SÚŤAŽ: Ach, tie pondelky...

sisa_dm
Moderátor
9. apr 2018

Aj vám sa ťažko stáva v pondelky ráno z postele do práce? Pre mňa je to hotová hrôza 😴.
Predsa len ostať v posteli je príjemnejšia predstava, ako uponáhľane bežať do práce, no nie? Napíšte čo vás zaručene vytiahne ráno z postele a naštartuje do nového dňa/týždňa. Tri z vás odmeníme dm balíčkom, ktorý vás zaručene postaví na nohy! Žrebujeme zajtra ráno 🙂

SÚŤAŽ JE UKONČENÁ 🙂

@lucik194, @kika831, @rebeka7501 Dámy gratulujem - vy vyhrávate balíček, ktorý vás postaví na nohy! Prosím napíšte mi adresu, na ktorú vám mám poslať balíčky! 🙂
Zvyšné dámy, vy nebuďte sklamané..tento týždeň bude ešte dostatok možností pre výhru!

Prikladám aj obrázok, kde vidíte, že tri mená boli vážne vylosované poctivo! 🙂

*Distribučná poznámka 😃: Ak vám to nebude vadiť, všetky výherné balíčky budem posielať behom budúceho týždňa, pretože poslať každý deň iné výhry by bolo z časového hľadiska nemožné! Ďakujem za pochopenie. 🙂

Ešte raz gratulujem tým čo vyhrali a teším sa na pokračovanie!

veronique2508
10. apr 2018

Samozrejme aj mňa ako iné maminy ťahá z postele moja milovaná ratolesť. Aby som však s úsmevom a energiou zvládla privítať nový deň potrebujem nejaký ten vylepšovák. Nič ma nenakopne tak ako kvalitná ranná Káva, sprcha - používam sprchovaciu penu balea fresh and fruity s vôňou limetiek a červeného grepu. Neobsahuje parabény ani parafín, takže nezaťažuje moju pokožku. Ľahká penová konzistencia prípravku a jeho zloženie to je ideálna kombinácia pre rannú sprchu. Samozrejme aj šálka lahodného jemne pomletého matcha čaju od dmBio. Japonský matcha bio Čaj má prirodzene jemnú aromatickú vôňu, sladkastú chuť, je Bio kvality a neobsahuje lepok ani laktózu. Neobsahuje žiadne Pridané umelé aditíva ani konzervačné látky, zbožňujem tento dmBio čaj, naštartuje organizmus a je skvelou voľbou pre maminy, ktoré nechcú v laktačnom období piť často kávu.

mucilienka
10. apr 2018

Po narocnom vikende sa tesievam do prace - sme velmi dobry kolektiv, mam super kolegynku a pracu, co bavi.... a k tomu paraaadna pondelkova kavicka 🤗

seahorse84
10. apr 2018

Zajtra rano je dnes? uff stiham 😄👍🏼 odkedy som dala v praci vypoved, nemam problem s pondelkami a dokonca sa na ne tesim! ☺️ akurat, ze teraz ma vytiahne moj novy sef kazdy den medzi 5-7 😄 A ten sefino je moje bejbino 😄 Prebere ma jedine sila vole 😅

anturia78
10. apr 2018

1. Zvonenie budíka - ma vytiahne z postele, 2. Pusa od mojich 2 detí ktoré ráno vstávajú do škôlky - ma naštartuje do nového dňa, lebo je to krasny budicek, 3. Vôňa kávy - ta musí byť každé ráno, 4. Príjemná ranná sprcha s mojím obľúbeným sprchovým gélom z DM drogérie

carmen238
10. apr 2018

Zaručene sú to moje 2 detičky Sofinka a Tobias 😂 Sofinka vstáva skoro so sliepkami ako sa vraví a mňa ráno najviac naštartujú poriadne raňajky, bez toho neviem fungovať aj keď vždy sú prvoradé detičky 🙂

slavuska237
10. apr 2018

Pol siedmej ráno...vytiahol má detský plač ...ktorý spustil plač číslo dva .....asi budem plakať aj ja 😰

smejka0907
10. apr 2018

Pracujem z domu tak to mám o niečo ľahšie 😉no super ma naštartuje teraz na jar slniečko kukajuce cez žalúzie a štebot vtacikov 💞🌞

bibyke
10. apr 2018

@sisa_dm jednoznacne kava😊

zbt138
10. apr 2018

@sisa_dm základ,je stebotavy hlasok,ktorý má budú ráno z postielky 😁 potom krásne slniečko,ktoré presvita cez skary zaluzia🌞 a bozk manžela 💏 toto je zaručený pohon,pre toto sa ráno budim s úsmevom a keď už som z tej postele von a sme po raňajkách a rannaje rutine,zelený čaj alebo kavicka ☕

kvetinka75
10. apr 2018

mňa preberá ,,posledná chvíľa,,. Keďže mi odvoz chodí 6,30 tak dovtedy musím byť na parkovisku. Keď vidím ako sa posúva čas, na poslednú chvíľu vstanem. Pretože musím.

kvetinka75
10. apr 2018

Zabudla som dopísať, preberiem sa poriadne až v robote keď si spravím kávu alebo matcha čaj.

janessia
10. apr 2018

@sisa_dm my mame tiež malého 10 mesačného budíka a veru ten je vytrvalý dosť 😊😀😁

erickatt
10. apr 2018

Povinnosti.... Deti su veľké, jediné co ma donúti, je ze musím. 😞

bakytap
10. apr 2018

Mna donuti z postele vyliezt budik, ked aj po troch vypnutiach zacne hrat aj dalsi krat 😁

janettan
10. apr 2018

@sisa_dm deti 🙂 synček mi pichá prstom do tváre a takto "príjemne" ma budí, keď sa mi nechce vstať 🙂 naposledy mi takmer pichol do oka, tak už teraz radšej vstávam hneď, ako zacítim jeho prítomnosť 🙂 a ani ho neukecávam nech si ešte na chvíľku ku mne ľahne

ivinka99
10. apr 2018

Mňa zaručene vytiahne z postele manžel, keďže ráno chodí ako hlasná trúba a opakuje každých päť minút koľko je už hodín.😒 No preberie ma až prechádzka do práce a teplá káva, pri ktorej rýchlo pokukám čo je nové vo svete a na MK.

suuzanka
10. apr 2018

Ja vstávam 5 min pred budíkom už roky 🙂

ciusinka
10. apr 2018

Mna vytiahne z postele budik, som zvyknuta, ze ked mi budik zazvoni, tak musim hned vstat, lebo inak by som sa z tej postele nevymotala nikdy 😀 A vytiahne ma z nich aj vidina dobrych ranajok a horucej kavy 😉

ajocka79
10. apr 2018

zarucene ma preberie len budik a potom to uz ide jedno s druhym, urobit malemu desiatu do skoly, ked sa deti zobudia skor ako odidem do prace, tak sa s nimi este pomojkat a potom uz len praca a praca..😉

tinkyvynky
10. apr 2018

Mna dnes rychlostou blesku prebudila dcera ked zakricala maminka robiim ti kavu 🙂 hned som vyskocila na rovne nohy uplne prebrata 🙂) v panike,ze sa obari a pod.

mirka907
10. apr 2018

V pondelok mam vzdy naplanovanych najviac pracovnych meetingov...zamerne si tento den robim tazky, aby som si ho odbila a mala cez tyzden viac kludu....A to ma aj vytiahne z postele lebo to chcem mat cim skor za sebou 😀. A nasledne ma uplne preberie smoothie a kava, ktore dopoludnia musim mat 🙂

sisa_dm
autorModerátor
10. apr 2018

@lucik194, @kika831, @rebeka7501 Dámy gratulujem - vy vyhrávate balíček, ktorý vás postaví na nohy! Prosím napíšte mi adresu, na ktorú vám mám poslať balíčky! 🙂
Zvyšné dámy, vy nebuďte sklamané..tento týždeň bude ešte dostatok možností pre výhru!

Prikladám aj obrázok, kde vidíte, že tri mená boli vážne vylosované poctivo! 🙂

*Distribučná poznámka :D: Ak vám to nebude vadiť, všetky výherné balíčky budem posielať behom budúceho týždňa, pretože poslať každý deň iné výhry by bolo z časového hľadiska nemožné! Ďakujem za pochopenie. 🙂

Ešte raz gratulujem tým čo vyhrali a teším sa na pokračovanie!

sisa_dm
autorModerátor
10. apr 2018

@mirka907 super taktika! Snažím sa jej držať aj ja - dať všetky ťažké veci na pondelok, aby som zvyšok týždňa mala iba úsmev na tvári 🙂

sisa_dm
autorModerátor
10. apr 2018

@tinkyvynky kde vyrábajú takéto super deti, ktoré robia ráno kávu? 🙂

koral_nemo
10. apr 2018

Pusa od manžela a syn, ktorý sa k nám štverá do postele pritúliť sa. Milujem to...❤

sisa_dm
autorModerátor
10. apr 2018

@janessia haha ten sa nedá vypnúť, čo? Aspoň máte istotu, že nikdy nezaspíte :D 🙂

sisa_dm
autorModerátor
10. apr 2018

@zbt138 joj to znie ako krásne prebúdzanie každý deň 🙂)

sisa_dm
autorModerátor
10. apr 2018

@slavuska237 vydrž! Alebo skús ten plač aj ty a možno tie dva plače prestanú pretože budú prekvapené :D 🙂

sisa_dm
autorModerátor
10. apr 2018

@lucinka37 to je super kemp! 🙂

sisa_dm
autorModerátor
10. apr 2018

@vonava007 ja som mala dlhé roky tiež najhoršie dni štvrtky! A tiež som to nevedela vysvetliť, že prečo sa mi najhoršie stáva :D 🙂