SOUTĚŽ o HiPP novinku pro miminka

lidka_hipp
4. nov 2015

Mám tu další balíčky a to hned s naší HiPP novinkou pro všechny maminky miminek 🙂 Je to náš nový rozpustný Baby Fenyklový čaj, který je vhodný pro miminka už od ukončeného prvního týdne. Obsahuje pouze 100 % extraktu z fenyklu. Je bez lepku a samozřejmě bez přidaného cukru. Byl navíc oceněn nezávislou asociací Aktion zahnfreundlich e.V. „ŠŤASTNÝM ZOUBKEM“. Protože myslíme na maminky, které mají plné ruce práce, je čaj balený po malých sáčcích, které jen stačí zalít vodou.

Pokud vyzkoušet náš nový Baby Fenyklový čaj a vyhrát balíček, ve kterém najdete i naše BIO sáčkové čaje, napište mi, co s dětmi děláte teď na podzim. Chodíte na procházky a užíváte si spadaného listí? Vyrábíte zvířátka z kaštanů? Milují vaše děti kaluže? Jsem zvědavá na vaše zážitky 🙂 Na deset z vás tu čeká náš balíček plný voňavých čajů.

marecek1
4. nov 2015

Jesenne dni si s detmi velmi uzivame,najviac so starsim syncekom.vyrezavame tekvice,naukladame ich na terasu a v kazdej zapalime sviecku....vyrabame sarkany,a skusame na kopci,ktory poleti...zbierame gastany,sipky,listy,vyrabame z nich zvieratka,ktore tiez zdobia nasu terasu.

erikab82
4. nov 2015

máme malú záhradku takže väčšinou čas trávime tam, zbierame lístky a konáriky, prekladá kamienky, robíme kopy z lístia a tak podobne. Občas zájdeme do blízkeho parku kde sú kačičky, husy a labute´- nosíme im chlebík, malá je úplne nadšená 🙂 a samozrejme hľadáme v tráve gaštany

bonitka7
4. nov 2015

V lete sme chodili von aj doobeda, aj poobede. Teraz na jesen iba raz chodime a medzitym vyplname cas roznymi aktivitami. Dcerku zapajam do vsetkeho. Takze doma spolu upratujeme, varime, vonku spolu behame, nahaname vevericky, pustame sarkana, zbierame listy, alebo gastany, zucastnili sme sa spolu lampionobeho pochodu, prosto kazdy den nieco ine, nech sa nenudime 🙂 vsetko si pekne uzivame, hlavne kym neprsi a nie je sychravo...

purinkaa
4. nov 2015

Pani jeseň opäť prišla,
ozdobená tekvičkami, šípkami a kopou farebného lístia.
Deti už šantia, púšťajú šarkany,
vyrábajú srnku či slimáka, potrebujú na to 2-3 gaštany 😉.
Ježko Jožko sa len čuduje, kde je to leto?
Treba si narobiť zásoby a je to..... 😉 😀 🙂

macopka
4. nov 2015

Pokial sa este da, tak vyuzivame este pocasie a chodievame kazdy den na prechadzky. Velmi radi chodime pozerat zvieratka u nas na dedine, je ich tu dost-koniky Bučo a Palerma, kozicky Anča a Bea, ovecka Zuzka... 🙂 alebo pomaham na zahrade, vysantim s listami a uplne super je, ked mozem skakat po kaluziach a behat v prsiplasti 🙂

kajca84
4. nov 2015

Minuly tyzden dostala dcérka svoje prvé gumáciky,odvtedy ich nechce dat dole z noh.Ani jej ani synekovi nevadí dázd,radi sa clapkajú v mlákach.Radi sa prechádzame v parku,zbierame farebné popadané listy.Zbierali Sme aj gastany,máme z nich náhrdelník😊

karolinkalinka
4. nov 2015

My skoro každy deň hrabeme listie.Spravíme si veľku kopu a potom do toho listia skáčeme🙂vyhadzujeme listie nad hlavu,zbierame na prechadzke krasne sfarbene listy a potom z nich vyrabame kytice....

linuus77
5. nov 2015

Ja chodim s detmi von kazdý deň, nedokazala by som vysediet doma🙂 chodime na prechadzky, do lesa, na ihrisko a zberame zalude, gastany, ohadzujeme sa s lisim 🙂 robime si pekne fotky, zbierame huby. ked je vonku mokro tak obujem detom gumaky(dcerka ma svietiace) a necham ich nech si uziju aj kaluže, ved su to deti. vobec mi nevadi ked sa zaspinia, kupujem im lacne oblecenie takze ho nieje skoda 🙂 nechapem mamicky ktore napominaju deti aby nechodili tam a tam a nerobili to a to aby sa nezaspinili🙂 my si uzivame vsetko a za každeho počasia 🙂

anita
5. nov 2015

Samozrejme, ak neprší, tak chodíme vonku každý deň na čerstvý vzduch. Dnuka sa vie pekne zahrať sám s autíčkami, momentálne je u nás top Lego. s tým sa vie poriadne Takže nejaké extra aktivity mu nemusím vymýšľať. Zatiaľ....

skerinko
5. nov 2015

Uplynulý týždeň pre naše deti v škôlke spolu s rodičmi pripravili pani učiteľky krásny jesenný podvečer Lapášikový sprievod. S deťmi sme vyrobili lapášiky z pohárov, vyzdobili, vyrobili sme si pre každú triedu nejaké masky (aby sme ich rozpoznali), pani učiteľky sa preobliekli za čarodejnice a vznikol z toho prekrásny večer svetielok, hudby, tanca a sprievodu po celom sídlisku. Bolo to čarovné 🙂

vrtulnik
5. nov 2015

Takáto krásne jesenné počasie využívame prechádzky a popri tom si zbierame gaštany a listy a všeličo potom vyrábame.

trudy1717
5. nov 2015

Moja Rebečka ešte nechodí , tak si lístie a ostatne jesenne plodiny este nevieme užívať . Teraz zatial iba putujeme kočíkom po prechádzakach v krásnej jesennej prírode.... proste pastva pre oči. užívame si posledne lúče slniečka a farby prírody 🙂

poleva
5. nov 2015

my si užívame úplne všetko, aj jar aj jesen, zimu či leto....momentálne zbierame gaštany, lístie, bicyklujeme a tešíme sa prvý sneh...🙂 chceli by sme začať s výučbou lyžovania, dvojčatá sa nevedia dočkať....v termoske nás bude zahrievať váš čajík, nakoľko ho pijeme dodnes, sme rodina čajových 😉

keiperka
5. nov 2015

So všetkými deťmi sa stretávame na ihrisku, tam sa deti zahrajú v piesku, či s kamienkami, pohojdajú... Je stále čo robiť. Alebo ideme na prechádzku po meste...

bibinka78
5. nov 2015

Farebne listy,gastany,tekvice,kaluze a krasna farebna krajina jesen je prekrasna.Prechadzka ci je zima,ci prsi chodime pre dcerku do skolky drobcek si pospinka 😉 a dcerka pozbiera farebne listie na obrazky.

peta2108
5. nov 2015

My si najviac užívame jesenné prechádzky prípadne keď sa dá vybehnem na dvor a tam pomáhame aj takto 😉

sisi208
6. nov 2015

tak maly ma este len rok, ale kazdodenne prechadzky dedinou nesmu chybat 😀 a po skvelej prechadzke vydatny spanok

lyrrya
7. nov 2015

My si uzivame jesen hlavne vonku prechadzkami. Zbierame gastany,listy,malujeme maxi obrazy,zbierame sipky a varime si bylinkove cajiky.

u nás je to velmi veselé len čo vykukne slniečko hned sme vonku pre nás je zábava všetko listy kaluže blato a všetko vôkol jesen je krásne čaro období chodíme pozerať farebnú pprírodu dýchať čerstvý vzduch a oddychovať i čerpat energie 🙂

renaatka
8. nov 2015

Snažíme sa chodiť von ci svieti slniečko alebo prší, hoci sme z malým 2den doma z nemocky a ešte sme si priniesli z oddelenia crevnu chrípku chvíľu nám potrvá kým budeme znova fit, aale potom Hor sa von! 🙂

renaatka
8. nov 2015