Súťaž: Ohodnoťte svoj ESET

eva_eset
23. nov 2016

Správny antivírus by mal byť ako bodyguard. Nemal by vás obmedzovať pri bežných činnostiach, ale keď to bude potrebné musí zasiahnuť a nenechať vás "v štichu". Riešenia od ESET sa môžu popýšiť nízkou záťažou systému, vďaka čomu môžete používať svoje zariadenia bez spomalenia.

Máte už svoj antivírusový softvér od ESET? Ohodnoťte náš produkt a my dvoch z vás potešíme milým darčekom.
Vyhodnotenie súťaže bude už zajtra večer na mojom blogu 😉

ivankajar
23. nov 2016

Eset ma sprevadza nielen doma ale aj v praci. Ked si zapnem pocitac viem ze kazdu stranku ktoru navstivim alebo si nieco stiahnem viem ze je overena bodyguardom-esetom. Ziadny virus ziadny trojsky Jon nehrozi. Davam vsetky hviezdicky ktore mozeme DAT.

kvetinka75
23. nov 2016

Tiež ho máme doma aj v robote a sme maximálne spokojní. Zatiaľ sa nestalo, že by nám prenikol do PC nejaký vírus.

sadul
23. nov 2016

ohooo..u nas je eset vareny peceny..el. zariadenia zvlada super, bez obmedzovania🙂 dokonca eset tricko je najoblubenejsie manzelovo tricko vobec🙂 skoda len ze uz je "poznacene" nejakou tou skvrnou🙂 a aj rohozka eset virus free zone je ftipnaa 😉

pillipilli
23. nov 2016

Aj u nas mame ESET zatial je vsetko v poriadku tak sme spokojni.

kupcovci
23. nov 2016

ahoj my služby esetu využívame už dlhé roky a sme s nim veľmi spokojné takže hodnotim 🌟🌟🌟🌟🌟

lucik194
23. nov 2016

v robote mame iny program ako ESET ale s tym nic nenarobim, ale doma mame momentalne nainstalovany mesacny skusobny ESET pre domacnosti, vcera nam svietil "na cerveno" mame este este 4 dni skusobnej verzie... takze za mna po tomto mesiaci mozem povedat, ideme doma do nakupu Esetu ... maximalna spokojnost... 😉

erikaemkina
23. nov 2016
velryba96
23. nov 2016

ESET používam už pár rokov ako vždy sme s ním spokojní,nemenila by som 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katuska2709
23. nov 2016

Eset používame doma uz velmi dlho, chráni počítač, niekedy až príliš... Odhaľuje nelegálny ms office 😂

auxtacka
23. nov 2016

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️pre nas, mali sme ho aj v praci. perfektny produkt ktory robi dobre meni aj vo svete

stanislava111
23. nov 2016

***** výborný vo všetkých smeroch... máme všade, aj v mobiloch a už dlhé roky... sledujem aj nové možnosti využívania tohto produktu.... napr. kontrolu využívania PC deťmi, nadáciaeset....
vždy ma veľmi teší, ak sú Slováci úspešní aj vo svete a ešte viac som hrdá, že majiteľ je z nášho mesta... esetu prajem ešte veľa spokojných klientov na celom svete.... 🙂

ajulienka81
23. nov 2016

Máme už niekoľko rokov, žiaden problém☺ hodnotím *****

martina374
23. nov 2016

ESET- Efektívny
Spoľahlivý
Ekonomicky prijateľný
To je skrátka ESET 🙂
Dávame 5*

majocka24
23. nov 2016

Iba spokojnost nie je co viac dodat 🙂

minulin
23. nov 2016

5 davame 🙂 zatial ok vsetko

gallina
23. nov 2016

ESET hodnotím na 5* - v našom PC ho používame už zopár rokov (8)... Stále nás chráni pred vírusmi (nemuseli sme ho zatiaľ ešte liečiť). Aj naďalej budeme využívať služby ESETU.... 😉

ivkasnv
23. nov 2016

Používame roky, sme veľmi spokojní, lebo všetko s ESET funguje tak ako má... a to na jedničku 🙂 🙂 🙂

spirit16
23. nov 2016

Bezpecnost je len pojem. Ak sa clovek neciti bezpecne vo svojom vnutri, tak mu nepomoze ani pancierovane auto.

eva_eset
autor
23. nov 2016

@spirit16 ahoj, tento príspevok si pravdepodobne chcela pridať do našej druhej súťaže: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-eset/sutaz-co-pre-vas-znamena-bezpecnost/ 😉

vonava007
23. nov 2016

Pamätam si ako včera(aj keď je to už viac ako polovica môjho života 😲) keď som sa zoznamila s takym niečim ako NOD 32. Páni moji.....len som oči otvárala. Dnes som už trúfam si povedať počítaçovo zdatná, a značke ESET som stäle verna. Veď naço meniť niečo, čo funguje a naozaj ani neviem že maká a neobmedzuje v makani ani mňa. Neviem porovnať s inymi systémami, u mňa vyhráva na plnej čiare.

curcuma
23. nov 2016

ESET je jednička,
povedala moja mamička,
už roky ho používame,
počítač si vďaka nemu chránime.
Pre nás je určite topka,
a ostatným patrí stopka 😉.

irenaliza
23. nov 2016

Krásny večer, aj my máme ESET antivírusový program na dávam 5 hviezdičiek, spokojnosť super.

bibyke
23. nov 2016

Akurát minuly týždeň som si ho stiahla do mobilu a je super.. ziadne zbytocnosti co by ma otravovali..chrani mi mobil a ja som spokojná

dankaa78
23. nov 2016

Mám ho v mobile cez appku a som spokojná👍

martinkaha
23. nov 2016

Máme ESET na notebooku, nemáme námietky! 🙂 🙂 🙂

apolkaaa
24. nov 2016

Ahoj, hodnotím ho 5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Máme ho v pc a som spokojná. 🙂

sweets
24. nov 2016

Eset používam doma a v praci a je super!!!

karolin2
24. nov 2016

My ho používame v práci, náš kolega, ktorý má na starosti počítače, iné by už hádam ani nevybral. 🙂

eva_eset
autor
24. nov 2016

Všetkým vám ďakujeme za krásne hodnotenia. Sme radi, že ste s našimi produktami spokojní. Prajem Vám, aby ste si aj naďalej s ESET užívali bezpečnejšie technológie 😉
Dvoch výhercov už o chvíľu vyhlásim na svojom blogu. Držím palce.