SOUTĚŽ o HiPP svačinky

lidka_hipp
5. nov 2015

Ideální svačinka by měla zasytit, dodat energii a živiny. Proto jsme vytvořili BIO müsli tyčinky bez přidaného cukru. Obsahují vlákninu, která je důležitá pro zdravé zažívání. Naopak v nich nenajdete žádné konzervanty, barviva a ani umělá aromata. Chutná dětem i dospělým, což jsem doma vyzkoušela nejen na Aničce, ale i na manželovi 🙂 Více: http://goo.gl/QFsvNP

Jaká svačinka má u vás úspěch? Napište mi, jaké svačinky děláte dětem a co jim chutná. Pět z vás se může těšit na náš svačinový balíček BIO müsli tyčinek, BIO oplatků a BIO 100 % ovocných kapsiček.

eleonora86
6. nov 2015

My mame najradsej bananik a potom domace vyzivy, najviac broskynova 🙂

purinkaa
6. nov 2015

Nase princezne maju rady jogurty, samozrejme parky a vajicka na akykolvek sposob 🙂....16-mesacna dcerka casto vyberie panvicu, na ktorej robime vajicka a naznacuje, co chce papat 😀 .....a kedze mame doma 2 slniecka, spravila som im jedno aj na ranajky.....***DOBRU CHUT*** 😀 😉 🙂

alienka000
6. nov 2015

U nás jednoznačne na svačinku najradšej máme ovocie, hlavne jabĺčka. Tie miluje vo všetkých formách - vo výžive, postrúhané alebo len tak si kuská celé jabĺčko 🙂

u nás je úspešná zelenina a ovocie na hociaký sposob 🙂 🙂

marekahenrieta
6. nov 2015

Tak u nás je to doteraz pomixovaný banán s piškótami a jogurtom, výživka, croasant, ale keď v obchode uvidí tieto tyčinky, bez nej už neodídeme 🙂

hantsjask
6. nov 2015

U nás jako svačinka aktuálně vede domácí jablečno-broskvová přesnídávka, s láskou dělaná od prababičky 😉

igiana
6. nov 2015

Nasa mala cez leto papa ovocie a zeleninu zo starkinej zahradky, cez zimu mrazene cierne ribezle a ciernu morusu rozmixovane s jablckom alebo s hruskou. Kedze je slabsia jedacka, musime chovat popritom babiku, ocka, sestricku, hovorit ako Masu (Masa a medved) ked jedla iba sladkosti bolel zubok 🙂 .
Ked cestujeme alebo sme v meste, rada zje aj ovocnu tycinku alebo kapsicku. Doma ich musim mat skryte, lebo manzel by ich hned zjedol 😀

pepa1985
6. nov 2015

Keď ideme von vždy beriem drobcovi nejaké ovocie banán, jablko či iné ked sme doma zvykne si sám otvoriť ladničku a kričať mama ogurt (jogurt) samozrejme medzi tým nepohrdne nejakou mňamkou ako sú piškoty či chrumky

kajca84
6. nov 2015

Ovocie,jogurt,musli tycinky,krupicová kasa,keksíky,mliecny rez,kedy ako 😊

ajulienka81
6. nov 2015

staršej dcére do školy nejaké pečivo + ovocie a malú sladkosť, sušienku alebo musli tyčinku a mladšia má rada pomixované ovocie a kukuričné chrumky

martina374
6. nov 2015

U nás je to buď domáca výživa s piškótami alebo biely jogurt s piškótami, ktorý keď zje celý kelínok tak začne plakať, že už není. Potom jej dám čistú piškótku a je dobre 🙂

jarnicka
6. nov 2015

Samozrejme zeleninka ovocie musi byt avsak ked ideme na vylet alebo prechadzky tak taka svacinka hipp je super alternative.

1masaamedved
6. nov 2015

U nás je to ovocie všetkého druhu, pudinček či doma upečený koláčik ale úplne najobľúbenejšie sú jogurtíky

sluchatka
6. nov 2015

Ovocie, jogurt pripadne nejaka babovka, alebo kupena ovocna kapsicka

sofiasuf
6. nov 2015

u nas su v oblube jogurty, tvarohove dezerty, chlebik s detskou sunkou s vysokym podielom masa a syrom, samozrejme rozne ovocie a sem tam kupovane vyzivky do kapsy alebo nieco sladke 🙂

dankaa78
6. nov 2015

U nas vedie jogurt.Nasa mala spraska 2 jogurty denne a starsia miluje musli a ine maskrty.
Inak casto robievam ovocny jednoduchy salat z bananov jablk a arasidiv a medu🙂

charmed
7. nov 2015

Ke svačině má dcera nejraději banán s jogurtem či tvarohem. Naštěstí má ráda jak ovoce, tak zeleninu, čili nemám problém jí každý den překvapovat jinými chutěmi. Ale nejraději má banán samotný nebo smíchaný s čerstvým strouhaným jablíčkem ze zahrádky.

petmas1
7. nov 2015

my papame Vaše musli tyčinky alebo tie ovocné vždy po poobednom spinkani. Takže zásobu musíme mať lebo ak vymyslim nieco ine obaja placu. takže u nás maju velky uspech mnam 🙂

lusulko
7. nov 2015

joooj moje dieta miluje tieto tycinky, naposledy zjedol 3 naraz 😀 len ta cena za ne je privysoka :( ale veru, ako zdrava sladkost mu chutia najviac ovocne tycinky 🙂

ciusinka
7. nov 2015

Ja davam syncekovi na desiatu bud ovocie alebo cisty biely jogurt-tomu ale zatial velmi na chut neprisiel 🙂Ovocie mu davam bud cerstve alebo v poslednej dobe takmer vylucne len ovocne vyzivy od Hippu,kedze z ovocia,ktore sa momentalne predava vo vacsine obchodov velmi nadsena nie som..Ovocne vyzivy od Hipp maly miluje,spapa vzdy cely 190-gramovy poharik 🙂Ma rad vsetky kombinacie,no najradsej ma asi kombinaciu hruska-slivka 🙂Ja som stastna,ze malemu chutia a zaroven,ze su tieto vyzivy bez pridavku cukru 🙂

ankazdca
7. nov 2015

U nás sa celkom osvedčili domáce pomazanky. Deti ich maju velmi radi,hlavne ked je viac casu a mozem z toastoveho chlebiku vykrajovat veselé tvary a este aj zeleninkou ozdobit a veselá tvaricka,lodka ci mini pizza je na svete. Deti ich jedia s velkym zaujmom a ja som rada ze si obľúbili zdravé veci. Ovocie u nas samozrejme nechýba tiež, mnamky hamky🙂

mabliss
7. nov 2015

Na desiatu má malý najradsej ovocie:jablko,hrozno,banan,alebo aj rohlik. Rada by som vyskúšala aj Vaše výrobky,vyzerajú fajn a zdajú sa byť aj zdravé. Myslím,že na von do ruksacika ideálne. Ak nevyhram,určite kúpim na ochutnanie. 🙂

eli3k
7. nov 2015

Nas Edwin neodmietne na rannajky jogurt. Pripravujem mu ich podla sezonny. V lete okrem jogurtu rozmixovana zelena uhorka, jablko, melon alebo ine ovocie. V chladnejsom pocasi zasa nieco teple, napriklad uvarene jablcka. Na cesty v kazdom rocnom obdobi mame pribalene vyzivy Hipp Frucht-Pause. Chutia a vzdy zachrania situaciu 🙂

marisa90
7. nov 2015

U nas je najoblubenejsie cerstve ovocie, mala si hocikedy cez den vypyta jablcko alebo hrozno, to ma najradsej A samozrejme obcas siahneme aj po ovocnych prikrmoch od Hipp. Fotka z dovolenky kde jej melonik moc chutil 🙂

marisa90
7. nov 2015
denkaa1
8. nov 2015

u nás sú to jogurty a ovocie 🙂

1989lenka
8. nov 2015

My sme do nášho jedálnička zaviedli sladke pochútky len nedávno. Pomaličky objavujeme nové chute 🙂 zatial nám chutilo jablko a marhule. Hruška sa jej moc nepáčila. Tvárila sa pri nej kyslo 😀 tak ju neskor ešte vyskúšame a uvidíme. Oblúbená je piškótka.

evulienkaslx
8. nov 2015

ovocie, jogurt, domace musli, zboznuje aj Hipp tycinky alebo ovocne kapsicky, pripadne nedavno si v obchode "kupila" jagurtovu kapsicku a zmlsala ju :-0

mibel
8. nov 2015

my sa snazime ovocie jest uz od mala , ale stale nam to nejako nejde , skusame stale nieco nove aj rozne formy a najviac sa nam osvedcili kapsicky , ktore mi moj 6 rocny bez problemov zje 🙂

lienkaxy
8. nov 2015

14 mesiacov naša malá Nelinka má,
na desiatu najradšej kašičky papá.
Do škôlky ráno staršiu sestru spolu pešo odvedieme,
potom sa do kuchyne sa poberieme.

V kanvici sa už varí vodička,
bude kávička i ovocná kašička.
Nelly je dobrá jedáčka,
zjesť ku kašičke i ovocnú kapsičku je pre ňu hračka.

Ďakujeme Hipp, že ťa máme,
že vďaka tebe denne zdravo papáme.
Tešíme sa na ďalšie chutné novinky
a prajeme ti nech ťa ľúbia všetky detičky i maminky!