Kontrolujete svoje deti?

eva_eset
18. nov 2016

Dostať sa k nevhodnému obsahu na internete môžu deti aj čisto náhodou. Keď ale deťom niečo zakazujeme, ešte viac ich to láka a snažia sa tie tajomné zákutia sami preskúmať.

Aby ste mali prehľad o tom, čo si vaše deti prezerali na internete, nemusíte skúmať históriu prehliadača. ESET Parental Control vám zašle pravidelný report o činnosti detí: https://goo.gl/nekKV4

Kontrolujete aké internetové stránky vaše deti navštevujú?

kupcovci
21. nov 2016

ahoj,starsi syn ma sice este len 4roky no uz teraz davam pozor na to co sleduje na youtube kedze mame smart televizor rad tam pozera rozparvky a kedze je natolko zrucny vie sa na youtube dostat sam musim na to dohliadat.

eva_eset
autor
21. nov 2016

@kupcovci máš pravdu, na deti treba dohliadať, zvlášť preto, že sa rýchlo učia a nové technológie zvládajú častokrát oveľa lepšie ako my, rodičia 🙂

matyuska
21. nov 2016

No to je pravda, nas drobec (3a 1/2) ovlada tablet a telku lepsie ako babka....Najnovsia jeho zabava je, ze jej prepne serial a zapne si tam rozpravku cez tablet (smart view)...
Jednoznacne, deti ovladaju technologiu lepsie ako my, hlavne sa neboji , ze na nieco tukne a pokazi to.Tak kontrola musi byt,Nevhodne stranky ma bloknute....A babke sme napisali aj tahak...

eva_eset
autor
21. nov 2016

@matyuska babka musí byť nadšená, hlavne keď prepne v tom najlepšom 😀 😀 😀

miroslavan
21. nov 2016

Snazim sa svoje deti kontrolovat vo vsetkom co robia 😉 Len pri tychto technickych veciach je starsi synator ovela zrucnejsi ako ja-tak to mam tazke 😀 Este ze manzel je stale pred nim 😀

dankaa78
21. nov 2016

Ja vidím históriu youtube aj vôbec google vyhľadávač,...zatiaľ takéto kontroly.časom plánujem aj iné 😀
a o tomto reporte od eset som nevedela🙂

eva_eset
autor
21. nov 2016

@miroslavan keď sú deti od nás šikovnejšie, aspoň nás popoháňajú, aby sme sa aj my učili a zlepšovali, nech za nimi nezaostávame 😀
@dankaa78 človek zistí, že aj pri vzťahu s deťmi platí porekadlo - dôveruj, ale preveruj 😉

quaxi
21. nov 2016

@eva_eset zvlada Eset zobrazit historiu a obmedzovat stranky aj ak dieta pouzije rezim inkognito? Skusali sme nejake ine programy na rodicovsku kontrolu, ale zistila som ze sa daju obist rezimom inkognito.

petka_3
22. nov 2016

Kontrolujeme, ale hlavne sa s nimi o tom veľa rozprávame, vysvetľujeme.

emilia25
22. nov 2016

Tak moji chalani 8 6 4 si na you to be kukali rozpravky pesnicky a skor si stahovali hry a hrali.ale uz to maju zakazane a vobec im to nechyba prvy den skusali ze na chvilu ale nie nedostali a mame pokoj.

erickatt
22. nov 2016

No ja už mám deti veľké, a k vlastne by dom ani nevedela ist do ich pc. Aké malý sused keď bol druhsk dal do vyhľadávača slovo KOZI..( chcel nájsť prsia) tak ma od vtedy riadnu kontrolu.

eva_eset
autor
22. nov 2016

@quaxi Ahoj, ESET Parental Control aktívne funguje aj v rámci režimu Inkognito, takže sa nemusíš báť nevhodného obsahu aj pri použití tohto režimu 😉

quaxi
22. nov 2016

@eva_eset dakujem, vyskusame 🙂