Kupujete darčeky na poslednú chvíľu?

eva_eset
27. nov 2016

Vianoce už klopú na dvere a s nimi prichádza aj zháňanie darčekov pre našich blízkych. Píšeme si zoznamy, pátrame po tom, čím by sme ich najviac potešili. Musím sa priznať, že mám vianočnú atmosféru veľmi rada a hoci o darčekoch premýšľam dlhšie, nakupujem ich až koncom novembra a v decembri, keď sa môžem z obchodu vracať po tme, za svetla pouličnej vianočnej výzdoby s punčom v ruke.

A čo vy, patríte k ľuďom ktorí priebežne nakupujú vianočné darčeky počas roka alebo si nákupy nechávate na poslednú chvíľu?

Mám pre vás super tip, ak sa vám stane, že niekomu zabudnete kúpiť darček, darujte mu antivírusové riešenie od ESET. Môžete ho používať hneď po zaplatení a čo je lepšie ako darovať bezpečný pocit tomu, na kom nám záleží? Využite napríklad výhodnú ponuku rodinného balíka, vďaka ktorému môžete ochrániť až 4 zariadenia ESET Family Security Pack: http://goo.gl/xUHHGq

erickatt
27. nov 2016

Ja už mám kúpené všetky ( prvý v septembri) teda este jeden na ceste.. v decembri budem mať v robote zhon, takto mám klud.. ale keď mi ešte niečo cinkne do nosa...

soniell
27. nov 2016

Podobne ako erickatt .. v decembri chcem mať klídek. Prvé darčeky nakupujem v auguste a potom každý mesiac postupne prikupujem. Deti majú bohaté Vianoce a moja peňaženka to takto "ustojí".

sense
27. nov 2016

Zvycajne ano,tento rok uz mam kupene...

sense
27. nov 2016

Ale ako vzdy aj tentorok som darceky odbavila v jeden den🙂

emilia25
27. nov 2016

Anokupujeme darceky vzdy posledny tyzden pred vianocami aj ked minuly rok sa mi to nevyplatilo lebo som nezohnala detom darcek co som chcela.ale teraz som ho hladala skor nasla mam ho uz doma a ostatne darceky pojdeme dokupit ten tyzden pred vianocami.

kupcovci
27. nov 2016

Ahoj, ja kupujem darčeky v priebehu roka keďže máme veľku rodinu je to pre mňa výhodnejšie ako kupovať všetko nappslednu chvíľu a aspoň nie som potom v strese.

anjelicek26
27. nov 2016

Mam kupeny az jeden darcek. Nevidim dovod nakupovat skor, ved pohadzem do kosika, objednam, prijde, staci zacat dva tyzdne pred vianocami, nikdy som sa nesklamala. Jedine, co zacnem najblizsie dni robit su fotoknihy/fotokalendare...tym to obcas trva. Ono detske zelania sa pocas roku 155x zmenia tak si vzdy pockam, na to posledne aktualne zelanie... stres? Nie vobec... ja mam pocit dodnes ze vianoce nie su o darcekoch. Co nebude-nebude, co bude spravi radost...nastastie to tak vnimaju aj deti... tesia sa na ine hudbu, kolace, pecenu hus, vonavy stromcek..

tyelde
27. nov 2016

Na poslednu chvilu, parkrat aj 24teho rano... Vianoce nemam rada, oddalujem to ako sa da 😀

nice202
27. nov 2016

ja kupujem zial vsetko na poslednu chvilku. Neviem sa rozhodnut, co komu a preto s tym tolko otalam. Potom pod stresom fungujem lepsie. 🙂

eva_eset
autor
27. nov 2016

@erickatt @soniell ja by som to toľko mesiacov nevydržala tajiť a asi by som ten darček darovala aj skôr 😀

@kupcovci vianoce veru bývajú veľká záťaž pre peňaženku, zvlášť keď chceme všetkých potešiť a dopriať si aj niečo pre seba 🙂 Aby boli naozaj štedré je ozaj dobré si to rozložiť a naplánovať

@anjelicek26 pestrá ponuka eshopov naozaj uľahčuje vianočné nákupy, stačí trochu posedieť za počítačom, popozerať, porovnať a objednať a to všetko s papučami na nohách 😀

@tyelde to si na tom podobne ako môj drahý 😀

karolin2
27. nov 2016

Kupujem v priebehu roka, na poslednú chvíľu len tým, kde vôbec nemám predstavu, čo by im urobilo radosť. V priebehu roka kvôli, hlavne keď sú výpredaje. Na konci roka nezaťažujem naraz svoju peňaženku.

ciusinka
27. nov 2016

Darčeky nakupujem priebežne tak 2-3 mesiace pred Vianocami,nerada som v strese a zháňanie darčekov na poslednú chvíľu nie je nič pre mna,ja pekne systematicky priebežne "zhŕňam" a potom si už len vychutnávam vianočnú atmosféru,balenie,zdobenie a tak 🙂

erickatt
27. nov 2016

Eva_eset zas ja som schopná vydržať. Sem tam si decká niesli darček z obchodu a netusili alebo chodili úplne okolo a vydržím. Dokonca keď dcérka fest potrebovala statív a ten jej vianočný som mala kupeny, vydržala som. Potom to stojí za to... Anjelicek26 moje detičky sú už veľké. Dcérka si už ,,nič neprišiel " a syn knihy... To sa nemení nikdy

erickatt
27. nov 2016

Nič neprosi

jabucko
27. nov 2016

Som typ vianocneho nakupciho , co snoje plany, nakupuje, vymysla darceky snad od Augusta 😀. Zatial sa mi to vzdy vyplatilo, moznost vnimat tuzby blizkych, vyhnut sa tlakovej vlne dalsich nakupu chtivych.

Tento rocny "lov" zacal, ale zatial este pokracuje. Nakupy s turbo dietatom su velka vyzva 😀

marosinecko
28. nov 2016

Zbožňujem keď môžem rodinu obdarovať kopec darčekmi a vidím na ich tvárach že sú šťastný a spokojný. Ale ešte by som nikoho nepotešila,nič nemám . 😀 začnem až za taký týžden,ešte nemám vôbec predstavu komu čo.

vroni
28. nov 2016

Ja uz som skoncila. Este su sice nejake drobnosti na ceste, ale darceky mam vybavene. Ak mi nieco brnkne do nosa, dokupim, ale to uz bude navyse. Teraz uz len kruzim okolo vianocnych trhov, nasavam atmosferu (zatial naozaj len tu, punc ani varene vino som tento rok este nemala 🙂), doma popeciem, ak ma chyti rapel a hotovo. Ale ja tak kazdy rok, nenavidim zhananie darcekov na poslednu chvilu.

zuzuliatko18
28. nov 2016

veľmi rada vymýšľam darčeky, vždy sa snažím kúpiť všetkým to, po čom túžia, alebo čo by im mohlo urobiť radosť. a potom sa teším z toho, ako sa radujú, čo si našli pod stromčekom 🙂
začínam nakupovať už skoro, dokonca ak niekto povie, že niečo veľmi chce, alebo niečo dobré vymyslím, tak to kupujem aj niekoľko mesiacov pred Vianocami🙂