VELKÁ SOUTĚŽ: Hrajeme o balíček za 100 €

lidka_hipp
30. mar 2015

Taky vám dělá radost, když vaše děti pěkně papají? Tak se pochlubte, pošlete nám fotku svého miláčka a můžete vyhrát spoustu výrobků HiPP.

Stačí, když sem vložíte jakoukoliv fotografii svého dítěte s jídlem a my na konci týdne vylosujeme šťastného výherce, který od nás dostane balík plný HiPP dobrot v hodnotě 100 €. Vkládat fotografie můžete do neděle 5. dubna do 24.00. V pondělí 6. dubna se pak dozvíte, kdy vyhrál a může se těšit na spoustu výrobků HiPP. Aby vám to čekání na vyhlášení lépe utíkalo, tak každý den budeme losovat ještě jednoho výherce, který od nás dostane balíček s produkty HiPP v hodnotě 10 €.

Moc se těšíme na všechny vaše fotečky 🙂

duchon
3. apr 2015

Slovenská klasika - bryndzové halušky

manamani1
3. apr 2015

Odkedy ma mamička nekojí, fičím na HiPP-ku. Od môjho 1 rôčika až dodnes🙂....HiPP najlepšia voľba po materskom mliečku 😉

alenocka11
3. apr 2015

Katka a Lucka... 🙂

majakuca
4. apr 2015

🙂

vall1319
4. apr 2015

Naša Kristínka.... <3

mymiska
4. apr 2015

Mami, dáš mi ešte trošičku? 🙂

evickaaa22
4. apr 2015

Natalka toho sice moc nespapa, ale ovocie ma rada 🙂

kikadem
4. apr 2015

Ako sa hovori: "An apple a day keeps doctor away." 🙂

katiehotmess
4. apr 2015

Najlepsie je cerstve ovocie, ale na cestach mame po ruke vzdy tento uzasny vyrobok!

lavitakaty
4. apr 2015

Oliverko dopapal a nikomu nič nenechal 😀

baklik
4. apr 2015

suchy rohlik je naj 🙂

sofiasuf
4. apr 2015

super "zdrava" vecera od tatika 🙂

nikuska744
5. apr 2015

Takto sa ja tvárim, keď mi mamina ponúka akékoľvek jedlo. Ach, jaaaj! Jedenie, naše trápenie ☹ Možno HIPP by nám konečne mohol pomôcť.

01sladkaadka
5. apr 2015

Zatial papam len mliecko Hipp Bio Combiotik, ale uz coskoro sa moj jedalnicek rozsiri o dalsie dobrotky 😉

miminkacik
5. apr 2015

mmhhm, kečup.. delicious! 😀

irenaliza
5. apr 2015

Dobrý neskorý večer,krásne veľkonočné sviatky, ja som konečne dopiekla tortu, urobila aký taký poriadok v kuchyni a rada by som sa zapojila do Veľkej súťaže s Hipp. Pri mojich dcérkach sme prešli rôznymi obdobiami jedenia, aj nejedenia. Aj teraz, každá z nich je iná , aj keď sa snažíme rovnako, nejako... 🙂 najstaršia zje okrem ryby, šunky, salámy, snáď všetko- je dobrý jedák, druhá dcérka, keby nemusela nejedla by, ak ak zje tak niečo bezmäsité, 3.dcérka má rada polievky, zemiaky, uhorky a najmladšia vyskúša snaď čo vidí, ale väčšina skončí porozhadzovaná na zemi a na oblečení, a v brušku takmer nič, ale jedno majú spoločné, milujú čisté minerálky, nesladené, čo je super, aj sladkosti milujú všetky,vlastne zatiaľ iba 3. A keďže sú to dievčatá,aj k jedeniu sa niekedy vyobliekajú, dajú si okuliare, hlavne, že je pohoda a ja už nemám síl... 🙂 povedia mi len," ale mami, nerob zo všetkého vedu". A posledná fotka z nedávnych narodenín a takto jedli rukami, keď im chutí. Zajtra snáď bude tiež torta čo sme s manželom upiekli chutiť a oslava dopadne dobre a budeme dúfať, že možno aj nejaký nečakaný darček vyhráme, snáď... Prajem zajtra Tebe Lidka, aj všetkým mamičkám a ich dcérkam iba rozumných a ohľaduplných šibačov a oblievačov, ale vody treba, aby sme boli krásne? no nie?. 🙂

ukulela
5. apr 2015

Dobry vecer. Maly ma 5 mesiacov, najvyssi cas na prve jedlo. Mrkva mu zatial velmi nereze 🙂