SOUTĚŽ O SLONÍKY 2: Jakou hračku máte nejraději?

lidka_hipp
6. apr 2015

Zájem o naše sloníky je opravdu velký, a tak jsme se rozhodli, že ji zopakujeme 🙂 Podmínky pro účast v soutěži jsou stejné. Pošlete nám fotografii svého miláčka s jeho nejoblíbenější hračkou a napište nám, co jste s touto hračkou už zažili. Musíte jí brát všude s sebou? Neusne vaše děťátko bez ní? Pět nejzajímavějších odpovědí odměníme naším krásným a hebkým sloníkem HiPP. Je vyroben tak, aby si s ním mohly hrát i ty nejmenší miminka a moc hezky se s ním usíná 🙂

mischell86
6. apr 2015

tak u nás je stále v obľube naša loptička s rolničkou. Berieme si ju všade i keď sa už trošku stáva nebezpečná, nakoľko ju už hádže, takže musíme byť všetci prítomní v strehu, aby sa nič nerozbilo.

sunibrutal
6. apr 2015

Danielova najoblubenejsia hracka - rucicky 🙂 a potom Lamaze Robot 😀

sunibrutal
6. apr 2015

Márk má oblubenú hracku kazdy den inú 😀 napriklad ockové náradie, puzzle, a samozrejme vsetky mozné dopravné prostriedky 😀

ibo
6. apr 2015

U nas kyblik a samozrejme veci s ktorými sa hrat nemože :D

peta2108
6. apr 2015

Naša ďalšia obľúbená hračka je cumlík. S jedným sa hrám a druhý cmulam 😀

tichanska1
6. apr 2015

Naša najobľúbenejšia hračka 🙂

fopka
6. apr 2015

@lidka_hipp u nás jednoznacne vsetko co ma kolesa, minimalne jedno auticko ci vlacik berieme so sebou vsade, ci uz na prechadzky, alebo do zahrady, samozrejme aj do postele. Kazdy vecer si vybera iny model 😀 , do vane na kupanie putuju vsetky, okrem tych na baterky 😀 (po okupani bezne vyberam a susim aj cez 30 aut). No uz viac ako mesiac su maznacikmi prave plysaky, hlavne žaba Gaba,ktora hlavne v postielke nesmie chybat

maickamf
6. apr 2015

čo ma po hračkách, ja rada čítam, čokoľvek 😉 čo sa za mlada naučím...

kaja082
7. apr 2015

Este sice nevie rozpravat, ale ja mu to vidim na ocich, ze jeho najoblubenejsia hracka je jeho mala ruzova sestricka. Nepohne sa od nej ani na krok, nespusti z nej oka, stale ju musi pusinkovat, musia spolu zaspavat a saskovat. Samozrejme vsade ich musime brat so sebou. ved ziva hracka je na nezaplatenie ale hlavne neznicitelna 😉

majik66
7. apr 2015

Miskove oblubene ANGLICAKY 🙂

cambi
7. apr 2015

My máme najradšej šušťavú žirafkovú knižku a lamaze uzlík, ktorý sa nám dobre drží a ešte lepšie obžúva 😝🚼💗

emka2610
7. apr 2015
lusi24
7. apr 2015

Naša najoblubenejšia hračka je tento hupací koník máme 8 mesiacou a sme do neho blízni

daduska2222
7. apr 2015

Mám rád wšetko čo je plyšové 🙂

ellushka
7. apr 2015

Dcerka najviac miluje vsetko co nie je urcene na hranie 🙂, pradlo, kuchynske naradie, casopisy, letaky...z hraciek ma najradsej spievajuceho psika.

daduska2222
7. apr 2015

Ešte sme zabudli,najradčej som čítal,keď som bol trošíčka menší 🙂

evyttka
7. apr 2015

Nasa oblubena hracka v poslednej dobe je flasa - idealne s vodou 😀 my aj so snubencom pijeme len vodu s vodovodu, ktoru si napustame do flias a mala ked nas vidi pit, vzdy sa nam snazi flasu dostat z ruk, ked aj ideme okolo flase, tak sa po nej natahuje, velmi sa jej paci stuplik 😀 a ako sa voda prevaluje, takze u nas vitazi v poslednej dobe takato univerzalna hracka - idealne aj na navsteve, ked sa jej moc nepaci, lebo plastova flasa sa najde asi vsade 🙂

evulienkaslx
7. apr 2015
natalia_1
7. apr 2015

Nasa Klaudi sa najradsej hra s tym, co vobec na hranie nie je urcene. Ale tento mojkacik ( na poslednej foto ) musi byt stale s nami 🙂

lovetoken
7. apr 2015

Naše oblubené hranie spočíva vo vyhádzaní všetkých hračiek, porozhadzovaní ich po celom dome a nakoniec vždy ajtak skončíme v kuchyni v šuplíkoch :D nosiť tuto hračku zo sebou nemusíme, Emmke je uplne jedno do akého šuplíka vlezie - na návšteve vždy skončíme v kuchyni :D

bubloska135
7. apr 2015

nasa najoblubenejsia uhorka, od tolkeho mojkania a ohryzania nosteka zacina uz pomalicky stracat tvar,
A jeho satky, ktore volame hajusky, s nimi spinka a ukludnuje sa, bez nich nezaspi

dencatko
7. apr 2015

Naša obľúbená hráčka 🙂 sa sa pripnut na postielku aj do kociarika 🙂

miminkacik
7. apr 2015

@bubloska135 ja umrem, neverila som, že existuje nejaké dieťatko s rovnakou šialenou obľúbenou hračkou 🙂 🙂

TOP plyšák je u nás ohavná uhorka z Vitamanov z Billy. Raz ju dostala od mojej krstnej, chystala som sa ju vyhodiť, lebo veď je hrozná 😅 , malá mi ju vychmatla a odvtedy je len s ňou. Zaspať bez nej neexistuje. Vláči ju všade aj po vonku, v kočíku, v aute, všade musí byť. Cucá jej noštek, hladká ju.. Hrozne ju miluje. Prala som ju už tristokrát a zlakla som sa, že sa rozpadne a malá nebude vedieť bez nej zaspať.. Tak priebežne hľadám po nete a dokupuje ďalšie exempláre do zásoby 😀 Už máme 6 kusov 😀 😀 😀 tolko má krásnych hračiek a plyšákov ale ona všade len tú ohavu vláči 🙂

hamaka
7. apr 2015

My sme nemali oblubenu hracku, az kym na vianoce nedostal od krstnej vlacik tomas. Tatino mu z lega k tomu postavil farmu a teraz je to nasa naj hracka, s ktorou sa zahra neuveritelne dlho. Doklada si sam dalsie kocky, pozera ako chodi vlacik a vytesuje sa.

bubloska135
7. apr 2015

@miminkacik ja som rozmyslala,ze tiez dokupim do zasoby,ale este som na to nemala cas 🙂

macopka
7. apr 2015

Toto je nas najoblubenejsi psik. Mala ho dostala asi ked mala 6mesiacov a odvtedy je vsade tam,kde sme my 🙂 dokonca aj na narodeninovej torte 🙂

sirep
7. apr 2015

Najobľúbenejšou hračkou jedného z mojich dvojičiek Šimonka, je malý modrý gumový delfínik, ktorý bol súčasťou vianočného balíčka s vodnými zvieratkami. Zvieratiek bolo šesť, ale ani jedno nebolo a nie je také vzácne ako delfínik, nosíme si ho dokonca na rehabilitácie, takže delfínik si to všetko odcvičí s nami a je Šimonkovým malým kamošom a spojencom. Obľúbeným sa stal asi hlavne pre to, že má dlhší tenší chvostík, ktorý pekne sedí do malej ručičky a slúži ako rúčka na držanie, a hlavu si občas v kríze náš drobec požužle a podudká miesto dudky. No proste univerzálna hračka, keby sme to boli vedeli, hľadáme balíček hračiek kde sú len rybky. 🙂

lussy218
7. apr 2015

Naši malinký milujú svojich "mojkáčikov" nezaspia bez nich, pusinkujú ich, ocucávajú, je to proste ich obľúbenec 🙂

zuxik
7. apr 2015

U nas je naj hracka stale nieco ine 🙂 napriklad teraz su to jeho vlastne nohy, stale sa s nimi hra
alebo plienka polozena na hlave, pocitac, mobil, kabliky ..
kedze ma len 8 mesiacov, este nema nic nejako extra oblubene

erikab82
7. apr 2015

mám veľmi rada vodičku, už teraz trénujem na Olympiádu, trénujem doma vo vani a aj v bazéne, mamina sa naučila plávať až v 30-tke, takže to dobieham aj za ňu 😀