VELKÁ SOUTĚŽ: Hrajeme o 50 příkrmů HiPP

lidka_hipp
11. jún 2014

Mám tu další soutěž pro všechny maminky, co sledují naše Dni s HiPP 🙂 Jak by se vám líbilo vyhrát balík hned 50 příkrmů HiPP? A právě takový balík tu mám připravený pro jednu z vás!!!

Napište mi, jaký druh příkrmu má váš miláček nebo mají vaši miláčci nejraději a nezapomeňte napsat proč. Odpovídat můžete do neděle 15. června do 12 hodin. My pak vylosujeme jednu maminku, která od nás obdrží velký balík plný dobrot 🙂 V neděli večer pak oznámíme její jméno.

Mimochodem, příkrmy HiPP jsou přizpůsobeny nutričním potřebám vašeho miminka. Vyvíjíme je s odborníky na dětskou výžvivu. Dbáme na to, aby naše potraviny byly opravdu kvalitní. Nepoužíváme žádná umělá zahušťovadla, konzervanty ani barviva. Každá surovina, kterou zpracováváme, musí projít systémem přísných kontrol a testování. Proto také v našich příkrmech nenajdete rezidua pesticidů, herbicidů, umělých hnojiv a jiných škodlivých chemikálií.

Obsah každé skleničky musí projít systémem zajištění jakosti s až 260 kontrolami, od rozborů půdy, až po analýzu surovin a testy hotového výrobku. Jakmile naši farmáři sklidí a dovezou ovoce a zeleninu, testují se všechny suroviny na přítomnost nejdůležitějších látek. Pokud by naše laboratoř zjistila jakoukoli látku, která tam nepatří, nebude se daná surovina vůbec zpracovávat.

merynka3
11. jún 2014

nas syncek ma najradsej hipp vyzivku kuracie masko s ryzou a zeleninkou...a ako prvy prikrm sladku mrkvicku... a preco? lebo je to zdraveeee a luuubi papat 🙂

sestricka52
11. jún 2014

mam 19m dceru. najradcej ma bolonske cestoviny, zboznuje kecup a to masko v tom. ked bola mensia, velmi jej chutila vyziva hipp. ma jemnu konzisteciu. je to velmi zdrave a chutne. odporucam to vsetkym

veronique_1
11. jún 2014

Moj syncek ma najradsej ovocne prikrmy. Myslim, ze preto, ze su sladke. Papa vsetky, ale slivkove a marhulove mu az tak nechutia, hoci aj tie zje.

lucy125
11. jún 2014

Môjmu malému chutia najviac srdiečkove hipp presnidavky od 1-3r a to Bolonske lasagne,Cestoviny s rajčinami a cukinou a Cestoviny so zeleninou,lebo su velmi chuťovo lahodne a dokonca chutia aj mne a môjmu manželovi,ktorý neodola a ked maly už nevládze tak to v klude po nom dopapa a vždy skuma zloženie a lanari aby sme niečo take doma urobili aj my 😀 ale originál recept my asi nepoviete 😀

vivian27
11. jún 2014

Moj anjelik ma vseobecne rad vsetky prikrmy ci uz ovocne alebo zeleninove od Hipp ale u nas je TOP zemiakova kasa s kukurickou a morcacim maskom......nestiham naberat, tak ju rychlo papka 🙂

lasto
11. jún 2014

u nás bodujú ovocné, najradšej má jabĺčko, slivku, má rad sladkú aj kyslastú chuť

liewik
11. jún 2014

Mojmu Dominkovi velmi chuti masko vseobecne, ale na vyzivke Hipp zeleninova s cestovinami a sunkou sa naucil papat aj drobne kusky, odvtedy je to jeho oblubena 🙂 Takze hociktora Hipp vyziva s maskom sa hodi ked je doma v zasobe, lebo ju zmakne naraz 🙂

lulistek
11. jún 2014

Naša Evička spapá všetko, je to náš veľký papkáč🙂

zigy
11. jún 2014

U nás sú top ovocné príkrmy, jabĺčko-banán, slivka, jahoda 🙂 a keď už musí byť mäsko, tak kuracie s ryžou a zeleninou.

greeny
11. jún 2014

dcerka miluje bolonske spagety 250g v skle, este ked ich posypem syrom. take dobre ani ja nedokazem navarit

ajka30
11. jún 2014

najradsej ma morcacie s ryzou a karotkou a preto lebo je to prijemna chut, bez pridavku soli a korenin

putney
11. jún 2014

Naša Kristínka "zpasie" akýkoľvek druh ovocíčka extrémnou rýchlosťou. Kupujem jej 100% ovocné príkrmy a chutia jej naozaj všetky. Škoda len, že u nás sú na výber len tri druhy a tak si občas zbehneme ešte po marhuľové do Rakúska.

marseillka
11. jún 2014

moja ma rada hlavne tekvicove prikrmy a take kde je ryza lebo to nerobim doma tak to jej kupujem v ramci zmeny a chutii velmi..a obcas ovocne,zatial len hruska, jablko, banan, marhula a broskyna, aby som ju navnadila a jedla mi aj cerstve co mame doma. bez pridaneho cukru samozrejme.

axelina
11. jún 2014

Moj maly ma rad skor ovocne, v com je jablko moze byt na kila. Otvara pusinku az kym sa neskonci, musim mu ukazat ze uz nie je 🙂 presvedci sa a az potom je spokojny

zaiga
11. jún 2014

Môj synček má rád všetky príkrmy od Hipp, no najnovšie si pochutnáva na Tagliatelle s brokolicou a smotanou a prečo? ...asi pre tú jemnú a lahodnú chuť 😉
...čo sa ovocných týka, sme zostali verní prvému jabĺčku, pretože si ho vieme urobiť vždy inak a vždy chutí 😀 raz s banánikom, raz s medom inokedy s piškótou alebo len tak bez ničoho len s tým original pyré. Príkrmy papáme od piateho mesiačika.

erika630
11. jún 2014

moj maly synček ma najradšej ovocné príkrmy - tie zbožnuje a je schopný ich spapat sekundovou rýchlostou 🙂 a vyhrat 50 príkrmov je jeho sen - to by bolo radosti, to hej 🙂 a prečo ich zbožňujeme? - pretože značka hipp je kvalita sama o sebe

silviaaa21
11. jún 2014

Môjmu malému momentálne celkom chutí s morskou rybou, brokolicou a smotanou a asi preto, že ryby som mu ešte moc nerobila, iba pstruha a lososa , tak má novú chuť. Z ovocných mu kupujem hlavne slivku a hrušku.

pivonia14
11. jún 2014

Naša Natálka ma v obľube všetky Hipp príkrmy,veľmi oceňujem,že ovocné sú bez prídavku cukru a zeleninové bez prídavku soli, na výber je naozaj veľmi široká škála príkrmov, čomu sa veľmi tešíme. Najobľúbenejší príkrm je u nás zemiaky s králičím mäsom a feniklom,lebo má príjemnú chuť.

sami51
11. jún 2014

moja mala ma najradsej ovocne prikrmy. Myslim, ze preto, ze su sladke. Papa vsetky, ale jahodobe nie... 🙂

zuzka1008
11. jún 2014

U nás sú top ovocné slivka hruška a potom jablko 🙂 tie ľúbim celá rodina 😉
Ak mám chuť na niečo a mlsny jazýček, tak siahnem po takejto dobrote i ja aj náš tatko 😀

jahodka30
11. jún 2014

Môj drobček má najradšej tie s morskou rybou, ale nepohrdne žiadnym...Z ovocných má najradšej jahodové ako jeho tatino 😀

barb06
11. jún 2014

U nás je to asi jedno, či ovocné alebo mäsovozeleninové, hlavne že je HIPP 🙂 ale favorit predsa len budú cestovinové, hlavne tie, čo kupujeme v Rakúsku Pasta Bambini buď lasagne alebo mini rigatoni; a tiež miluje ovocné s prosom alebo tie ovocné kapsičky, čo sa "cucajú" aj ja by som ich milovala, ale deti mi nikdy nenechajú 🙂

tinkyterinky
11. jún 2014

Ahoj🙂Ked že je Sofii ešte malička tak sem zatiať skusili "Prvú mrkvičku"ta nám veťmi chutila 🙂 POtom sme skúsili zeleninovú smes samozrejme aj ta chutila 🙂 V týchto horúčavách sme sa naučili piť s flašky a pijeme Bio jablkovo hruskovu stavu..A dnes sme skúsili zemiaky s králičím mäsom a feniklom.A prečo jej chutia noo asi už jej nestačíí mamičkin cicik 😀

donna11
11. jún 2014

..tak u nas z tých skorších prikrmov najviac chutili zemiaky+kralicie mäso+fenykel a este som mu zvykla zmiesat prva brokolica so zeleninovou zmesou a veru pusku otváral as dokonca,co je uňho raritou a jak sme pokročili na vyšší level s kúskami,tak uuuuplne že najviac chuti zelenina s telacim maskom,ma úplne skvelú chuť,pri tomto prikrme s kúskami ho až tak nenadrapovalo ako pri iných..takže super a som rada,že môžem dat môjmu synovi niečo zdravé,bez chémie hlavne,keďže je atopik a nemôže všetko zaradom jest..🙂

anny1984
11. jún 2014

Keď bol drobec menší, t.j. do 12. mesiaca, dávala som mu kupované príkrmy, no odkedy papá všetko, tak už nevarím oddelene pre nás a pre neho. Mal rád všetky príkrmy, samozrejme ovocné a zo zeleninových tie so zemiakmi, s ryžou už pomenej. Hoci teraz ryžu spapá 🙂

94
11. jún 2014

Náš Denis má len pol roka no s Hippkami je kamarát, najradšej má zemiakovu kasu s kukuricou a morcacim maskom. Papká ich lebo sú dobre a zdravé a mama im najviac doveruje. 😀 😀 😀

pipinka4
11. jún 2014

Sofinke najviac chutia ovocne prikrmy hocijake :D a cim viacej pestrejsie tym lepsie :D a preco? Lebo chce byt velka baba a chuti jej papkat 🙂 Milujem na nej ked zbada vyzivku a uz krici mnam mnam :D jej oblubene slovko

matulienka10
11. jún 2014

U nas "ficia" hlavne ovocné prikrmy, najviac marhula, slivka, hruška,ale aj ostatné, na to máme mlsny jazýček

dadda
11. jún 2014

u nas vyhrali tagliatelle so smotanou, to bol prvy prikrm, kde nasu malicku nenapinalo z kuskov a to ma uz vyse roka. Hipp je najlepsi, uzivame pravidelne viacero vyrobkoc, no tagliatelle su no. 1 😉

kika2710
11. jún 2014

My s príkrmamy budeme začínať onedlho, preto este neviem co mu bude najviac chutit... ale urcite ako prvú volbu vyberáme výživy od hipp nakolko od svojich známych viem ze sú super 🙂