ŠTARTUJEME!

sisa_dm
Moderátor
9. apr 2018

A štartujeme nie len Dni s dm, ale aj náklaďáky, aby stihli doručiť všetky vaše objednávky z nášho čerstvo spusteného online shopu! Počuli ste už o www.mojadm.sk? Stihli ste si už niečo objednať? Preferujete nákupy online, kde môžete nakupovať, kedykoľvek len chcete alebo si radšej veci "ohmatáte" v predajni, a tak nakupujete? 🙂

petrikazuzka
9. apr 2018

Odkedy mame drobca DM drogeriu som si oblubila, tesim sa moznosti objednat cez eshop, skoda vsak, ze sa to neda kombinovat so zbieranim bodov a zrejme tym padom sa nedaju vyuzit akcie, osobne je to pre mna velke minus...Uz sa totiz tesim na detsky tyzden a bolo by perfektne, ak by slo objednavat online a aj uplatnit si zlavy.

sisa_dm
autorModerátor
9. apr 2018

@sophinka17 veď to! Ja to milujem, vtedy aj zabudnem, že som to platila,-len si užívam pocit že mi prišiel nejaký balíček, ktorý je pre mňa a so super vecami :D

zuzika2255
9. apr 2018

Najradsej ohmatam,ovoniam a, samozrejme vzdy zobieriem nieco naviac😊

0100
9. apr 2018

@sisa_dm diky pojdem zajtra kupit skusim vycistit

xeniagb
9. apr 2018

Pre mňa je to zbytočné. Nemám síce dm predajňu po ruke, cca peši 40 minút. Ale chodím pre plienocky v ramci prechádzky.

petronelak
9. apr 2018

Kedze v blizkom okoli mam 3 predajne DM idem vudy radsej nakupvat do predajne

jabucko
9. apr 2018

nepocula , veru idem pozriet..ocenujem nakupy online. nerada nakupujem (hlavne odevy) , online nakupy su skvely setric casu

nelly761
9. apr 2018

este som neobjednavala cez www.mojadm.sk , vzdy sa tam rada pomocem a vzdy kupim aj nieco navyse co nebolo v plane 😁
Niektore veci kupujem iba cez internet a niektore iba v obchode a niektore aj aj.... 🍀
Super napad s online shopom 👍👏

mooonushka
9. apr 2018

Ja som prave dnes objavila dm eshop. Este som nestihla popozerat, aj ked len pre zaujimavost, dm u nas mame a som velmi spokojna s vyrobkami dm znacky. Ale je pravda, ze mame aj vela lekarni a v poslednom case si vacsinou objednavam z internetovej lekarne. Takisto oblecenie pre maleho a elektroniku vacsinou z internetu.

jahodka84
9. apr 2018

Veľmi sa teším, ze má dm eshop, drogeriu nakupujeme len tam a takto mi to ušetrí kopec času, kedze vyrobky poznam 😉

laajla
9. apr 2018

Ja veľmi rada idem do predajne, u nas vždy mile predavačky a mam rada dmku🙂 rada skusam, ovoniavam ked kolkokrat som aj ten isty regal presla aj viac krát pritom viem, ze mi odtiaľ nic netreba ale proste rada tam travim cas🙂

2019
10. apr 2018

Ja najradšej nakupujem v Dm mám ju kusok od bytu a som spokojná cez online nenakupujem

zbt138
10. apr 2018

@sisa_dm mám rada aj e-shopy,keď malá spí,ja si v klude môžem "nakúpiť " ale priznám sa do DM chodím rada (radšej) osobne. Nenakupujem len konkrétne v jednej (ale aj vo viacerých mestách v DM),ale vždy natrafim na mily a nápomocný personál!!! Keď som bola čerstvo doma z nemocnice,s kludnym svedomím som poslala manžela,vedela som že prinesie čo treba,pretože v DM mu dievčatá/ženy pomôžu. A tak aj bolo. E-shop je fajn keď sa inak nedá,ale v DM sa cítim veľmi príjemne ❤ týmto ďakujem aj personálu! 👏👏👏

kvetinka75
10. apr 2018

chodievame tam nakupovať pravidelne. ONline spôsob som zatiaľ nevyužila. Dcéra sa rada prechádza pomedzi regále, tak chodíme osobne. Ale ak nebude času, veci ktoré poznám, by som si objednala online. Neznáme skôr pozrela osobne.

magiveres
10. apr 2018

...a dodám, že objednávka zo včera rána mi dnes dorazila. Takže 🔝

blcha123
10. apr 2018

Akurát pozerám ich stránku , tak aj niečo objednám pre malu Alenka skôr zaujíma či to pripocitava body na kartu 🙂

mamanatali
10. apr 2018

@0100 ja mám najradšej tento prostriedok a všetok vodný kameň mi odstráni 🙂 https://www.mojadm.sk/denkmit-multi-power-unive...

vvveronikaaa
10. apr 2018

V Dm-ku nakupujem pravidelne. Synovi baby love plienky, cumel, kozmetiku, mlieko, kase. Potom sebe aj manželovi kozmetiku aj samozrejme aj do domácnosti rôzne čistiace . Predajnú mám na sídlisku, ale keďže chodíme na veľké nákupy tak len autom . Dosť využívam aj zľavy a eshopu som sa potešila. Ale vzhľadom k tomu, že dá body nezbieraju a ani nedajú uplatnít zľavy cez eShop, tak ho ani nevyužijeme, pretože sa mi to neoplatí. Ale keď sa to bude dať, určite ho využívať budem

klaudy2803
10. apr 2018

Zdravim , zaujimalo by ma ci v blizke buducnosti planujete prepojenie vyuzitia nazbieranych bodov a eshopu??? Ďakujem za odpoveď

flowwwly
11. apr 2018

Mame moznost kamennej predajne eshop urcite potesi imobilnych ludi, ludi ktory nemozu do kammenbej z inych dovodov alebo ludi kt su daleko od mesta..z mojho okolia sluzbu vyuziva vela mamiciek 🙂mozno ked bude druhe vyuzijem ju aj ja :D

sisa_dm
autorModerátor
12. apr 2018

@zbt138 jéj ďakujeme krásne 🙂 Odkážem personálu 🙂 Verím, že aj naďalej budete s nami spokojní.

sisa_dm
autorModerátor
12. apr 2018

@magiveres super🙂 Verím, že aj ďalšie objednávky budú rýchle a v top stave 🙂

sisa_dm
autorModerátor
12. apr 2018

@klaudy2803 žiaľ v najbližšej dobe sa možnosť využitia bodov v našom eshope neplánuje.

040881
12. apr 2018

Wauuu to je super.Samozrejme ,že novinky si rada ovaniam ,"ohmatám" ale pri overených produktoch ako plienočky a ,kozmetika (krémy , odličovadlá,make up) si pohodlne objednám.Hlavne pred Vianocami to tak vyriešim a nemusím sa tlačiť v obchodoch👍

tinnky
5. jan 2021

Prosim vas ako dlho sa caka na objednavku,objednavala som 3.1. A este stale to neposlali,mam.tam veci,co mi suria

andrea1155
5. jan 2021

@sisa_dm Nakupujem online bezne. Dorucenie trva priemerne 5 pracovnych dni. A som spokojna. Samozrejme objednavam z 90% uz odskusane/ovonane veci, ale z casu na cas ma zaujme aj novinka a tak vyskusam :D. Body sa sice nedaju uplatnit online (dufam, ze zatial), ale za mna 👍👍👍