SÚŤAŽ: Ach, tie pondelky...

sisa_dm
Moderátor
9. apr 2018

Aj vám sa ťažko stáva v pondelky ráno z postele do práce? Pre mňa je to hotová hrôza 😴.
Predsa len ostať v posteli je príjemnejšia predstava, ako uponáhľane bežať do práce, no nie? Napíšte čo vás zaručene vytiahne ráno z postele a naštartuje do nového dňa/týždňa. Tri z vás odmeníme dm balíčkom, ktorý vás zaručene postaví na nohy! Žrebujeme zajtra ráno 🙂

SÚŤAŽ JE UKONČENÁ 🙂

@lucik194, @kika831, @rebeka7501 Dámy gratulujem - vy vyhrávate balíček, ktorý vás postaví na nohy! Prosím napíšte mi adresu, na ktorú vám mám poslať balíčky! 🙂
Zvyšné dámy, vy nebuďte sklamané..tento týždeň bude ešte dostatok možností pre výhru!

Prikladám aj obrázok, kde vidíte, že tri mená boli vážne vylosované poctivo! 🙂

*Distribučná poznámka 😃: Ak vám to nebude vadiť, všetky výherné balíčky budem posielať behom budúceho týždňa, pretože poslať každý deň iné výhry by bolo z časového hľadiska nemožné! Ďakujem za pochopenie. 🙂

Ešte raz gratulujem tým čo vyhrali a teším sa na pokračovanie!

misinka0611
10. apr 2018

Gratulujem výhorcom a dufam ze nabuduce sa štastie usmeje aj na mna 🙂

gabr1ela15
10. apr 2018

No mna ak nevytiahne plny mechur 😊kedze dost pijem pre mliecko pre maleho tak je to urcite moj certik ktory vstava veeeelmi skoro(4h) a chce behat po byte no nemoze lebo by zobudil brasku ktory chodi uz do skoly. A ked je doma manzel tak vona ranajok co byva zial malokedy.

kvadrinkaaa
10. apr 2018

Mňa zaručene postaví na nohy môj synček,keď si predstavím,že má plnú plienku a prázdny žalúdok, srdce mi nedovolí ležať ďalej 😃😃😃 a okrem povinností mi pomáha naštartovať sa aj moja ranná kávička a raňajky 😍

zbt138
10. apr 2018

@sisa_dm áno je 😊 prajem aj ostatným mamičkám!

majocka24
10. apr 2018

@sisa_dm blahozelam dievcatam 😊

lucik194
10. apr 2018

dakujeeeem tesim sa, na balicek jasnacka pockam @sisa_dm ostatnym tiez gratulujem

rebeka7501
10. apr 2018

@sisa_dm Ďakujem, teším sa

erikaemkina
10. apr 2018

Z celého ❤ Gratulujem žienky a teším sa s Vami

evamajercak
10. apr 2018

Gratulujem výhercom 🙂

zbt138
10. apr 2018

Gratulujem!!! ❤

mija5252
10. apr 2018

Najrychlejsie vstavanie je ked rano zaspime 🤣 lebo v poslednom case nas trapia ponociach zuby a ked rano mame niekde ist su to fofry 😊