SOUTĚŽ O SLONÍKY 2: Jakou hračku máte nejraději?

lidka_hipp
6. apr 2015

Zájem o naše sloníky je opravdu velký, a tak jsme se rozhodli, že ji zopakujeme 🙂 Podmínky pro účast v soutěži jsou stejné. Pošlete nám fotografii svého miláčka s jeho nejoblíbenější hračkou a napište nám, co jste s touto hračkou už zažili. Musíte jí brát všude s sebou? Neusne vaše děťátko bez ní? Pět nejzajímavějších odpovědí odměníme naším krásným a hebkým sloníkem HiPP. Je vyroben tak, aby si s ním mohly hrát i ty nejmenší miminka a moc hezky se s ním usíná 🙂

moncsi1987
6. apr 2015

Dlho bol u nas hracia deka najoblubenejsou ale ako rastieme cim viac ho zaujimaju veci ktore nie su hrackami.napr. ovladac,mobil..

lenkadenisa
6. apr 2015

Teraz sú najlepšia hračka nožičky, najlepšie na stene vyložené, obzerá si ich 😀

ivec16
6. apr 2015

Mozno budete oponovat, ze to hracka nie je... Ale bez nej malokedy zaspi a musime ju brat vsade so sebou. Nikdy ho neomrzi a niekedy sa s nou vie pekne dlho hrat, zazenie kazdy plac. Zazili sme s nou uz vela krasnych chvil na roznych miestach a roznych polohach ;)

linla
6. apr 2015

Naša najmilsia ovečka Evička s ktorou sa veľmi radi hádame a mojkame 🙂 občas s nami ide aj na prechádzku pokukat čo je vonku nové 😉

majusqa77
6. apr 2015

u nas je najoblubenejsia hracka vysavac 🙂)))

erika630
6. apr 2015

najlepšie hračky su u starkej v kuchyni - a ako super sa na ne bubnuje 🙂

sonador
6. apr 2015

U nás je najobľúbenejšia hračka nafukovacia žirafa. Bude to asi aj tým že všade snou dociahne a môže robiť neporiadok 🙂

zaynab
6. apr 2015

MOMENTALNE NASA NAJ....brali sme ju aj na svadbu,a pekne sa s tou hrackou pohrala,a bavila sa tam...

topier
6. apr 2015

Pre našu Mišinku je obľúbená hračka momentálne jej jazyk, s ním sa vie prebaviť riadne dlho 🙂 Samozrejme keď opomeniem hračky ako ovládač, mobil, varešky, skrinky a Tomáško :D Takú originál hračku ešte nemáme žiadnu obľúbenú.

anny1984
6. apr 2015

Naša momentálna "fáza" napodobňovanie dospeláckych činností a najviac ho baví šrubovanie - čohokoľvek. 🙂

bobaaa
6. apr 2015

u nas na dvore si bez tejto ,,hracky,, zivot predstavit nevieme 😀 😀 😀

fazulka17
6. apr 2015

skúsime to opäť, u nás je najobľúbenejšia hračka tento plyšový psík,má ho už od narodenia a ten si už niečo prežil.Bol s nami všade či už u lekára alebo na výletoch dokonca sa už stihol vykúpať vo vani ale aj v záchode no ešte funguje ( rozpráva a hrá pesničky). Niekoľko krát sme hu už aj stratili no našťastie sa vždy našiel. Je to jej Top hračka 🙂

bramborkaa
6. apr 2015

Babiky,babiky a este raz babiky. A uplne najradsej ich krmi 🙂

petronelak
6. apr 2015

na buvanie NINIK, pocas dna kamoška MINIE

petronelak
6. apr 2015
ukulela
6. apr 2015

Dobry den. Malemu idu asi zubky, takze aktualne vyhrava vsetko, co sa da obzuvat ... a najviac asi oblubena Sofa🙂

adulik71
6. apr 2015

<3 <3

erinkamaminka
6. apr 2015

najoblubenejsou hracou mojho starsieho syna je moj mladsi syn 🙂🙂 vkuse donho stucha, bucha🙂

a samozrejme ze aj toho mladsieho berieme vsade s nami🙂

cessy
6. apr 2015

Sice moj maly ma uz 6 rokov,tohto macka musi mat proste vzdy pod vankusom. Na dovolenke, u babiny, v nemocnici. Uz sa aj hambi, ze je velky, ale vecer vzdy kontroluje ci je macko na svojom mieste. Macika som kupovala ked Alex este nebol na svete a cakal ho doma v postielke hned ako dosiel z porodnice

futu
6. apr 2015

Bez autička ani na krok 🙂

1lulu1
6. apr 2015

Naša naj naj hračka je všetko čo susti a dozy na potraviny varesky .
No tipicka zzienka domáca 😀

svetulienka21
6. apr 2015
maminamatka
6. apr 2015

Nasa mala, ako asi každe dieta v roznom obdobi miluje inu hracku. ked bola velmi malicka velmi rada sa dívala na hraci kolotoc nad jej postielkou, ako rastla a silneli jej rucicky tak sa prehrala s rôznymi hryzadlami. Potom sa vedela dlho prehrat s knizkami a v súcasnosti miluje vsetko co vydáva zvuk a svietia svetielka.

svetulienka21
6. apr 2015

Moji miláčikovia, starší Norko a mladší Alexko 😉

lubicazoe
6. apr 2015

Naša malá má rada túto jahodu 🙂 vždy ju poriadne ožužle a potom spolu spinkajú v postielke 😀

lubicazoe
6. apr 2015

Takže ešte raz 🙂 Naša malá má rada túto jahodu emoticon vždy ju poriadne ožužle a potom spolu spinkajú v postielke emoticon

mmisell
6. apr 2015

Naša najmenšia Kajušqa má najradšej túto hrazdičku, ktoréj som nesmiere šťastná že ju máme bez nej by som ťažko niečo doma poupratovala...... Simonkina najobľúbenejšia hračka sú topánky venuje sa im od rána do večera.... mňa by to nebvilo ako ju stále sa obúvať a vyzúvať.... 😀 A Aďkova najoľúbenejšia hračka sú meče je jeddno či ich má ako gladiatór, optimus a po najnovšom ako ninja korytnčka.... 😉 Ešte že mám tieto tri moje najvzácnejšie pokladíky neviem čo by som bez nich robila.... 😉 🙂

chrenkovae
6. apr 2015

Skusime stastie este raz,lebo slonik by moju princeznicku velmi potesil.Miskina najoblubenejsia hracka je babika menom Jakubko.Dostala ju na vianoce pred dvoma rokmi,odvtedy su stale spolu spinkaju,chodia do skolky,obchodu,doktorke na vyleti proste kde sa pohne dcerka tam je babika.Dokonca este ajv skriny 🙂.Raz si ju zabudla v skolke a museli sme sa pre nu vratit.

sluchatka
6. apr 2015

nasou najoblubenejsou hrackou je od narodenia mojkacik- macicka. Zaspava s nou, a vzdy jej v postielke rozprava, co cez den zazil. Bez nej nezaspi. Aj do kocika ju musim brat, do auta aj na navstevy 🙂