Osprchovanie sa verzus kúpanie sa

sisa_dm
Moderátor
9. apr 2018

Kúpať sa alebo osprchovať sa? To je otázka!🤔 Čo preferujete vy? Horúci kúpeľ, s penou až po strop, výživnou maskou na tvári a sviečkami naokolo? Alebo rýchla sprcha, napr. so striedaním teplej a studenej vody? 😊Na mojadm.sk nájdete okrem našich produktov aj článok k tejto dileme. https://www.mojadm.sk/starostlivost-a-vone/ospr...

jeanettka
10. apr 2018

Presne, v malých bytoch je kúpeľňa mala a je to priestor na práčku, umývadlo a sprchovanie, takže rýchla sprcha a von 🙂

mommyknowsbest
10. apr 2018

@sisa_dm jednoznačne sprchu! Poriadne horúcu ;) cele si to spríjemňujem nejakými nadupanými pilingami a sprchacom. Nakoľko sa v sprche aj odlicujem príde mi to praktické a logické zároveň dat si sprchu namiesto vany. Kúpeľ si doprajem tak raz za 3 m a samozrejme hneď nasleduje sprcha ;)

karolinagabika
10. apr 2018

Ja si uzivam sprchu, telovy peeling, balea sprchove gely 😊👍

flowwwly
10. apr 2018

@sisa_dm ked ide o cistotu sprcha staci, ak je aspon hodinka na relax tak vana je top🙂 mame vanu a za sprchovy by som nemenila🙂

ninelik
10. apr 2018

Ja si vaňu napúšťam len keď mi je smutno, alebo keď som veľmi veľmi unavená, ale ani v sprcháči sa nesprchujem lebo mi to teče rovno na hlavu 😂 sprchujem sa vo vani, rýchlovka, šup šup hotovo...
Tú vaňu mám napustenú asi raz za rok, aj to som prehnala 🙂

olivnik
10. apr 2018

ja som pozitkar takze v zimynch casoch vana, v letnych zas staci sprcha :D

vivab
11. apr 2018

ja každý deň sprchu,vždy striedam studenú s teplou a v sobotu vaňa s bohatou voňavou penou a sviečkami naokolo,to zbožňujem 🙂

sisa_dm
autorModerátor
11. apr 2018

@ninelik tak tým pádom si štastný človek, keď vravíš, že vaňu si napúšťaš len keď ti je smutno a teda len raz za rok 🙂)

rakywanda
11. apr 2018

máme rodinný dom s mega veľkou kúpeľňou ale vaňu sme dávali iba kvôli deťom, my s manželom sa len sprchujeme, dcéra teraz už tiež, raz za týždeň jej napĺňam vaňu plnú vody s penou, momentálne má obľúbenú penu z DM s vôňou jablka a mandľového oleja, to tam vydrží aj hodinu a pol.

petka_s
12. apr 2018

My mame aj aj . Ja vacsinou vyuzivam sprchac ale cca raz za 2 tyzdne si fajne lahnem do horucej vody plnej peny (a moja 2. Rocna so mnou ) takze sviecky nemozu byt. Hihi

anetkak
12. apr 2018

Každý deň sprcha a raz do týždňa oddych vo vani, no moje deti si vychutnávajú vaňu plnú peny a hračiek aj každý deň. 🙂

wikina123
12. apr 2018

Som radam ked sa pri detoch stihnem osprchovat 😀

moncsi1987
12. apr 2018

Pri mojom malom nezbednikovi som rada že si môžem dovoliť 5minutovu sprchu.a pritom máme aj vaňu aj sprch.kut,ale vaňu používa iba syn😀

kim_rossi_stuard
14. apr 2018

mali sme vanu a teraz nemame a v zime chyba....zohriat sa vo vani, s penou a knihou ...aaach ale v domceku planujeme vanu opat

adalee
18. júl 2018

@sisa_dm mne to nič nehovorí, raz som prišla komplet zmoknutá domov z práce, dala som si napustiť vaňu, pohár vína. Ešte aj penu som niekde vyhrabala. Víno som vypila a po 5tich minútach som sa začala strašne nudiť, nevedela som čo robiť, vydržala som ešte ďalších 5 minút, nakoniec som nasr***á vyliezla a nechápala som, ako môže niekto len tak sedieť vo vani. Áno, len tak. Nevidím na tom nič. Viem si užiť sprchu, buď horúcu, vlažnú alebo aj studenú. 3 minúty a som iný človek 👍

greta123
18. júl 2018

Ja sa zásadne sprchujem, hoci máme aj vaňu, je to praktické a hlavne rýchle po namáhavom dni🙂