Na čo využívate svoje zariadenia?

eva_eset
26. nov 2016

Bez notebooku by som bola stratená. Nie je pre mňa len prostriedok, ktorý ma spája so svetom cez sociálne siete, ale využívam ho aj na prácu. Smartfón pre mňa ostal v prvom rade telefónom, hoci využívam aj aplikácie, ktoré mi uľahčujú každodenný život.

Ako je to u vás? Na čo najčastejšie využívate svoje zariadenia? Hráte sa, telefonujete, komunikujete cez sociálne siete či pracujete?

Všetky svoje zariadenia môžete výhodne ochrániť jednou licenciou vďaka ESET Family Security Pack, dostupnou na 18 mesiacov až pre 4 zariadenia podľa ľubovoľného zváženia: http://goo.gl/xUHHGq

ciusinka
26. nov 2016

Notebook na pracu-ale to pocas materskej pomenej a mobil s tabletom na maily,Facebook,konik a obcas na hry 🙂A este ked chcem rychlo nieco vyhladat-napr.predpoved pocasia,atd. 🙂A mobil samozrejme aj na telefonovanie 😁

soniell
26. nov 2016

napíšem za seba -s telefónom t e l e f o n u j e m 🙂 hoci sa nedajú popierať výhody super moderných smartfónov 🙂 nikdy nebudú dostatočne konkurovať starým osvedčeným klasikám 🙂 pretože.. stará osvedčená klasika padne 100X na zem..a..funguje 🙂 stará osvedčená klasika sa zmestí do vačku 🙂 .. dokonca si človek pohodlne sadne bez zbytočných obáv o display 🙂 a tou poslednou mega výhodou je - že sa človek nestane o t r o k o m 🙂 nootbook využívam na komunikáciu s priateľmi, online nákupy, na prácu 🙂 a samozrejme.. pri vareníííí 🙂 niet nad množstvo fantastických receptov aj s reccenziami 🙂

sharmana
26. nov 2016

Počítač, notebook... už každodenná nevyhnutnosť. Či už v práci, alebo v súkromí. Počasie, dopravné spoje, e shopy, komunikácia s rodinou a priatelmimnnb}, bankové transakcie, ukladanie fotiek, získavanie informácií, výlety, dovolenky, úrady.... Mnoho, mnoho vecí riešim prostredníctvom notebooku, počítača.
Telefon popravde len na telefonovanie, už aj ked mám sms napísať, tak sa mi nechceeeee.... :D

eva_eset
autor
26. nov 2016

@soniell veľkosť smartfónov prekáža aj mne, ja som totiž malé žieňa s malými rukami a súčasné smartfóny sú pre mňa nepraktické, v tomto u mňa platí, že na veľkosti záleží 😀 😀 😀

kupcovci
26. nov 2016

Ahojte, ja využívam mobil v prvom rade na telefonovanie, sem-tam aj na aplikácie ako je facebook a koník, notebook využívam na posielanie mailou a na prácu -objednavky atď.

tyelde
26. nov 2016

Notebook mam pokazeny a kedze na opravu/novy nie su peniaze, tak vlastne na vsetko vyuzivam mobil 🙂

smolenice
26. nov 2016

Ffobry den dal sa mi sem ze estet avobec sa my neda pisat na modrom koniku napr nemam kolonku kde mozem napisat co si chcem objednat

zuzkabeno
26. nov 2016

Telefon na telefonovanie, sms aj na internet, kde hladam informacie o pocasi, spravy, o ponukach obchodov a podobne. Takto pouzivame aj pc vsetci piati v rodine,deti to.tiez velmi laka.

marcelka11
26. nov 2016

cestu do prace si kratim internetom v mobile, doma na pracu a vyhladanie potrebných informacii je pre mna najlepsi pocitac

eva_eset
autor
26. nov 2016

počítače a notebooky si na prácu najpraktickejšie najmä vďaka klávesnici a veľkému monitoru, na bežné potreby, keď si potrebujem len niečo rýchlo overiť alebo pozrieť tiež využívam mobil alebo tablet 🙂

smolenice
27. nov 2016

Prestalo mi to ist neda sa mi

maminkaat
27. nov 2016

Notbook vyuzivam na komunikaciu ci uz s rodinou mojou alebo muzovou kedze obe strany su 600 a 900km od nas taktiez na pracu z domu,varenie a pod.Hry nehram ani na notbooku ani na mobile nemam na to cas a keby aj ano su veci ktore moj cas vyplnia hodnotnejsie ako hry.Mobil teda smartfon na volanie jednoznacne zachitavanie krasnych momentov s nasim malim 9 mes synom.Taktiez ked sme mimo domu na kontrolu uctu ci mailou.Tod vse 😉

betunka39
27. nov 2016

Notbook vyyzivam na volne chvile obcas na pracu, mobil na telwfonovanie ,na internet asi najviac,kedze k notbooku ma uz vecer netaha a radaej si citam net v posteli ,no jema nie som typ ,ktory je na ttchto zariadeniech zavisly.PC pouzivam v praci denne,ale soma su dni ked ani nekuknem.

jabucko
27. nov 2016

#1 v uzivani je smartphone. Telefonaty, sms, pripominky, poznamky, net surf, fotenie

#2 v uzivani je tablet . Monitor spanku potomka, surf netu, citanie online clankov, dokumentov

#3 desktop. Len v nevyhnutnych pripadoch pri potrebe diakritiky, Ci inych nie velmi smartphone friendly veci. 🙂

dupinka
27. nov 2016

mobil - sms, hovory, surfovanie po internete (MK, FB, google), messenger, v prípade potreby médiá (deťom hudba, rozprávky), fotenie, maily
notebook - záloha dát, tvorba dokumentov, fotky, práca s Office, skype

matricia
27. nov 2016

Telefon pouzivam na fotenie muza a deti, chatovanie, smsky, mmsky, Modry konik, facebook, hladanie receptov, vyhladavanie info. Stolovy pocitac na pracu s Officom, pracu z domu, pisanie emailov, a lepsie mi zobrazuje niektore stranky, napriklad, ked si chcem nieco objednat z eshopov