O co chcete soutěžit během Dnů s HiPP?
Stručné zhrnutie
- Během kampaně "Dny s HiPP" HiPP pořádá soutěže o své produkty včetně kosmetiky, příkrmů (ovocné výživy, kaše, kapsičky), čajů a doplňků jako plyšoví sloníci nebo sluneční clony do auta.
- HiPP spustil soutěž o obří balík HiPP v hodnotě 100 € a moderace oznámila, že budou probíhat i další soutěže o kosmetiku a doplňkové ceny (osuška, balíčky na koupání, lyžičky apod.).
- Rodiče v diskusi navrhli univerzální řešení do soutěží, konkrétně dárkové poukázky na nákup HiPP produktů, a také konkretizovali oblíbené položky jako HiPP ovocné kapsičky, pohankovou kaši HiPP, šípkový a fenyklový čaj či HiPP pleťové mléko.
Najčastejšie otázky
Q: Jaké konkrétní typy cen HiPP nabízí v soutěžích během akcí "Dny s HiPP"?
A: V diskusi byly zmíněny ceny jako HiPP kosmetika (např. pleťové mléko), příkrmy (ovocné výživy, kapsičky do ručičky, kaše včetně pohankové či celozrnné ovesné kaše), čaje (šípkový, fenyklový), keksíky, müsli tyčinky, vlhčené ubrousky, plyšoví sloni, sluneční clony do auta, osuška/uterák a balíčky na koupání.
Q: Kde HiPP zveřejňuje soutěže a odkud lze zjistit podrobnosti o jednotlivých soutěžích?
A: HiPP zveřejňuje soutěže na fóru Modrý koník; v diskusi byly odkazy na konkrétní stránky soutěže: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-hipp-2/velka-soutez-hrajeme-o-balicek-za-100-2/ a http://goo.gl/ifcDBz.
Q: Proběhla v diskusi informace o výši některé ceny?
A: Ano, HiPP oznámil soutěž o obří balík HiPP v hodnotě 100 €.
Q: Byly v diskusi uvedeny konkrétní druhy čajů a výživ, které rodiče preferují?
A: Rodiče konkrétně zmiňovali šípkový čaj HiPP, fenyklový čaj HiPP, jablečné keksíky HiPP, ovocné kapsičky HiPP a pohankovou kaši HiPP; také byla doporučena celozrnná ovesná kaše HiPP jako alternativa.
Q: Navrhovali rodiče jiné formáty cen než jednotlivé produkty?
A: Ano, jedna z návrhů byla dárková poukázka na nákup výrobků HiPP jako univerzální a flexibilní cena.
Q: Kdy budou soutěže vyhodnoceny podle informací v diskusi?
A: V diskusi moderátorka uváděla, že velká soutěž o balík za 100 € bude vyhodnocena v pondělí, ale v pozdějším příspěvku napsala, že "všechny soutěže budou vyhodnocené v neděli", tedy v threadu je rozpor v termínech.
Závery z diskusie
Zhoda
- Většina rodičů preferuje jako ceny HiPP kosmetiku a potravinové produkty (příkrmy, kaše, kapsičky), protože tyto položky jsou pro rodiny s malými dětmi prakticky využitelné.
Sporné názory
- Možnost 1: Někteří navrhují konkrétní produkty jako nejlepší ceny (např. plyšoví sloni, jablečné keksíky, pohanková kaše).
- Možnost 2: Jiní preferují univerzální řešení jako dárkové poukázky na nákup HiPP výrobků, aby si rodič mohl vybrat podle potřeb.
Otvorené otázky
- Existuje-li oficiálně výroba dudlíků s logem HiPP (moderátorka slíbila dotaz na ústředí v Německu, ale odpověď není v diskusi uvedena).
- Který přesný den budou vyhodnoceny jednotlivé soutěže (v threadu je rozpor mezi "pondělí" a "nedělí").
Spomenuté značky a firmy
HiPP, Modrý koník
Spomenuté produkty a metódy
HiPP kosmetika, HiPP pleťové mléko, HiPP příkrmy, ovocné kapsičky HiPP, HiPP kapsičky do ručičky, Pohánková kaša HiPP, celozrnná ovesná kaše HiPP, ovocné výživy, šípkový čaj HiPP, fenyklový (feniklový) čaj HiPP, jablečné keksíky HiPP, müsli tyčinky HiPP, keksíky, vlhčené ubrousky, plyšoví sloníci, sluneční clony (clony na okna / do auta), dudlíky s logem HiPP, lyžičky, balík HiPP za 100 €, balíček kosmetiky, balíček na koupání (osuška/uterák), krém na opalování, dárková poukázka na nákup HiPP výrobků
Miesta a osoby
Východné Slovensko, Německo
Haha na temu vyzivy..ja sa normalne tesim, ak mala necha trochu..hned dojedam...a niekedy zjem celu, ked dostanem chut.. 🙂 toto je jedna z veci, z ktorých clovek nikdy nevyrastie 😀 😀
@veronique_1
@martinkaha
@lenka1208
@butterfly22
O příkrmy už soutěžíme v naší velké soutěži: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-hipp-2/velka-soutez-hrajeme-o-balicek-za-100-2/
Ubrousků není nikdy dost 😉
Alexko je este malicky ma len 7mes.,nas potesia aj hracky ale aj prikrmy a kozmetika.Vyskusali sme naozaj vsetko ale najlepsie sa nam osvedcila Zn. HIPP.Milujeme Hipp od rana do vecera.Bez neho sa nebudime ale ani nezaspime. 🙂
@moncsi1987 Tolik chvály v jedné zprávě 🙂 Moc děkuji za krásná slova! Jsem ráda, že vám výrobky HiPP vyhovují. Sama jsem je používala, když byla moje Anička maličká, a dodnes nám zůstala kosmetika, tu používáme celá rodina, a pak milujeme ovocné kapsičky jako malou zdravou svačinku 🙂
@lidka_hipp
Ved mi tak isto ale o tom svedcia aj nase zasoby(fotky co som poslala do sutaze) 🙂
Musime mat doma HIPP,bez toho uz si nevieme predstavit zit. 🙂
Ale este dobre ze pomahate takto s vyhrami 😀
@moncsi1987 Nevím jak vy, ale já si myslím, že bez pěkných výher by to ani nemohly být Dny s HiPP, ne? 🙂
Žienky, tak sa aj ja pridám do diskusie. 🙂 Ja by som pre malú ocenila určite príkrmy a kašičky, keďže je taký malý papkáčik a potvorke mojej vyberavej viac chutí kúpená ako keď jej uvarím ja 🙂 No a pre staršieho by som zas brala kozmetiku, pretože je atopik a to teda nie je žiadna sranda, aj keď našťastie teraz to máme celkom fajn, ale kozmetiku teda veľmi poctivo vyberáme. No a keby som chcela byť trochu sebec, tak by som chcela vyhrať pero - som vášnivý (pre niektorých šialený) zberateľ pier 😀
Ale inak by som brala aj lyžičky, pretože máme síce 2, ale Miška najnovšie musí mať z nejakého mne neznámeho dôvodu pri papaní v oboch rukách lyžičku, inak sa ani nenajeme 🙂
@lidka_hipp Ďakujem za upozornenie, určite odsledujem 😀
No a že malá radšej papá kúpené príkrmy ma vôbec neprekvapuje. U Tomáška to bolo presne naopak a keďže sú ako čierna a biela, tak som s tým zmierená 🙂 na druhej strane, keď vidí človek tú zeleninu a ovocie v obchodoch, tak som aj kľudnejšia keď spapá HIPP. Veď napokon - čo si budeme klamať - my s Tomáškom si tiež občas vymeníme ovocie za výživu s piškótkami. A dokonca musím priznať, že momentálne moje obľúbené raňajky sú Pohánková kaša HIPP s banánom 😝
@lidka_hipp
A ešte ma tak napadlo, že by bolo možno fajn dať dáku súťaž o balíček na kúpanie - myslím nejakú osušku, uteráčik alebo niečo také a nejaká tá už niekoľkokrát spomínaná kozmetika 🙂
Dobrý deň, prajem krásny Zelený štvrtok všetkým mamičkám aj detičkám, jasné, že aj oteckom.Ešte ma napadlo súťažiť, vlastne moje dcérky, keď som im o súťažiach povedala napr. o kocky, bábiky a nejaké knižky, viem, že to asi nejde, ale... 🙂 Celá rodinka ak sa nám nejaká súťaž podarí sa poteší hocičomu, máme tajné tipy, čo by sme rady z doterajších súťaží vyhrali, ale neprezradíme a dúfame, že to vyjde. 🙂 A chcem sa opýtať či všetky súťaže sa budú vyhodnocovať 6.4.2015, ale aj skôr: Som "hrozná" viem, ale dcérky sú zvedavé. Ďakujem. 🙂
Dobrý deň, kedže sa blíži leto - aj ked to vonku vyzerá, že skôr prichádza zima 🙂 bolo by fajn súťažiť o krém na opalovanie a tá clona do auta je super nápad, tiež sa mi páči nápad s uterákom a osuškou. 🙂
o čo koľvek si myslím že HIPP má všetko čo take dietatko potrebuje najviac hned po mamci a tatikovi
@topier Miminka mají různé chutě a nemusí být snadné se jim zavděčit 😉 Jinak na kaši HiPP není nic špatného ani pro dospělé 😀 Jinak o balíček kosmetiky už soutěžíme: http://goo.gl/ifcDBz
@irenaliza Určitě nejste "hrozná". Naprosto chápu, že se doma nemůžete dočkat výsledků soutěží 🙂 V pondělí se bude vyhodnocovat velká soutěž o balík HiPP v hodnotě 100 eur. Další soutěže poběží a ještě jich máme pár připravených 🙂
@aluxka Se soutěží o clony počítáme a myslím, že už teď můžu prozradit, že začne opravdu brzo 🙂
@slavuska237 Moc děkujeme 🙂 Snažíme se pro miminka, batolátka i větší děti a jejich maminky (i tatínky) mít jen to nej 🙂
A dcérky mi našepkali, že by sa zišli Hipp jablčné keksíky, ktoré milujú, tak isto ako aj ich tatko. 🙂 A chcem sa opýtať, kedy budú opäť nejaké súťaže vyhodnotené, tešíme sa a dcérky stále pozerajú, kedy budú opäť nejaké výsledky a či tam neuvidia svoje meno. radosť by bola veľká. 🙂 Lidka super dni s Hipp. ďakujem celá rodina sa tešíme a súťažime, máme to radi.
@irenaliza Díky za inspiraci a pochvalu 🙂 Všechny soutěže budou vyhodnocené v neděli. Ještě můžu slíbit, že se objeví i nové soutěže.


Nas by potesili prikrmy, alebo slonikovske keksicky, alebo dzusiky..hlavne jablckovy...a lyzicky k tomuuuu, nedaju sa nikde kupit a moja mala s nimi miluje papat 🙂 😀