VELKÁ SOUTĚŽ: Hrajeme o balíček za 100 €

lidka_hipp
30. mar 2015

Taky vám dělá radost, když vaše děti pěkně papají? Tak se pochlubte, pošlete nám fotku svého miláčka a můžete vyhrát spoustu výrobků HiPP.

Stačí, když sem vložíte jakoukoliv fotografii svého dítěte s jídlem a my na konci týdne vylosujeme šťastného výherce, který od nás dostane balík plný HiPP dobrot v hodnotě 100 €. Vkládat fotografie můžete do neděle 5. dubna do 24.00. V pondělí 6. dubna se pak dozvíte, kdy vyhrál a může se těšit na spoustu výrobků HiPP. Aby vám to čekání na vyhlášení lépe utíkalo, tak každý den budeme losovat ještě jednoho výherce, který od nás dostane balíček s produkty HiPP v hodnotě 10 €.

Moc se těšíme na všechny vaše fotečky 🙂

mamca31
2. apr 2015

Marianko

momiicek
2. apr 2015

Papali sme sami Princezku a chutila nám :D

slavuska237
2. apr 2015

ešte dobre že fotim vsetky hluposti co moj maly napácha :D hovorim minule mužovi musim odbehnuť povešať prádlo ak by bolo najhoršie daj malému tu prázdnu krabicu od mlieka co su vnej hrkalky a on si na to bude bubnovať :D den pred som kupila uplne novu krabicu ... prídem domov moj syn na seba prakotil cca pol kila mlieka a co nevyšlo von strčil do toho nohu a metal nou :D zjavne aj ochutnaval a kukam čosi ma ine na sebe :Da ja s krikom na muza že kde je a on že,, šak som ho teraz prezliekol a do teraz zametal v obyvacke ako to može byt aj tu som myslel ze tam len trochu ostalo na dne :D a potom a ty co si mu nechala mlieko v krabici na hracky :D
a ja že drahy ja som ho tam nenechala ja som kupila vcera nove :D to nie je ta krabica s hrkalkami :D

jasminet
2. apr 2015

Moja este malinka Natalia a jej jahodovy masaker 😀 😀 😀

greeny
2. apr 2015

Rebekina prva mrkvicka 🙂

mizub
2. apr 2015

Moji dvaja drobci 🙂 Takto to nejak vyzerá, keď ich na sekundu nechám samých večerať 😀

beatabuckova
2. apr 2015

Zatiaľ papám mamkine mliečko,ale už sa oboznamujem aj s príkrmami, napríklad Hipp jabĺčko mám veľmi rád.... 🙂

beatabuckova
2. apr 2015

Pridávam fotku... 🙂

haidi
2. apr 2015

Lilien najviac chuti mrkvickove pyre 🙂

maminamatka
2. apr 2015
zaynab
2. apr 2015

Nase uplne prve papanicko,kaska a mrkvicka! Vsetko jej moc chutilo,papkala krasne,aj ked som sa bala,ze ako to cele dopadne,a vdaka HIPP,dopadlo to super!..🙂 tesim sa na dialsie prikrmiky,Hipp ma teda co ponuknut!..

zuzanitaina40
2. apr 2015

hipp ravioly 🙂

lilien27
3. apr 2015

😉

lusi24
3. apr 2015

Hip bol to pre Nás správny tip... 😀

lienka116
3. apr 2015

Mňam, taká dobrá papanica, aj fľaštičku by som zjedol 🙂

diana212
3. apr 2015

Mamina čo to tam skryvaš 😀

ryolita
3. apr 2015

S HIPP mliečkom fungujeme od prvých chvíľ 🙂

natalushka
3. apr 2015

Lubim,lubim..🙂

katem1
3. apr 2015

NATALKINA PRVA KASA. 🙂 Tak toto je moja prva kasicka.O 4dni budem mat 5 mesiacov a poznam len mamkine mliecko,ale tato kasicka mi strasne chutiiii mnam, tak sa mi fajne zaplna brusko ze o chvilu asi zaspinkam🙂

dagmaraspi
3. apr 2015
aduliak
3. apr 2015
cambi
3. apr 2015

Môj veliký papkáčik má rád nielen ovocné ale i zeleninkové výživky od hipp 👌😝👶

nikola599
3. apr 2015

Rada papam lizatka

lenosko
3. apr 2015

Ked pribor, tak ten dospelacky. Ked jedlo, najradsej to dospelacke. Tu konkretne babickin obed 😀

scooby25
3. apr 2015

So špenátom máme vždy kopec srandy 😀

danettka
3. apr 2015

Najskor sa napapam a potom si pekne umyjem zubky 👼🍪🍼😆

zuzlik_666
3. apr 2015

🙂

natalia_1
3. apr 2015

my to mame s jedenim vesele... vsetko chcem papat sama, ale viac je na zemi ako v pusinke 🙂 sak maminka uprace ...

bartaloska
3. apr 2015

Liana

ashley888
3. apr 2015

Naša prva lyzicka mrkvičky 😀