Dny s HiPP končí. Kde se potkáme?

lidka_hipp
12. apr 2015

Bylo mi tu s vámi moc dobře a jsem ráda, že máte o HiPP, naše dobrůtky i kosmetiku takový zájem. Bohužel naše Dny s HiPP končí. To ale znamená, že se večer dozvíte jména šťastných výherců 🙂 Doufám, že jsem i já byla pro vás užitečná a dozvěděly jste se, co jste chtěly vědět a můžete se lépe rozhodnout při nákupech 🙂

U nás v HiPP ale s maminkami komunikujeme i jinde, než tady na Modrém koníku, a proto tu pro vás dvě možnosti, kde s s námi můžete nejen potkat a dozvědět se o všech našich novinkách a akcích, ale také s námi soutěžit o krásné dárky. Pro všechny naše maminky funguje Baby Club, kde máme i moc užitečnou aplikaci s Mámou na cestách, která vám pomůže najít místa přátelská k dětem i upozorní na ty, kterým je lepší se vyhnout. Přihlásit se můžete tady: http://babyclub.hipp.sk/prihlaseni

Jsme s vámi také na facebooku, kde vám neustále přinášíme novém informace o tom, co se u nás děje i kde můžete naše výrobky nakoupit za zvýhodněné ceny. Také na našem fb pravidelně soutěžíme! Rádi vám tu také zodpovíme všechny vaše otázky. http://www.facebook.com/hipp.cz.sk

tichanska1
12. apr 2015

Majte sa pekne a ďakujeme za super súťaže a nové informácie 🙂

slavuska237
12. apr 2015

Maj sa krasne Lydka 🙂 bolo nam s tebou super§!!
😲 😝 🤐

erika630
12. apr 2015

Bolo nám s tebou super, dozvedeli sme sa veľa nových informácií, súťaže sú super a dúfam ze sa uvidíme čoskoro 🙂

topier
12. apr 2015

@lidka_hipp aj ja Vám veľmi pekne ďakujem za čas strávený s nami na MK, za super súťaže a nové informácie. Budeme sa tešiť aj na ďalšie Dni s HiPP. 🙂 😉

minulin
12. apr 2015

skvele bolo 🙂 Este niekedy pridite aj sem medzi nas ;) BOlo fajn citat nazory aj inych maminiek... Skvela praca 🙂 😎

futu
12. apr 2015

Dakujeme LIDKA 🙂

marbullsalka
12. apr 2015

Už teraz sa tešíme na budúce dni s HiPP

lidka_hipp
autor
12. apr 2015

@tichanska1
@slavuska237
@erika630
@topier
@minulin
@futu
@marbullsalka

Milé maminky, já děkuji vám všem za krásné dny, co jsem mohla být s vámi. Je moc příjemné, když se můžu potkat s tolika maminkami a dozvědět se tolik různých informací 🙂 Navíc jsem si mohla díky vám zavzpomínat na to, jaké to bylo, když moje Anička byla malá miminko 🙂

Už teď vám můžu slíbit, že se na MK nevidíme naposledy. Kdybych vám chyběla, můžete se mnou setkat i na našich facebookových stránkách, o které se starám a ráda si tam povídám se všemi maminkami 🙂

irenaliza
12. apr 2015

Ahoj Lidka, ďakujem za krásne strávené dni, s dcérkami sme stále čakali čo bude nové a ja som sin trochu oddýchla a dozvedela všeličo nové. Ďakujem a prajem veľa radosti z Aničky, teším sa na večer či ešte náhoda sa neunaví a šťastíčko sa prikloní k nám a nejaká super výhra poputuje k nám, dcérky pozdravujú a tešíme sa opäť niekedy. Pekné usmievavé dni. 🙂 🙂

dankaa78
12. apr 2015

Dakujem lidka_hipp za skvele ankety sutaze a informacie.Tesim sa na dalsie dni.Prajem vela uspechov 🙂

matricia
12. apr 2015

Ahoj Lydka, boli to príjemné dni, radi sme popisali a vymenili si nase zážitky a skúsenosti s tebou, ale aj inými mamičkami🙂.

vtacatko3
12. apr 2015

@lidka_hipp, vďaka ze Dni Hipp. Bolo fajn, prečítať si skúsenosti iných mamičiek. Keď som si čítala o iných šidlách, ktoré v noci nespia, tak ma utešilo aspoň to, že v tom nie som sama. Teším sa na ďalšie Dni, ktoré dúfam budú. Veľa úspechov a ostávame verné na fb.

natalushka
12. apr 2015

Dakujeme🙂

aluxka
12. apr 2015

@lidka_hipp tiež ďakujem za príjemné dva týždne, za veľa informácií, skúseností a množstvo súťaží s rozprávkovými výhrami 🙂

moncsi1987
12. apr 2015

@lidka_hipp dakujeme za vsetky uzitocne informacie za super sutaze a este suprovejsie vyhry. 🙂

daduska2222
12. apr 2015

Lidka ďakujeme za wšetko,za nové rady a skúsenosti a dúfam ,že čoskoro urobite s Hippom niečo podobné 🙂

katkuz
12. apr 2015

Vdaka, aj ako trojnasobna mama som sa zase dozvedela nieco nove 🙂 🙂 🙂 nech sa dobre dari 🙂 🙂

bubloska135
12. apr 2015

Super som sa vykecala, vdaka lidka 🙂

lidka_hipp
autor
12. apr 2015

@irenaliza
@dankaa78
@matricia
@vtacatko3
@natalushka
@aluxka
@moncsi1987
@daduska2222
@katkuz
@bubloska135

Milé maminky, moc vám děkuji za příjemná slova. Právě takové komentáře a to, že jste během našich Dnů s HiPP mě i mé kolegy a kolegyně ve firmě přesvědčují o tom, že má smysl se za vámi vracet a povídat si přímo s vámi o tom, co vás zajímá.

Musím přiznat, že mi někdy šla hlava kolem z toho obrovského zájmu o HiPP 🙂 I proto jsme se nakonec rozhodli, že zvýšíme počet výher v našich soutěžích a odměníme více maminek, než jsme původně měli v plánu 🙂

minulin
12. apr 2015

@lidka_hipp Palec hore a urcite sa vratte 🙂 Na Facebooku som si vas uz likla 🙂

2kocka7
12. apr 2015

Ďakujeme 🙂 ste super 🙂

skerinko
12. apr 2015

@lidka_hipp Čas strávený s vami veľmi rýchlo ušiel, škoda.... teším sa niekedy nabudúce... 🙂 Všetko dobré

bobaaa
12. apr 2015

aj mi dakujeme zas som o cosi mudejsia a to vdaka vam 🙂 🙂 snat este budeme mat tu cest 🙂 🙂

slavuska237
12. apr 2015

ja neviem ženy jak vy ale mne sa zda že s HIPP su tu jedine realne sutaže! takže naozaj ešte raz vďaka lydka a fakt sa vrat 🙂 nech mame zasa prečo stale klikať na DNI S HIPP 🙂

irenaliza
12. apr 2015

Pekný večer,ja idem ešte len upratovať a chystať deti do školy a škôlky a stále jedným očkom poškulujem a výsledky čakám a dúfam, že budú a moje srdiečko sa bude tešiť, ale ... 🙂 🙂 Pekný večer všetkým, ktoré ešte "pacujú"ako ja, alebo aj tým čo oddychujú. Lidka super,ešte raz vďaka,hlavne moje dcérky boli unesené z fotiek a stále ich komentovali. Majte sa a dúfam, že... 🙂 🙂

lidka_hipp
autor
12. apr 2015

@minulin Jsem ráda, že jste na fb a těším se, až se zase potkáme 🙂

@2kocka7
@skerinko
@bobaaa
@slavuska237
@irenaliza

Všem vám moc děkuji za aktivitu. Taky mám pocit, že dny s vámi utekly nějak rychle 😉 Budu moc ráda, když se opět potkáme 🙂

dadka_bb
13. apr 2015

juuj dobre ranko a krasne ranko!! nasla som sa na liste vyherkyn!! juhuhuuu dakujem dakujem dakujem