. jún 2015

U nás jednoznačne helikopotvora 🙂

foolie
5. jún 2015

Najkrajsi letny zazitok je to ze budeme vsetci spolu ♡ lebo nas tatino je veeeelmi malo doma s nami :(

michaelabrezovska
5. jún 2015

Najkrajsi letny zazitok mame z minuleho roka. Aj ked cez prekazky,ale presne 1.7. sme sa stali trojclennou rodinou.o necely mesiac bude mat nasa mala cucoriedka 1 rocik a uz sa vytesuje v pieskovisku a beha po dvore so psom.kazdy den je pre nas krasnym zazitkom,hlavne ked mala vbehne psovi do misky s vodou a chlipe ju ako on 😀 - imunita.takze mame uz dve najkrajsie leta za sebou 🙂

irenaliza
5. jún 2015

Náš najkrajší letný zážitok?
Jednoznačne to bol august r.2005,kedy sa nám narodila naša prvá dcérka. Čiže v lete budeme oslavovať krásnych 10rokov našej slečny a odvtedy sa nám postupne narodili ešte 3 krásne dcérky. Keďže som už skoro 10rokov doma,čo má aj negatíva, ale..
Ale práve v lete to má pozitíva, nemusím rozmýšľať, kde dám svoje školopovinné deti ale na celé dva mesiace spolu cestujeme na východné Slovensko k mojim rodičom a synovcovi a mojej sestre a tam prežívame najkrajšie letné zážitky. Dievčatá sa s babkou a dedkom a svojim bratrancom vyšantia, keďže ony bývajú v dome, my nie, tak celé dni spolu sa hrajú, zavárajú,zbierajú maliny,hrášok, okopávajú kvetinky, alebo len tak kecajú, vtedy moji rodičia, keďže už majú 70 a 76 rokov, akoby "ožili", môj otec nemá čas myslieť, že ho niečo bolí, ťažko sa mu chodí. Stačí, ak si moje dcérky k nemu sadnú a povedia mu dedko my sme všetky Tvoje, to sa nedá opísať. Netrávime čas pri mori, ale takáto letná dvojmesačná dovolenka je pre mňa na nezaplatenie a prináša mne aj mojim deťom tie najkrajšie zážitky a energiu,z ktorej potom čerpám ostatné dni v roku. Pre mňa najkrajším letným zážitkom je MOJA RODINA-a hlavne moji rodičia, ktorým vďačím za veľa a úsmevy mojich dcér.

amelie123
5. jún 2015

Za najkrajší zážitok považujem minuloročnú letnú dovolenku po transylvánskych hradoch. Spolu s manželom a vtedy ročnou dcérkou sme si pozreli krásne hrady, zámky aj prírodu. Tento rok sa chystáme zas🙂

moje2deti
5. jún 2015

Tak keď sa bavíme o čaji a lete, tak ja pridám jeden síce nie najkrajší, ale zato aktuálny zážitok 😉... Boli sme v obchode, mali sme takmer všetko nakúpené a v tom mi napadlo, že ešte treba kúpiť čaj a tak hovorím synovi: Poď, musíme ísť ešte kúpiť čajík. A syn začal plakať a hovorí: maminka, ale ja nebudem piť čaj, dám si radšej vodu... Pýtam sa že prečo 😕 ? A syn na to: preto, lebo oni kvôli môjmu čaju musia zabiť čajku 😅 !? Tak sme si to vysvetlili, kúpili čajík a odišli sme domov 😉

evulienkaslx
5. jún 2015

Pre mna su naj zazitkami posledne tri leta tieto: uzasna svadobna cesta v 2012, top je pred takmer 2 rokmi - narodila sa nam dcerka, o rok sme mali super oslavu 1. narodenin u prastarych rodicov spolu so vsetkymi starymi rodicmi, velka oslava, opekacka, velmi fajn a potom sme sli na dovcu do Turecka

jajavany
6. jún 2015

Ja si myslim, ze tie najkrajsie zazitky by mali prezivat najma deticky a preto si dovolim opisat zazitok nasich deti z dna den deti tohto roku. Roky sme byvali v meste no minuleho roka sme sa prestahovali na dedinku, peknu tichucku...je tu krasny park kde by sa nazbierali urcite dalsie kasne zazitky no bohuzial momentalne je zatvoreny... Tento rok sa v nasej dedinke konala akcia na den deni, deti mali moznost zasutazit si v roznych sutaziach,prisli aj kinologovia ukazat detom ako vedia vycvicit psov,policjti ktry umoznili detom aspon na chvilku mat pocit byt "verejnym cinitelom PZ" 😀 dalej prisli aj hasici a deti mohli vyskusat hasit a rozne ine blaznovstva pre deticky.Dostali pekne darceky no nasa cesta tam neskoncila 😅 vybrali sme sa do ziliny kde som mala pre nich pripravene prekvapenie a to 5D kino,cestou domou sme sa stavili na zakusok do cukrarne a samozrejme bodkou dna bol "Detsky Sen" to je stredisko ktore je plne vybavene hrackami,preliezkami 😕 proste detsky blazinec 😀 Deti sme tak vystavili uplne ze uz cestou driemkali 🙂 Nasa najstarsia bambulka este zo sna povzbudzovala 😀 asi sestricku ak v jej sne prave sutazila 😀 ........ takto sme mi prezili tento rok Den deti a verim ze kazdy rok vymyslime nieco ine 😉 nech maju nase deti plno len tych peknych zazitkov.

anicka86
6. jún 2015

Mojim nezabudnuteľným zážitkom, bolo leto, keď som bola s mojou tetou na dovolenke. Som veriaca, ale nikdy som to s vierou nepreháňala. Moja teta ma poprosila, či by som s ňou absolvovala výlet na jedno putnícke miesto v Chorvátsko, moc sa mi nechcelo, ale šla som. Nikdy som si nemyslela, že zažijem niečo takéto silné ....... Na konci cesty som sa od šťastia rozplakala a tento výlet mi pripomínajú fotky, ktoré si veľmi rada niekoľkokrát do roka pozerám 🙂

martinka55
6. jún 2015

V lete som sa spoznala s mojím mužom 🙂 v lete sa nám narodili obe deti 🙂 ... a toto leto im chceme urobiť najkrajšie zážitky 🙂 ... a už začíname, dnes nás čaká výletik 🙂

simona157
6. jún 2015

Nas letny dnik a jeden z najelpsich bol prave vcera, kedy sme mali ,,bazenovu party,, 🙂 Najlepsie zazitky pre nas su vtedy, ked viem, ze moj syn ma radost 🙂

futu
6. jún 2015

najkrajší letný zážitok naša Lianka bola v Taliansku 🙂)

alenocka11
6. jún 2015

Naše letné dníky sú tie najkrajšie s našimi 3 detičkami a keďže obaja pracujeme a máme v lete len spolu dovolenku tak si to najvaic užívame s nimi čiže každý deň strávený spoločne všetci sú tie najkrajšie, škoda, že ich je tak málo...

marecek1
6. jún 2015

Pre nás - hlavne pre syna - je najkrajším letným zážitkom dovolenka pri mori. Miluje vodu, plávanie, potápanie, to, že sme všetci spolu.