SOUTĚŽ O VLHČENÉ UBROUSKY HIPP

lidka_hipp
7. apr 2015

Nevím, jak pro vás, ale pro mě jsou vlhčené ubrousky zásadním vynálezem lidstva 🙂 Anička sice už chodí do školy, ale já mám vždy v kabelce malé balení vlhčených ubrousků HiPP s výtažkem z BIO mandlového oleje. Hodí se na osvěžení pleti, otření brýlí, rychlé umytí rukou, když voda není poblíž a vůbec mají spoustu užitečných funkcí 😀 Věřím, že i vy berete vhlčené ubrousky jako něco moc užitečného, a tak tu pro vás mám soutěž o velké balení (4x56 ks) Čistících vlhčených ubrousků HiPP. Stačí napsat, k čemu všemu jste kdy ubrousky použily a deset nejvtipnějších odpovědí se může těšit na balíček 🙂

Mimochodem, Čistící vlhčené ubrousky HiPP s výtažkem z BIO mandlích jsou vyráběné bez minerálních olejů s cílem minimalizovat riziko vzniku alergií. Nenajdete v nich aromatické látky, které mohou vyvolat alergickou reakci, éterické oleje, alkohol, mýdlo, barviva, PEG emulgátory a ani parabeny. Nejsou ani bělené chlórem a mají neutrální pH.

skerinko
7. apr 2015

Asi ako väčšina maminiek si nedokážem predstaviť deň bez vlhčených obrúskov. Využívame ich úplne celá rodina a všade. Či už v domácnosti, na výletoch alebo keď ideme na nákupy na utretie vozíka, proste keď treba niečo utrieť vždy sú po ruke. A čo netradičné s nimi utierame? Asi pred týždňom som "prichytila" manžela ako si s nimi utiera svoje topánky. Na moju otázku, že čo to robí mi odpovedal: Zlatko vieš ako mi kolegovia v práci závidia ako mám pekne vyčistené topánky. Keby tak vedeli vďaka čomu. 😀

jajkav2
7. apr 2015

Ja som naposledy použila vlhčené vreckovky na utieranie prachu v práci. Nemala som po ruke nič čo by sa hodilo, tak som to vyriešila jednoducho. Úplne fantasticky sa na ne chytá prach a police ešte okrem toho aj úžasne voňajú. 😄

nikushka1405
7. apr 2015

Vlhčené utierky Hipp sú našimi najobľúbenejšími utierkami, a asi ako väčšina mamičiek si bez nich neviem predstaviť deň. Používam ich pri každodennom prebaľovaní; takisto po každom papaní, si nimi utierame tváričku a ručičky. Obal s vlhčenými obrúskami sa stal aj jednou z našich najobľúbenejších vecičiek na hranie 🙂 A čo netradičné s nimi utieram: napr. prach v byte (a obrúsky mi nezanechávajú ani šmuhy na nábytku). Preto by bola pecka vyhrať ich 🙂 :D

sadul
7. apr 2015

popravde, prave som sa dozvedela, ze nejake HIPP obrusky vobec existuju...

maminecka2
7. apr 2015

Sranda, práve som narazila na túto súťaž a akurát dnes mi svokra doniesla z lekárne mini balenie Hippíkovských utierok, videla som ich prvýkrát v živote. To cestovné balenie je suprové. Aj sme ich samozrejme hneď cestou od starých rodičov vyskúšali, krásne voňajú, super umyli rituľku, no a hlavne, náš malý-veľký jedáčik ich v nestráženej chvíli ukoristil, začal ich ovoniavať, potom sa mu podarilo jednu vytiahnuť, začal ju žuť, cmuľkať, div že si ju celú nevopchal do pusinky. Bol kľudnučký, poslušný ako už dávno pri prebaľovaní nie. Takže odteraz ak budem chcieť malého v kľude prebaliť, dám mu balík Hippíkov (aj by sme ich mohli vyhrať, asi budeme veľkí konzumenti- a to doslova 😀 ), a v pohodičke si prebalím. Už teraz sa teším.

stina
7. apr 2015

No my snad na vsetko...od ruciciek, ustociek, zadocku aj na domace upratovanie. A keby len domace. Syncek s nimi vyumyval snad sedem plastovych stoliciek na stadione Slovanu 🙂 sa mu zdali velmi spinaveeee 🙂

emuskaaa
7. apr 2015

My pouzivame na zadocek,rucky,pusu...... na skleneny stou vyborne sa s nimi lesti 😀 a potom mam umelca cize ak malujeme na zemi tiez to krasne pusta 😀😀 😀

michaelabrezovska
7. apr 2015

Vlhcene obrusky su neskutocne prakticke,co oceni kazda mamicka aj nemamicka.my ich vyuzivame na ritku,pusinu,rucicky,nasho stvornoheho maznaka,aj na cmulkanie 😕 ...,no naposledy som nimi cistila malej behak a pristojovku v aute a vysledok bol ohromujuci 😀 aj,manzel zistoval ako som ju cistila,keby som to tajomstvo prezradila,utierok by sme doma nemali nikdy dost.

anielicek
7. apr 2015

Patria medzi naše najobĺúbenejšie vlhčené obrúsky a používame ich nielen v domácnosti,ale aj na cestách. Ich obal sa stáva hračkou pre synčeka,zatiaĺ čo mu s nimi utieram zadoček,ďalej ich využívame na utretie prachu,vyčistenie gauča...v teréne na čisté rúčky,ústočká,pretretie kočíka

martinkaxp
7. apr 2015

No klasika, ruky, usta, zadocek. Utieram s nimi ritku aj 5 rocnemu synovi. Velmi dobre sa s nimi cisti tablet, celkovo prach, ovracana podlaha (minuly tyzden sme si presli brusnou virozou). Svokor s nimi minule cistil zrkadielko na plynovych kachliach 😀 Ja osobne, si uz bez nich neviem predstavit zivot, je to jeden z top vymyslov pre deti, ale aj ked deti vyrastu, urcite budem kupovat vlhcene obrusky, lebo aj ja sama pre seba ich vyuzivam. Vzdy mam v kabelke nejake mensie balenie, kdyby něco.

bramborkaa
7. apr 2015

My tiez pouzivame vlhcene utierky na vsetko mozne nemozne, no minule mi zmizol z prirucnej tasky cely balik. Hladam,hladam...a nas tatko si ich cmajzol do auta, vraj su super na volant!!! Tak vidite,aj muzi uz vedia,co je dobre 🙂

2kocka7
8. apr 2015

Ja si bez toho neviem predstaviť deň 🙂 a ani moja dvojročná dcéra 😀 tá s nimi utiera balkonove dvere, telku, stolík, skrine....no proste všetko a ja tiež, či u lekára na ruky, alebo doma, v aute..všade 🙂 sú super 😀

atreyu
8. apr 2015

Nemám nič vtipné, u nás idú vlhčené hipp na dračku ale čisto len na detskú prdelku rúčky a tvár...mám ich doma, v taške, v aute...na utieranie prachu a pod ak použijem tak nejakú lacnú alternatívu tecso a pod...

minuskad
8. apr 2015

Utierky Hipp najlepsie cistia mastny sporak:D a drobec sa s nimi rad hra, povytahuje a natlaci do pusy - ustna hygiena nadovsetko :D Najvtipnejsia prihoda bola, ked moja babka strazila maleho na chvilu a jej vravim, ze kebyze si maly grcne, nech mu poutiera pusu. A ked som prisla tak babka nastvane na mna vybehla, ci to som ich musela namocit, ze su mokre :D no nie kazda generacia pozna vlhcene utierky 🙂

katem1
8. apr 2015

Vlhcene obrusky hipp pouzivam nielen pre potreby nasej Natalky,ritka,pusinka,rucky,nozky,ale aj v domacnosti.ci uz na utieranie fliackov po grckani na rozne povrchy,gauc,dlazba,skrina,zrkadlo,ale aj
utieranie prachu v byte,v aute palubovka a volant,dokonca aj krystalovy luster je po nich krasne vylesteny🙂
Navyse ich pouzivam aj pre osviezenie tvare a rychle utretie pod pazuchou,hlavne ked som dcerku obliekala a
bola som hned spotena..dokonca som ich uz pouzila aj na poutieranie nasho psika,dalej krasne vycisti dialkove ovladace ci aj listy na izbovych kvetoch.pouzitie je uzasne vsestranne a navyse taaaaa vona,mnam😀

tixi
8. apr 2015

Bez vlhcenych Hipp utierok veru ani na krok...pamatam si, ked nas syn s chutou jedol cukrovu vatu. mal lepkave nielen ruky, ale aj krk, celu tvar vratane usi. Vlhcene utierky Hipp vsetko dokonale umyli, dokonca sme s nimi aspon provizorne vycistili aj zalepene tricko 😉

toad
8. apr 2015

Čuduje sa babka naša
a do rečí hneď aj dá sa.
Čo sú to za novoty?
Nevieš už, čo od dobroty?
Zadok predsa naj umyje
čistá voda bez chemikálie.
Aj suseda vravela,
že jej vnučka revala,
keď ju ritka bolela
po vlhčených utierkach - taká bola červená.

Nevesta hneď bráni sa.
HIPP to nebol určite.
Ten je prísne chránený,
nik v ňom veru nenájde
minerálne oleje.
Alkohol, farbivá a parabény
sú preň sťa španielske dediny.
Bielučké sú, taká krása, ani chlorom nedodá sa.

Alergie z HIPPu nie sú známe,
je to totiž týmto dané,
všetky tie zlé chemikálie
boli preventívne odstránené.
A podráždenie kože akékoľvek
utíši biomandľový všeliek.

medicina
8. apr 2015

Ahojte maminky, ja som cca prveho pol roka vobec nepouzivala mokre vreckovky, navsetko len cistu vodu, ci na tvar , ruky alebo zadok. ked sme prisli spta do europy, moja mama mi s plienkami kupila aj mega packung mokrych vreckoviek aj s krabickou. 🙂 vlastne odvtedy ich pouzivame, najma na zadok ci moj syn alebo my rodicia. 🙂 namiesto toaletneho papiera. Ruky a tvar umyvame vodou, je to aj sucast ucenia. Moj syn uz je nauceny , ze po #KAKA# si utiera zadok s mokrymi vreckovkami. Kam vsade ich nosime. Tak ked bol maly v baby taske, potom doma pri plienkach, na toalete, v aute a teraz ked uz ma 3 roky tak su hlavne doma na toalete a jeden balik ma aj v skolke. 🙂 Inak musia byt z jeho dosahu, lebo on ma tendenciu asi po mame vsetko umyvat a utierat a upratovat , takze obcas aj parapet alebo skrinky nimi utiera. 😉

bibyke
8. apr 2015

My pouzivame vlhcene utierky na vsetko!utieram nimi topanky,niekedy aj prach z nabytku 😁 no vyuzili sme ich uz aj na zadocek Nasho psika 😁

martinkaha
8. apr 2015

Takže keď vtipne, tak vtipne, inak to ani neviem! 😀 😀 😀

Na obed sa narodilo dieťa naše blažené,
Mala som hneď pripravené ja obrúsky vlhčené.
Keď ich zbadal nemocničný personál,
skoro na mňa minuli si celý slovný arzenál!
Nesmiete to používať, stačí čistá voda!
Objavia sa vyrážky, detskej pokožky je škoda!

Bábo malé, kaká stále
a hneď potom plačká,
ja som mama a nie umývačka. 🙂
Tak keď sa nik nepozeral, utrela som dieťatko,
Nešlo mi to pod tečúcou vodou umývať ho nakrátko.
Obrúsky sú s nami všade a to nie je žiaden vtip,
Odvtedy už utierame denne iba s HIPP. 😀

Hipp je priateľ v núdzi, vždy je naporúdzi!
Na zadoček, na rúčky, na pusinku, na fľaky,
Aj keď vtáčik na kabáte babke nechal kaki. 😀
Preleštili sme s ním už aj topánky,
Utreli si pot keď stekal na hánky.
HIPP HIPP HIPP to je ten správny tip!

luculik12
8. apr 2015

U nas vlhcene servitky( modre hipp- kupujeme v rakusku) su uplne na vsetko.. A najviac malu bavi umyvat s nimi sklo🙈🙈🙈 zrkadlo🙈🙈🙈🙈a nasledne seba😱😱😱ale hlavne, zr je standa😂😍

barunka
8. apr 2015

Ja vlhčené obrúsky milujem... 😀 Paradoxne na utieranie riťky ich minieme asi najmenej 😀
Takže za mňa - určite to poznáte, keď sa chystáte s deckami von, oblečené čisté rifle a v tom k vám pribehne dieťa a náležite vás označkuje... Vlhčená utierka pomôže, stačí pretrieť a fľak je preč (teda za predpokladu, že vás len ochytalo špinavou rúčkou a nevylialo na vás zvyšok raňajok 🙂 )
- úžasne vyčiastia popísanú koženú sedačku
- krásne vyčistia obliate parkety - len pozor, oni sa potom trošku!!! šmýkajú 😉
- ja osobne neznášam čistiť digestor, ale s obrúskami to ide geniálne
- odporúčam mať ich po ruke v aute, keď vám vaša polovička už milióntykrát hundre, že deti robia v aute neporiadok, chytíte, utriete a ešte to aj vonia 😉
- no a v neposlednom rade s nimi zmývame umelecké pokusy detí, avšak nie vždy s úspechom... (napríklad centrofixkami kompletne popísané telo dieťaťa deň pred návštevou lekára očistiť nedokážu)

Inak je to super vynález, ja na ne nedám dopustiť

bubbles
8. apr 2015

Používame ich prioritne k tomu na čo sú určené, no tiež sa nám už stalo, že pomáhali tam, kde nebolo nič iné 🙂 Malá ich už pooblizovala aj po príkrme, keď nebolo s čím iným utrieť pusu 🙂 Ale najlepší gól bol nedávno, jedna tetka na návšteve, veľmi tu nechodí, má len plné ústa rečí ako malú miluje, zbožňuje.. A chcela sa predviesť ako to s ňou vie, tak že ju prebalí.. Rozkázala si doniesť plienku k sebe, na gauč - tak som jej z izby doniesla plienku, krémik a vytiahla som zopár obrúskov a položila k nej na stôl.. Ona sa ešte bláznila s malou a až po chvíľke prebaľovala, ja som umývala riad.. Doniesla potom ku mne do koša plienku s tým, nech malú potom okúpeme, nemohla ju poriadne poutierať, lebo tie servítky som jej hodila na stôl a asi tam bol vyliaty čaj, lebo boli úplne mokré, tak ich vyhodila s plienkou 🙂 Sociálku na mňa, pooblievaný stôl mám a poserkané nevyutierané decko.. 🙂 Ale ona je malej najlepšia tetuška 🙂

marisa90
8. apr 2015

Boli sme na vylete v Nemecku a byvali sme v takom lacnejsom hosteli, kde nebola na izbe ani kupelna, ani len umyvadlo. Spolocna kupelna bola na druhej strane chodby. Ja som robila v toustovaci tousty a ked som ich mala hotove, bolo treba umyt toustovac, lebo bol pokvapkany syrom. No nechcelo sa mi ist cez celu chodbu do kupelne, tak som ho ˇˇpoumyvalaˇˇ obruskami a bolo vybavene....Dokonca obruskami som uz utierala aj vtaci trus z auta, ked nebola voda po ruke...Oblubena hracka nasej 1,5 rocnej dcerky je balicek vlhcenych obruskov, vzdy ked ich necham bez dozoru vrhne sa na ne a pekne si jednu vytiahne a zacne s nou utierat stolik v obyvacke a dlazku..Preto su radsej vzdy vylozene na skrinke, kde nedociahne, lebo by bola schopna pominat ich vsetky a nezostalo by nam na ritku 😉

anka2103
8. apr 2015

nechce sa mi citat vsetko, no v kabelke utierky nesmu chybat. Kedze maly sa mi uz pyta piskat, tak pre mna su naj pomocnikom na utretie zachodovej misi, kedze ak sme v meste niekde v cca restike tak len tak ho sadnut nedam aby som nepoutierala, dalej na cistenie ruk-namiesto umyvadla ak nieje, od cokolady ak je maly a podobne. 😉

vtacatko3
8. apr 2015

Predminulé leto, keď sme ešte nemali drobca sme išli do Chorvátska na dovolenku. Auto pred jazdou prešlo generálkou, no vodu v ostrekovačoch nás vôbec nenapadlo skontrolovať. V rámci cestovnej hygieny boli aj vlhčené obrúsku. Neviem, čo to bolo za exotického vtáka, ake urobil nám na čelnom skle fľak vo veľkosti Európy zo školského atlasu. Drahý hneď zapol stierače, ale nakoľko nebola voda, tak naša "mapa Európy" nabrala mega rozmer a nič sme poriadne nevideli. Na diaľnici sme zapli výstražné svetlá a zachránili nás vlhčené obrúsky. Teraz sú už povinnou výbavou, pretože máme malého čerta.

benca
8. apr 2015

Vlhcene utierky pouzivame cela rodina a na vsetko malej na ritku,ja na na nabytok, sestra psovi na labky,na auto, a mame iich vsade v kabelke, v praci, v kupelni,tie vase su ozajstne,kvalitne

fidorka221
8. apr 2015

My mame vlhcene obrusky snad v kazdej miestnosti domu...vyborne pomozu precistit ci wc, policku, kuchynsku dosku, stol, kociar a ked nestiham tak aj moje topanky uz ked sedime v aute...no a v aute palubnu dosku, dvere, klucky....super vymysel hodny Nobelovej ceny 😉 A moj maly minule si vzal cely balicek vlhcenych obruskov a vyutieral si cely "vozovy park" vratane polic...jarne upratovanie 🙂

mizub
8. apr 2015

Vlhčené utierky sú otaj super vynález 🙂 Ja sa bez nich nikam nepohnem, keďže moji dvaja chlapci sú veľkí šintri a čistí neostanú ani chvíľku 😀
Minule sme išli autom z návštevy, keď starší zahlásil, že chce cikať. Tak sme zastali, otvorila som mu dvere a pozerám, on celý špinavý (v aute jedol buchtu s lekvárom), tak som vzala balík vlhčených utierok a poutierala ho. Vlčené som dala do vrecka a za autom som ho dala vycikať do trávy. Keď som ho už posielala naspäť do auta, pozerám, že "ešpézetka" je celá špinavá a nečitateľná. No a čo ma nenapadlo: vytiahla som vlhčené utierky a krásne som ju vyumývala, aby sme nedostali pokutu 😀