SÚŤAŽ: Ktorý naj letný zážitok vyhrá °COOL ceny?

lucia_borikova
5. jún 2015

Podeľte sa o najkrajší letný zážitok a vyhrajte čajíky °COOLTEA vo všetkých príchutiach aj s pohárom!
20 víťazov vyžrebujem v pondelok po víkende o 11.00. Teším sa na vaše °cool zážitky 🙂

Vyhodnotenie súťaže!

Skvelé letné zážitky, potešil každý jeden! Gratulujem víťazom a posielam darčeky 🙂
@aries2004 @vtacatko3 @daniela2709 @ip75 @olivka26 @evulienkaslx @lienkaxy @didi101 @jajkav2 @ekinka82 @vejinka @foolie @amelie123 @alenocka11 @beata75 @bandurka1979 @janina81 @katulka233 @anti13 @bettybetty

P.S.: Na vaše kontaktné údaje čakám v IP-čke 🙂

beata75
6. jún 2015

Bolo to presne pred rokom,keď sme so speváckym zborom nášho mesta/Fiľakovo/dostali ponuku na letný festival do Chorvátska.Presnejšie do mestečka Vodice.Boli sme tam 5 dní.Najväčším zážitkom pre moju osobu bol výlet do mesta Zadar,keď sme mali možnost pozrieť si,ale aj zaspievať si pri mori,presnejšie nad morským organom.
Vydával krásne,ničím neporovnatelné,jedinečné zvuky,úplne sa stotožnil s morskými vlnami.Zaspievali sme dielo od Eugena Suchoňa:Aká si mi krásna.

lienkaxy
6. jún 2015

Najkrajší letný zážitok? Ja mám TOP 3, ak nevadí...
1. narodenie našej prvej dcéry Emky
2. prvá spoločná rodinná dovolenka pri mori
3. narodenie našej druhej dcérky Nelky
a teším sa na mnohé ďalšia zážitky. Najbližšie by to mali byť prvé kroky našej Nelinky 🙂

moncicip
7. jún 2015

@lucia_borikova Nas najkrajsi letny zazitok sa spaja s letom 2011 bolo to sice narocne "bruchate" leto ale skoncilo sa tym najkrajsim zazitkom a to narodenin nasho prveho syna 🙂

hotacka
7. jún 2015

huraaaaaa prvy krat vo vodičke 🙂konečne leto

lary777
7. jún 2015

Cestovali sme na Ukrajinu spolu s dcerkou ktora ma 1.5 roka. Nemame auto, tak sme vyuzili vnutrostatnu ukrajinsku autobusovu dopravu. Ked sme nastupovaly uz ma zovieral strach. Autobus bol malicky a ludi natrieskano, vdaka Bohu sme sedeli. Bala som sa, ze mala bude celu cestu plakat. no ked sme sa pohli tak zaludok som mala pod krkom, na ceste boly take jamy ze namy nadhadzovalo, pozrela som sa na malu a jej hlavicka kmitala na vsetke strany. a co bolo na tom vtipne, ze ten autobus aj mrtveho by zobudil a nas drobcek v momente zaspal 😀

bohumila21
7. jún 2015

Sice je ta fotka spred dvoch rokov ale toto bol pre malu krasny zazitok ked sme ju vzali prvykrat na kupalisko ani odist nam odtial nechcela :D

fxcvikotova
7. jún 2015

Prvý krát som ho videla na dovolenke,pre nás zážitok 🙂

janbrna
7. jún 2015

Každý deň s mojíma dětma je ten najkrajší letný zážitok

didi101
7. jún 2015

Mojim najkrajším a najvačším letným zážitkom doteraz bolo plávanie s týmto obrom. Aj keď sme do poslednej chvíle nevedeli, či sa to podarí..... podarilo sa a bola to najlepšia dovolenka doteraz !

bettybetty
7. jún 2015

Nám sa splnil sen o dovolenke na Maldivách . Niečo tak krásne sa len tak nevidí. Čakali sme 3 roky so svadobnou cestou, ale to čakanie sa vyplatilo. Spomienkou su nám tieto krásne fotky.

bibyke
7. jún 2015

Zatial u nas len takyto "mini" zazitok,kupanie sa v bazeniku na dvore,kedze leto sa este len zacalo 😃

gabikas82
7. jún 2015

Najkrajšie zážitky sú spojené so slniečkom a vodou
Pre mňa je zážitok každá radosť mojej dcérky 🙂

nikuska744
7. jún 2015

Najkrajší zážitok je byť s mojim synčekom. Každý deň ďakujem, že mám doma také zlatíčko. A už nič viac nepotrebujem. Výhra poteší. Cooltea milujeme 🙂

matarka
7. jún 2015

Peknych letnych zazitkov mam viacero...v podstate nejde o nic extra nezvycajne, ale pre mna znamenaju vela... svadobna cesta na Dominikanskej, kde som "natajnasa" manzelovi objednala tortu k narodeninam a potom pozerala na jeho prekvapenu tvar, "nahananie" korytnaciek v mori, potulky Slovenskym Rajom, prva letna prechadzka s mojou dcerkou, ktora uz zacala vnimat vsetko okolo seba.. tieto "mikrozazitky" si budem este dlho pamatat - a niektore z nich boli naozaj "cool" 🙂

jajkav2
7. jún 2015

Toto je môj naj letný zážitok. Ani to netreba komentovať

katulka233
7. jún 2015

Moj najkrajsi letny zazitok sa stal minuly rok a to hned dvojnasobne a to ze s priatelom sme si konecne po siedmych rokoch kupili vlastny byt a zacali sa konecne stahovat do svojho a po druhe sme presne 25.7.2014 sme zistili ze cakame nasu nadhernu bambulku Emku.....po babetku sme uz davno tuzili a snazili sme sa uz vseliakymi sposobmi a nevydarilo sa a po kupe bytu sme hned zistili ze budeme traja....nastastie aj napriek komplikaciam sa nam narodila tento rok vo februari nasa Emka 🙂 sme najstastnejsi rodicia na svete a sme velmi radi ze sa nam konecne zadarilo mat rodinu.....dakujem

luchajda
7. jún 2015

Krásnych letných zážitkov máme určite kopec. Výlety, dovolenky, kúpačky... Rada spomínam na dovolenku vo Vysokých Tatrách s celou našou rodinou (cca kusov) Ráno sme vždy vyrazili na túru, na vrcholkoch zjedli chleba s horčicou a salámou 😀 a večer si zaspievali pri táboráku.
Toto leto bude však pre nás prvé spoločné s dcérkou, takže zážitkom bude každý jeden deň. Veľmi sa teším z každej jednej sekundy 🙂

pavcova
7. jún 2015

Krásny deň sa dá prežiť, ktorý koľvek deň. Či už s rodinou, priateľmi a pod. Pre mňa je najkrajší deň, keď ho trávim so svojimi blízkymi v prírode - Západné Tatry - Roháče. Krásna príroda, relax a pohoda. Určite stojí za to navštíviť Roháčsky vodopád, Pleso pri Tatliakovej chate.

anti13
7. jún 2015

Najkrajsim zazitkom boli pre mna Benatky. Odskocili sme si lodou z Chorvatska aj ked som to spociatku povazovala za blaznivy napad bolo super. Ta atmosfera, zmes narodou a bludenie po ulickach a to myslim doslova sama by som tam urcite nesla skoro sme sa stratili, kto tam bol tak vie o com hovorim;) A zaroven aj najhorsim zazitkom bola cesta spat, lodou hadzalo z boku na bok a teda to bola riadna lodisko, co sa teda vobec nepacilo mojmu zaludku, ale prezila som a uz len v dobrom spominam 😉

tin007
7. jún 2015

Minuly rok sme travili dlhsi cas v Chorvatsku a uzivali sme si do zasoby. 😀

martina374
7. jún 2015

Najkrajší letný zážitok bol minulého roku v lete ked sme čakali naše milé dievčatko, keď som ju cítila v bruchu ako kope. Doteraz jej to ostalo lebo keď ju prebaľujem tak kope tými nožkami hore-dole, že plienku jej navliecť je umenie 🙂

betka22betka
7. jún 2015

pre našu rodinu najkrajší a nezabudnuteľný letný zážitok bol deň : 21.5.2004- vtedy sa narodila moja vnučka a 9.7.2010 - vtedy sa narodil môj vnúčik- Nič krajšie sme dovtedy nezažili.

mirellka
7. jún 2015

najkrajší zážitok boli dni keď sa narodili naše deti 🙂 a náš havkáč 😉
pre mňa je najkrajšie keď vidím že sú šťastní a hlavne zdraví...toto sú oni - starajú o to aby všetky dni boli pre nás najkrajšími .. 😀

skerinko
7. jún 2015

Každý deň, ktorý môžem prežiť s mojou rodinou je pre mňa zážitkom.
A napríklad včera sme mali pekný letný zážitok v podobe krásnych veteránov, ktoré zavítali do nášho mesta. Krásne autá, ktoré nevidíme každý deň. 🙂

bazoskaa
7. jún 2015

my trávime každé leto rovnako prevažne v záhade zbierame úrodu , zavárame , mrazíme napchávame sa , kúpeme sa, opekáme, stanujeme a to všetko na našom dvore ...tam sme všetci spolu šťastní a to je pre nás najkrajší zážitok 😵

bandurka1979
7. jún 2015

Náš naj letný zážitok bol ked sme po letnej dovolenke zistili že čakame babätko a to sme netušili že po troch synoch sa nam narodi dcerka .. dnes už je z nej riadna slečna 😉

petawoman
8. jún 2015

Najkrajšie zážitky máme vzdy z našich krásnych Tatier.

svetulienka21
8. jún 2015

Najkrajšie letné zážitky - oddych s celou rodinkou, a to je jedno kde... 😎

janina81
8. jún 2015

dotyk raje, ktore moje autisticke dieta neskutocne potesilo, keby to bol delfin, asi by vyskocil z koze 😀

moncsi1987
8. jún 2015

Nic krajsie som nevidela ako vidiet syna spokojneho,usmiateho.🙂