Veľká SÚŤAŽ o tašku do pôrodnice v hodnote viac ako 130 € !

ivana_drmax
18. máj 2016

Napíšte nám svoj príbeh // čiarok 🙂. Ako ste objavili svoje dve čiarky na tehotenskom teste? Súťažte o tašku plnú produktov do pôrodnice! Jednu z vás, s najdojímavejším príbehom, vyberieme v piatok 20.05.2016 o 15,30 hodine!

Taška do pôrodnice obsahuje:
1 x balenie jednorázových plienok Pampers - Newborn
2 x balenie vlhčených detských utierok Pampers
1 x Dr.Max Dexpanthenol baby 125 ml krém proti zapareninám
1 x NUK odsávačka hlienov
1 x J&J Johnson´s baby púder 100 g
1 x J&J Johnson´s šampón 200 ml
1 x J&J Johnson´s detský olejček 200 ml
1 x Dr.Max LadyMax Care krém proti striám 200 ml
1 x HIPP sprchový gél na telo a vlasy 400 ml
1 x NUK Hrebeň a kefka na vlásky
1 x Dr.Max Balzám na pery 4,8 g
4 x Popôrodné vložky SAMU 20 ks
1 x Dr.Max papierové vreckovky 10 x 10 ks
1 x BEL BABY Jednorázové nepremokavé podložky 10 ks
1 x Johnson´s baby prsné vložky 50 ks
1 x NUK JOLIE manuálna prsná pumpa
1 x zubná kefka Curaprox
1 x Zubná pasta Curaprox Enzycal 75 ml
1 x Dr.Max Krém na ruky regeneračný 60 ml
1 x Dr.Max Štuple do uší AUDIOMAX classic 1 pár
1 x Dr.Max zubná niť expandujúca - 40 metrov
1 x Dr.Max Antibakteriálny gél na ruky 50 ml
1 x Dr.Max Čaj pre dojčiace matky 20 záparových vreciek
1 x NUK detské zdravotné nožnice s krytom
5 x Látkové plienky
1 x Popôrodné nohavičky AKUKU
1 x Poštolkové nohavičky č. 1
1 x Taška na všetky vaše produkty

Súťaž vyhodnotíme v piatok 20.05.2016 o 15,30 hodine.

Výherkyňa dostane balíček do dvoch týždňov.
Vyhrať môžu tí, ktorí v našich súťažiach ešte nevyhrali.

magimary
19. máj 2016

Príbeh našich dvoch // sa nám stal už 4x a piatykrát sme mali špeciálne dve čiarky-akoby vytetované priamo na srdci, keď sme si priniesli k vtedy našim dvom chlapcom tretieho chlapčeka z domova-vtedy sme síce netestovali testovacím prúžkom, ale testom srdca-keď si Chlapček vybral nás a my sme si vybrali-podľa srdca- jeho.
I napriek tomu, že sme tieto situácie testovania zažili teda dokopy už 5x, vždy to bolo iné, vždy inak krásne, vždy dokonalo plné Lásky, radosti a šťastia...
Aj keď 😅... my sme v tomto takí "opační"-prvé dva razy dvoch čiarok pre nás znamenali hlavne nečakané a inak načasované prekvapenie 😅, niežeby sme deti nechceli-to rozhodne nie, ale obaja prví chlapci prišli v čase, keď sme to najmenej čakali-Prvý prišiel 3 mesiace po svadbe, rovno pred už zajednanou svadobnou cestou v Grécku, pričom nám lekár neodporučil v tehotenstve cestovať; Druhý prišiel nečakane skoro po Prvom (Prvý mal vtedy len 9 mesiacov 🙂)-takže opäť nenačasované prekvapenie, opäť oči na stopkách pri pohľade na // na testíkoch... 😅
Potom prišiel Tretí, ktorý sa nám vpečatil do srdca a narodil v srdci (ako som už vyššie spomenula) a AŽ potom-neskôr prišli časy, keď sme začali po tehuľkovaní túžiť a na testy sme pozerali s túžbou rozšírenými očami, kedy sa tam konečne zjavia tie 2 čiarky... lebo práve teraz, keď sme konečne chceli-to nešlo až tak rýchlo a nečakane ako pri prvých dvoch chlapcoch 😉.
Každopádne, pod srdcom nosíme náš Piaty Boží dar (Teodor), na ktorý sa nesmierne tešíme, aby sme tak postupne dopĺňali rady našej chlapčenskej "futbalovej" jedenástky 😵 🙂

... a takto sme // oznámili našim najbližším a Môjmu Milovanému...

lienka525
19. máj 2016

ahojte..tak nase prve dve ciarky boli velmi neocakavane.boli sme sice pol roka po svadbe ale kedze sa nam nedarilo v septembri som nastupila do prace a v decembri som otehotnela..prvy syncek sa nam narodil po 10dnoch prenasania a rychlom vyvolavanom porode kedze sa mu von nechcelo..zial na jeho 10ty mesiac sme miesto radosti zazivali najhorsi den v nasom zivote ked sme ho pochovavali.nepytajte sa preco.my to stale nevieme aj ked to budu uz skoro dva roky.no minuly rok v lete po velkej grilovacke kde sa co to popilo som nasla na teste vytuzene //.neviete si predstavit tu nasu radost a zaroven strach..teraz vedla mna v postielke odfukuje uz skoro 6tyzdnove vytuzene chlapciatko,ktore ma v nebi najlepsieho strazneho anjela-svojho brata.na co by mi bola taska?mam kolegynu ktora ma urcite zdravotne problemy a je teraz tehotna a uz sa jej to krati takze urcite by poputovala jej

permanentka
20. máj 2016

Vzdy som tuzila aby oznamenie mojmu manzelovi o 2 čiarkach bolo ako z filmu, pomaly vzadu ohnostroj, romanticka hudba a ja ked mu ukazem 2 ciarky tak sa obaja rozplaceme...no proste cista dokonalost 😀
testy som si robila pomaly posledny rok kazdy druhy den (dokonca aj cez menstruaciu 😀 😀 ), iked sme sa chranili ale bala som sa ze "čo ak"...no a potom to prislo, rozhodli sme sa ze v januari zacneme skusat 🙂 a hned sa to aj podarilo..samozrejme som cikala papierik aj 2x denne a zrazu som tam uvidela čiarku, az sa mi zahmlelo pred ocami. isla som k manzelovi do izby, stale mlčiac vo dverach s testom v ruke. Jeho reakcia bola: "uz?" a ja ze "ano". Na to mi on prudko romanticky, bez ohnostrojov a mojej vysnivanej hudby povedal ze "neveri, to moze byt cokolvek ine". takze moja romanticka predstava je v paži 😀 snad nabuduce, musim ho pripravit ze ked nabuduce budu ciarky, tak ako reagovat 😀
teraz uz sme v 6.mesiaci a cakame naseho vytuzeneho drobca ♥

martinak13
20. máj 2016

My sme sa s manzelom spoznali v aprili a v auguste sme uz neplanovane cakali nasho syna, ktory sa nam podaril na festivale :D na zaciatku boli slzy, plac, krik ale teraz sa z neho kazdy neskutocne tesi 🙂 skocili sme do toho rovnymi nohami a teraz rozhodne nelutujeme 🙂 v novembri sme sa vzali a uz sa mesiac a pol tesime z nasho Riska 🙂

ivana_drmax
autor
20. máj 2016

@krehulkaaa Keďže som otehotnela v Londýne, ďaleko od domova, mala som vtedy kamarátku z Pakistanu. Oni myslia úžasne duchovne, pokojne... V akejkoľvek krízovej situácii. Vtedy mi povedala, že bábätko keď má prísť, tak si so sebou všetko prinesie. Vtedy sa mi to zdalo ako hlúposť, no bolo to skutočne tak. Toľko vecí sa pohlo a dokým sa Ella narodila aj vyriešilo. 🙂

ivana_drmax
autor
20. máj 2016

Takže dievčatá už sa chystám na vyhodnotenieeeeee. Tešíte sa?

kebhut1
20. máj 2016

@ivana_drmax velmi 🙂

mimulik
20. máj 2016

Dobrý deň, ja síce som na teste dve čiarky ešte nenašla ale už sa ich neviem dočkať..už pol roka sa snažíme o bábätko..Manžel bol na operácií, z ktorej sa vykľula vážna diagnóza..verím, že sa nám to podarí prekonať a operácia bola úspešná a k našim dvom vytúženým čiarkam sa dopracujeme.
Veľmi po bábätku túžime a to sme spolu len rok..

ivana_drmax
autor
20. máj 2016

@mimulik Držíme palce na ceste k vytúženým dvom čiarkam

ivana_drmax
autor
20. máj 2016

@veronika9797 Víťazkou súťaže o tašku do pôrodnice sa stáva Veronika so svojim príbehom. Veronika, prosím pošli mi adresu, telefónne číslo a email do správy, aby sme Ti mohli poslať výhru.

Vám ostatným ďakujem za skutočné príbehy, ďakujem, že v kampani Dni s Dr.Max, ste sa o ne podelili s nami všetkými.
Sledujte nás i naďalej, zaregistrujte sa do nášho newslettera, kde vás budeme informovať o pravidelných akciách, novinkách a súťažiach.

Všetkým ešte raz ďakujem a tehuľkám želám úspešný a šťastný koniec za vytúženým bábätkom. :-*