SOUTĚŽ O VLHČENÉ UBROUSKY HIPP

lidka_hipp
7. apr 2015

Nevím, jak pro vás, ale pro mě jsou vlhčené ubrousky zásadním vynálezem lidstva 🙂 Anička sice už chodí do školy, ale já mám vždy v kabelce malé balení vlhčených ubrousků HiPP s výtažkem z BIO mandlového oleje. Hodí se na osvěžení pleti, otření brýlí, rychlé umytí rukou, když voda není poblíž a vůbec mají spoustu užitečných funkcí 😀 Věřím, že i vy berete vhlčené ubrousky jako něco moc užitečného, a tak tu pro vás mám soutěž o velké balení (4x56 ks) Čistících vlhčených ubrousků HiPP. Stačí napsat, k čemu všemu jste kdy ubrousky použily a deset nejvtipnějších odpovědí se může těšit na balíček 🙂

Mimochodem, Čistící vlhčené ubrousky HiPP s výtažkem z BIO mandlích jsou vyráběné bez minerálních olejů s cílem minimalizovat riziko vzniku alergií. Nenajdete v nich aromatické látky, které mohou vyvolat alergickou reakci, éterické oleje, alkohol, mýdlo, barviva, PEG emulgátory a ani parabeny. Nejsou ani bělené chlórem a mají neutrální pH.

peta2108
7. apr 2015

Vlhčené obrúsky samozrejme okrem štandardného použitia používam na čistenie interiéru auta. Milujem tú nádhernú vôňu ba čo viac obľúbil si ju aj môj priateľ tak už vždy keď vidím že berie vlhčené viem že ide upratovať auto 😀

xevulax
7. apr 2015

Pocas odplienkovavania nasej starsej dcerky (prednedavnom), moj muz daval do pracky veci. Dcerka sa uz na nocnik vypyta cikat, ale kakat vyhradne iba do nohavic.. No a manzel do orack prihodil aj nezelane dcerkine vytvory z nohavic. Mali ste vidiet tu pracku, po skonceni pravieho cyklu. Skoro ma piclo!!!! Pradlo von, pracku poumyvat (pouzila som vlhcene, ked bolo vycistene tak dezinfekciu), pradlo vyprat opat, dat cistit bubon a na dtuhy den zasr prat pradlo. Inak z nas sa vlhcene pouzivaju na kvanta 🙂

xfenix
7. apr 2015

Ja pouzivam vlhcene utierky na "zmytie"podlahy okolo stola po dojedeni obeda mojimi krakenmi. Zem totiz vyzera ako lepive bojisko, nachadzaju sa tam vzorky vsetkeho co bolo na obed. 🙂

bibistec
7. apr 2015

vlhcenky pouzivam stale, ale zisli sa aj pre prababku, ktora zomrela ako 95 rocna nedavno. Vyuzili sme ich ak sme ju chceli osviezit, utriet celo a pokozku a pod. Ci uz v nemocnici alebo doma. Samozrejme ich vyuzivam aj pri svojej 5 rocnej dcerke, ked potriebujem nieco rychlo utriet ( prilepene lizatko na dialkovom ovladaci a pod.)

lubicazoe
7. apr 2015

Vlhčené obrúsky sú pre nás tá najužitočnejšia hygienická pomôcka v akejkoľvek situácii 🙂 bez tohto skvelého každodenného pomocníka si už nevieme predstaviť deň 🙂

bubloska135
7. apr 2015

Ja pouzivam vlhcene utierky na vsetko, od dietata, cez domacnost az priatela. Vela krat sa stane, ze treba nieco zotriet a vlhcene su hned po ruke, kedze ich koli syncekovi maa vsade. V kabelke, kociku, cestovnej taske, na komode v spalni, v kuchyni. Velmi casto ich pouzivam aj na priatela, lebo on sa stale niekde vrta a opeavuje. V aute, v pocitaci, v sporaku a vzdy ma ruky ako prasiatko 🙂 a o syncekovi ani nebudem rozpravat 🙂

topier
7. apr 2015

V dnešnej dobe sú vlhčené obrúsky asi v každej rodine s dieťatkom nenahraditeľné a u nás je to rovnako. Nemám žiadnu špeciálnu príhodu s obrúskami, ani nemám talent ako niektoré mamičky, takže báseň nezložím, ale aj pre mňa sú úžasná vec. Zachraňujú nás každý deň - či už keď treba umyť topánky po ceste výťahom (vždy si ich zašpiním o kolieska kočíka, keďže sa tam ledva napraceme), keď treba zachrániť Tomáška - pretože má skrytý talent spadnúť do najväčšieho blata, umyť kočík a všetko okolo seba a samozrejme aj zadoček Mišky a dokonca aj Tomáška, keď mi kričí "mami, nejako ma zas štípe riťka" 😀 Mišku úžasne baví vyťahovať ich a hrať sa "kde je Miška?" Používame ich proste na milión spôsobov a myslím, že keby sa dali jesť, tak by sme ich už aj zjedli - tak úžasne voňajú :P

mambba
7. apr 2015

ja mam doma vzdy jedno balenie vlhcenych utierok od hipp z jedneho zakladneho dovodu.. tieto utierky mi dali v porodnici a ich vona mi vzdy pripomenie vonu mojej cerstvo narodenej dcery, mam tu vonu uplne spojenu s tymi prvymi dnami, ked to bol taky bezbranny uzlicek.. A kedze je to teraz 18 mesacna diablica a tie dni su podstatne narocnejsie a mam obcas chut vybuchnut, tak vtedy si k nim uplne vazne chodim na ukludnenie privoniavat, aby som si pripomenula, ze je to stale moje babatko a ze nemam stracat nervy 🙂

amelie123
7. apr 2015

Vlhčené obrúsky sú skvelý vynález, keď drobec vonku chytá všetko a hlavne moju strašne baví špina na autách a otváranie a zatváranie bránky na ihrisku🙂 Už sme s tým utreli všeličo. Raz nám kočík vonku okakal vtáčik, takže šťastie, že sme mali obrúsky. Moja ich strašne zbožňuje a trénuje si na nich jemnú motoriku. Jeden večer som ju uložila a keďže vyzerala, že spí, utekala som na wc, na ktoré mi už hodnú chvíľu bolo treba. Keďže som počula, že je ticho, tak som sa neponáhľala a preštudovala si snár. 😀 😀 Potom som sa predsa šla na ňu pozrieť, lebo asi každý rodič zbožňuje pohľad na konečne spiace dieťa 😀 Aké však bolo moje prekvapenie, keď som zbadala tú moju expertku, ako sedí v postieľke a vedľa nej sa vŕši pekná kopa utierok, ktoré po jednej vyťahovala z vrecka 😀 Z plného vrecka stihla vybrať skoro všetky. 😝 😀

rora
7. apr 2015

u nás doma nie je nič čo by som nemohla utriet s vlhcenymi obruskami :D už ani klasické "handry" nepouzivam :D

emuska27
7. apr 2015

Svokra si stale nevie vynachvalit aky je to rozdiel(hoc aj nieco stoji)lebo za cias ked bol moj drhy mimco pouzivali sa len handricky bavlnene a voda cista,popripade umyt v umyvadle..jeto skvela vec naumytie ruk,pri cestovani,dovolenke,neraz osviezit tvar,ocistit nejaku tu spinku,ba aj okno na aute sa pekne,da,umyt 😉 nasa vtipna prihoda kym som este kojila a nemohla a nemala som antikoncepciu tak sme museli pouzivat kondomy..svokra odladala veci do komody a tam,nasla balicek durexiek,vlhcene obrusky,intymne obrusky a vreckovky a prisla stym zamnou do kuchyne ze na,co to je..nuz reku mame chraneny sex..pak ze co je to nivea intimo?!nuz uzpouzivaaj ona vlhcene obrusky aj umyvaciu emulziu intimnu..ato ma zachvilu 50r

janettan
7. apr 2015

na jednej svadbe som ich požičala neveste na utretie svadobných topánok ... fotili sa pred kostolom v tráve a opätok sa jej zaboril do hliny 🙂

bublinka2014
7. apr 2015

Vlhčené obrúsky sú naozaj skvelá vec, ktorú kto kedy vymyslel. Používali sme rôzne značky ale keď sme skúsili vlhčené obrúsky od Hipp tak tie sme si zamilovali obe. Ja aj moja malá bublinka. Kým bola maličká používala som ich hlavne ja a pre malú. No teraz bude mať malá rok a používa ich aj sama. Vždy keď sa prebaľujeme pomáha mi vyberať z balíčka utierky, no niekedy až viac ako je potrebné. Niektoré splnia účel, niektoré sa ocitnú len tak na posteli ale jedna vždy skončí v jej rukách a cucá ich ako prsník. Ten spokojný výraz stojí zato. 🙂

aqwalin123
7. apr 2015

my vlhcene obrusky pouzivame skoro na vsetko od prebalovania ,umyvania ruk narychlo ci do auta.
ale moj starsi ma s nimi ne skusenosti🙂
on si vzdy vypyta ked ide umyvat svoj veeeeeelky traktor.-) vzdy krici ze mama daj obrusky idem umyvat auto.-)
a takisto mi tak aj pomaha pri utierani nabytku
pripajam aj fotodokumentaciu ako tyrame nase dieta upratovaniim 😀 😀 😀

moname
7. apr 2015

Použili sme ako prvú pomoc po výmene kolesa pri defekte,dávala som ich mužovi na ruky ale on šikovný si zašpinil nové nohavice 😠 ale našťastie sa dalo "vyprať"v vlhčený-mi obrúskami a aj na rodinnú oslavu sme dorazili včas a "nepoškvrnený" 🙂

aqwalin123
7. apr 2015

foto🙂 k prispevku vyssie.-)

dencatko
7. apr 2015

My to používame na všetko .. Malému na zadocek, na pusu, na rúčky, v meste tým cistim tričko ked sa okicka 🙂 palubovku v aute, sedačku od paciek... Psovi laby ked sme mimo domu a nemáme kde umyť labky... V izbe tým každý deň prebehnem policky aby nebol prach 🙂 na špinavé topánky, na kociarik... Na hracky, proste všade kde sa len da 🙂 nás sqwely pomocník v domácnosti...

miminkacik
7. apr 2015

utieram nimi psovi riť a labky po prechádzke 😀 okrem iných "klasickejších" činností, typu prebaľovanie, utieranie prachu, špiny, odličovanie, auto.. ešte ich veľmi rada žužle aj moja dcéra, musím pred ňou všetky utierky schovávať, lebo keď ich vidí, opúšťa všetky činnosti a beží s pokrikom "jééééééj" za mnou

miracle
7. apr 2015

Za vynalez vlhkych obruskov by som navrhla Nobelovu cenu. Nic nevycisti gauc, lesklu kuchynsku linku (ktora nova bola kremova...}, zagebrenu podlahu pod stolom, kedze sliepky ani prasa mi manzel nechce doma dovolit.
Dalej im pouzivame na lokalne zaspinenie na koberci, na utretie mokrej/spinavej hojdacky v parku. Perfektne odstranuje umelecke vytvory farbickami, fixkami ci voskovkami z nasej dubovej podlahy.
Kedze moje dietko c. 2 je pekna kopka nervov, tak sme ich pouzivali aj ako nudzovu hracku, pacil sa mu obal a ked objavil caro vytahovala vreckoviek...mala som par minut kludu. Vreckovky na dovolenke nahradia odlicovadla.
Bez vreckoviek sa uz ani nepohneme z domu, vzdy sa najde nejaka zaspinena rucicka, vtaci pozdrav vo vlasoch, jedlo na satach, ktore vreckovkou zlikvidujeme.

A kedze odkedy mam deti ako pes studujem zlozenie, u nas Hipp jednoznacne vedu...este keby sa tak dali aj kompostovat....

kikadem
7. apr 2015

Toto vymysli len chap..ked manzel strazil dcerku a uz nevedel co s nou z vlhceneho obrusku jej vyrobil "prsten" na prstek a mala sa len cudovala co to ma na rucke a on mal chvilku pokoj 🙂

ozdana
7. apr 2015

Mám rada stránku Modrý koník,
poradia tu mamičky, aj odborník.
Práve sa tu Lidka z Hipp objavila,
súťaže pre mamičky pripravila...
Vlhčené utierky rada ja mááááááám,
všetko s nimi perfektne vyutieram...
Vlhčené utierky u nás všestranné využitie majú,
závratnou rýchlosťou sa nám vždy míňajú...
Vonku deťom rúčky od piesku či od hliny,
doma topánočky od blata, prachu a špiny.
Perfektne vyleštia v kuchyni stôl aj stoličky,
v izbách na nábytku odtlačky detskej pacičky.
V kuchyni rada trúbu a varnú dosku s nimi umývam,
taktiež vodný kameň v umývadle a na batérii utieram.
Utieram nimi aj havinovi čumáčik,
často ochutnáva môj domáci koláčik.
Čo netradičné som s utierkami utrela?
Nuž bolo toho teda fakt veľmi veľa...
Napríklad špinavé odrážadlo synovi,
dcére kolobežku, motorku a auto mužovi.
Vlhčené utierky vždy po ruke mám,
všetko s nimi dokonale vyutieram.
Keby som v súťaži 4pack vyhrala,
tešila by som sa veľmi, o-la-la-la...

norosko
7. apr 2015

u nás zabrali aj na rýchle čistenie topánok 🙂

lujziana
7. apr 2015

odličovanie 🙂 ved pri bábätku ked sa stihnem nalíčiť (väčšinou ked idem vonku)), tak večer som už taká unavená,že unavená padam do postele, spomeniem si,že oči mám nalíčené a pri posteli sú vlhčené obrúsky, ktoré na odličenie super poslúžia 😉 a manžel nimi čistí topánky 🙂

bubo27
7. apr 2015

Vlhcene obrusky sme nepouzili len ritku a rucky alebo pusinku pre maleho ale aj na utieranie topanok, utieranie prachu so sklenneho stolika. A ked nechcem prach aspon tyzden na TV tak ho s nimi utriem. Alebo aj notebook s nim utierame 🙂

tiumen
7. apr 2015

U malého majú funkciu hračky sem tam 😀 chvílka nepozornosti a môj šikovník vytiahne obrúsky aj z plného balenia rýchlosťou svetla 😀 a ja ich rada vonku využívam na čistenie kolies na kočíku , hlavne keď je teraz tak prašno vonku..

hameeda
7. apr 2015

@lidka_hipp : moje deti si s nimi čistili jazyk od mlieka, keď pili na fľašku mieko, a urobil sa im povlak tak si s mokrými obrúskami ten povlak vyšúchali, ale inak ich používame veľmi veľa a na všetko

barbora1522
7. apr 2015

Najlepšia hračka pre môjho drobca... keď v kočíku nechce byt a nič nezaberá, stačí dat do ruky vlhčené a zahrá sa celú cestu domov 😃

sirep
7. apr 2015

Čistiace vlhčené obrúsky sú naozaj úžasný vynález, neviem si bez nich už ani len predstaviť fungovať pri malých deťoch. Dni, keď mi doma dôjde zásoba vlhčených obrúskov a nemám možnosť si pre ne vybehnúť do obchodu sú pre mňa návrat k stredoveku. Jediné k čomu by sa to dalo prirovnať, bola kalamita s dvojdňovým výpadkom elektrického prúdu - vtedy sa nedalo prať, variť, žehliť, ani len tévé, či rádio si pustiť, aby nebolo otupno, a nám dokonca vtedy ani len voda netiekla, pretože vodu nám do nášho podkrovného bývania tlačí čerpadlo. Problém bol pri varení, ba dokonca aj so splachovaním... A napríklad aj vtedy sme veľmi ocenili vynález vlhčených vreckoviek. Po papaní sme nimi poutierali ručičky aj pusinku, utreli zakvapkaný koberec, či stoličku na papanie, po kakaní poutierali ritku, a pri prebaľovaní to bola skvelá hračka, aby sa nám deti nemetali ako húsenice a dali sa nám prebaliť. A dokonca i dnes, v období prerezávania zúbkov sú pre našich drobcov vlhčené obrúsky obľúbené "neviemtopomenovať" - s obľubou ich žuvkajú. Možno pre ich príjemnú vôňu a snáď aj chuť (to teda neviem, nikdy som ich neochutnala) a možno práve pre to, že keď ich stlačia medzi ďasienkami a ručikou potiahnu von, príjemne ich to poškrabká na ďasienka, ktoré ich hnevajú. No a mimochodom, radi si precvičujú drobnú motoriku tým, že ich vyťahujú, je to pre nich strašná zábava, keď potiahnu jeden a za tým jedným sa hadí, ďalší a ďalší obrúsok. A keď na nich zvýšim pre tú lapajinu hlas, majú z toho hrooznú srandu, rehocú sa z plných hrdielok naši dvaja malí lapaji až škriekajú. Už len pre ten úžasný smiech ich občas nechávame robiť aj takéto neplechy a potom obrúzky trpezlivo zbierame a bavíme sa ich napchávaním späť do sáčika cez ten malý otvor, aby nám nevyschli a dali sa ešte na niečo použiť.

1masaamedved
7. apr 2015

Vlhčené obrúsky sú mojim každodenným spoločníkom, nielen pri mojich malých deťoch a i pri mne. Pred nedávnom som šla do mesta a tu som stretla našu tetu Zuzku. Teta Zuzka je už postaršia pani, ktorá používa dosť výrazný make up( hlavne výrazný červený rúž) porozprávali sme sa, posťažovali a rozlúčili ako inak teta má zaužívané na rozlúčku sa pobozkať na líčka(je to otrasný zvyk). Ponáhľala som sa do obchodu a keďže som mala ešte veľa vybavovačiek bola som dosť zadumaná len mi prišlo zvláštne, že ľudia ktorých som stretala majú nejak zvláštne veselú náladu. Prišla som k pokladni a pani predavačka sa ma s úsmevom spýtala či nemám niečo na utretie. Začala som hneď prehľadávať kabelku a s úsmevom jej podávam vlhčené obrúsky. Ona na to, že ale to nie pre mňa ale pre vás. Zostala som zarazená, že načo a až vtedy som si všimla(pri pokladni majú také zrkadlá), že som celý čas chodila s odtlačkami pusiniek na lícach. Nevedela som či sa mám smiať alebo sa od hanby prepadnúť. Takže vlhčené pomáhajú nielen keď sú zbabrané deti ale i dospelí. 🙂

martinka55
7. apr 2015

jednou z tradícií na vianoce je aj sledovanie filmu " S tebou mne baví svet". Pozerali sme ho s rodinou, keď nastala tá chvíľa, keď otecko utiera zadoček v lese so zelenou čečinou. V tom sa ozvala moja malá neterka, však majú bábo, prečo ten ujo nepoužil vlhčáky? 😀