SOUTĚŽ o kosmetiku HiPP

lidka_hipp
30. okt 2015

Mám tu deset krásných kosmetických balíčků HiPP s BIO mandlovým olejem 🙂 Čekají tu na vás! Napište, podle čeho jste vybíraly kosmetiku pro své miminko. Co pro vás bylo důležité při výběru? Daly jste na zkušenosti jiných maminek? Používáte kosmetiku, se kterou jste se setkali už v porodnici? Všechno mě zajímá 🙂 Deset vybraných odpovědí odměníme kosmetickým balíčkem.

V HiPP víme, že citlivá dětská pokožka si zaslouží jen tu nejjemnější péči, a proto jsme vytvořili kosmetiku s BIO mandlovým olejem. Mandlový olej má již po staletí prokázané účinky v kosmetice a je dlouhou dobu známý svými blahodárnými účinky na pokožku. Osvědčil se v péči o citlivou pokožku miminek, protože je mimořádně dobře snášen suchou pokožkou a je doporučován na promazání pokožky. Mandlový olej je neuvěřitelně jemný a nedráždivý. Více o naší kosmetice s BIO mandlovým olejem najdete na: http://www.hipp.sk/kozmetika/

ajino
30. okt 2015

Ja som dala na odporúčanie mojej veľmi dobrej kamarátky, ktorá už dlho používala výrobky HIPP a doniesla nám vyskúšať kozmetiku HIPP a bola som veľmi spokojná, pokožka dcérky bola hebká, voňavučká a po prečítaní zloženia som sa rozhodla pre kúpu tejto kozmetiky, takže u nás doma jedine výrobky HIPP. V pôrodnici nám nedávali žiadnu kozmetiku, vďaka kamarátke som mala možnosť vyskúšať kozmetiku HIPP .

inga263
30. okt 2015

Ja som sa s kozmetikou HIPP stretla prvýkrat v Rakúsku kde som pracovala, takže po narodení môjho drobca som chcela preňho samozrejme niečo kvalitné a dobré, preto som volila túto značku, s ktorou som bola stále spokojná 🙂

igiana
30. okt 2015

Ešte pred narodením dcérky som bola rozhodnutá, že kozmetiku budem používať minimálne, že mi bude stačiť detské mydlo a krém proti zapareninám. Ale po pôrode som zistila, že má dcérka sklon k atopickému ekzému a tak som musela pátrať po vhodnej kozmetike. Rozhodovala som sa podľa zloženia výrobkov a podľa ceny. Striedam viacero značiek, podľa toho, ako sa práve ekzém u dcérky prejavuje. Medzi ne patrí aj Hipp kozmetika a som s ňou veľmi spokojná.

beatabuckova
30. okt 2015

S používaním kozmetiky Hipp som začala už v tehotenstve používaním masážneho olejčeka pre tehotné... a pre malého kupujem tiež iba Hipp. Odporúčila mi to pediatrička a urobila dobre 🙂 Malý mal suchšiu pokožku...no teraz žiadny problém nemáme. Používame Hipp sprchový gél na telo a vlásky, telové mliečko a krém do nepriaznivého počasia.
A musím sa priznať....s telovým mliečkom sa natieram aj ja....milujem totiž vôňu mandlí a mliečko má neskutočne krásnu mandľovú vôňu 😅

evkakd
30. okt 2015

My sme u syna museli pouzivat olejceky a mlie ka z lekarne koli atopickemu ekzemu, ktory casom nastastie zmizol. U drecky sme pouzivali kremiky a olejceky co najmenej ale ak bolo treba tak to bol hipp detsky olejcek, , ktory vzdy pomohol. 🙂 v nemocnici mi odporucili pokazde nieco ine, tak myslim, ze najlepsie je si odskusat co vyhovuje kazdej mamicke a dietatku 🙂

prada11
30. okt 2015

Prvý krát som sa s kozmetikou Hipp stretla v porodnici. Páči sa mi jemnost kozmetiky, že neobsahuje alkohol a obsahuje bio olej. Po obruskoch nemáme ziadne opruzeniny a malej pleť je naozaj krasna a jemná.

nikinka1111
30. okt 2015

ja som pri synovi používal od začiatku Hipp kozmetiku. pred pôrodom som v obchode strávila dlhý čas študovaním zloženia všemožných výrobkov a jednoznačne vyhral Hipp. Šampón, krémiky, olejček, do kúpeľa... nikdy sme nemali podráždenú pokožku a ako bonus - nádherná jemná vôňa... A šampónik je úplne super, vôbec mu nevadí v očiach ani teraz keď je už veľký 🙂. V decembri k nám pribudne malá bambuľka a už teraz viem akú kozmetiku budeme používať 🙂

mandelina
30. okt 2015

Musím sa priznať, že kozmetiku používam pri deťoch len v nevyhnutnom množstve 😉 a skúsila som už rôzne značky. Značku Hipp poznáme dobre a napriek tomu, že jej cena patrí k tým vyšším 😒 nájde si miesto u nás doma, práve preto, že sa nám osvedčila a nie je mi teda "ľúto" zaplatiť viac. So zn. Hipp som sa stretla už v pôrodnici, keď som dostala rôzne vzorky a mohla som porovnať, čo nám bude najviac vyhovovať.

kim_rossi_stuard
30. okt 2015

ahoj nasa kozmetika za behom rokov menila, najprv pred 6 rokmi sme kupovali nemenovanu znacku co nestipe oci, lebo nam ju odporucili v porodnici aj ju tam pouzivali sami, potom sme presli na znacky vhodne pre atopikov, kedze nase druhe babatko malo atopicky exem a teraz sme este mudrejsi a uz pouzivame len Bio kozmetiku, ziadne antiperspiranty a pod. chemicky zlucene hlinikove veci pre seba, ale hladame eko alternativu aby sme do seba zbytocne nepchali ziadne chemikalie- takze pouzivame prirodne pripravky na vlasy, eko kozmetiku a domacky vyrabanu kozmetiku. vekom pribuda rozumu a aj my sme pochopili ze potrebujeme kvalitu a to su prirodne zdroje a nie chemia

stacey46
30. okt 2015

Ja som si ešte pred pôrodom objednala vzorky od rôznych výrobcov, niektoré sa mi páčili a našli sa aj také, ktoré mi napr. vôbec príjemne nevoňali alebo sa mi nepáčila konzistencia. Tak som predišla tomu, aby som bola sklamaná z niektorých výrobkov, keby som kúpila celé balenie. Na základe vzoriek som potom niektoré výrobky kúpila a iné som už poznala. Nakupovala som tiež pred pôrodom, takže som si nebola istá, či všetká kozmetika malinkej sadne, nakoniec iba jedno mydielko nám nesadlo. S ostatným problém nebol. Na základe vzoriek som prvýkrát vyskúšala aj HiPP kozmetiku, bola mi zaslaná vzorka olejčeka s bio mandľovým olejom a keď som ho prvýkrát otvorila, tá vôňa bola neskutočná, hneď som vedela, že ho kúpime. 🙂

majik66
30. okt 2015

zatial som kozmetiku hipp znacky nepouzivala, no rada by som vyskusala 🙂 🙂 🙂

janettan
30. okt 2015

Ako prvorodička som si nechala poradiť, pretože som chcela pre svoje dieťatko to najlepšie.
Keďže som už bola prihlásená tu na MK, tak sme s babami preberali počas celých týždňov takmer všetko a téma kozmetika pre bábätko nebola výnimkou 🙂

ivankajar
30. okt 2015

Po deviatich mesiacoch keď sa konečne narodí maličký človiečik tak každý rodič chce pre svoje dieťatko to najlepšie. Dnes je na trhu neskutočne veľa výrobkov, ktoré sľubujú len to najlepšie, no realita je niekedy žiaľ iná.
HIPP kozmetiku poznám a rozhodla som sa kvôli tomu že ho moje dieťatko najlepšie prijalo a nereagovalo podráždenou pokožkou alebo iným negatívnym prejavom.
A ako som prišla na HIPP najprv sme skúsili výborné čajíky a džúsy a potom sme vyskúšali aj kozmetiku s ktorou sme spokojný až do dnešných dní.
Ďakujem

jarnicka
30. okt 2015

Dobrý deň,
s kozmetikou HIPP nemám skúsenosť no sme pripravení ju vyskúšať. 🙂 🙂
Určite dôležité pri výbere je kvalita cena a čo vlastne výrobok obsahuje no vypočujem si aj rady a skúsenosti mamičiek .

erika630
30. okt 2015

Dobrý deň. Takže pri mojom prvom synčekovi som automaticky zvolila Hipp, vela kamaratiek mi odporucavalo Bubchen alebo Niveu - ale po návšteve v obchode a ovonaní a prečítaní obalov mi najviac do oka padol Hipp - ci to bolo vonou alebo obalom neviem presne ale určite presne vám viem povedat ze svoje rozhodnutie určite nelutujem a niekedy sa v kupelni načiahnem po Hipp šamponiku a umyjem sa s ním pretoze moje vlasy a telo je po nom jemnejsie, krajšie a vonavejsie - "čistejšie" ako po inom sampone ci sprchovom géle 🙂 Dakujem za vasu kozmetiku v mojom aj Christiankovom mene.

ivulkakm
30. okt 2015

Kosmetika Hipp byla u nas jako prvni co jsme vyzkouseli uz v porodnici a moc jsem si ji oblibila.nejen ze krasne voni ale je opravdu vynikajici,nevysusuje,nestipe dcerku v ocich proste je ta nej. Jako svatebni dar jsme od kamarada dostali velky balicek Hipp kosmetiky a vyrobky jsem si.oblibila jeste nez jsme vyzkouseli. 🙂

kupcovci
30. okt 2015

Ja som od prveho okamihu mojej dcerky umyvala malu len vodickou kedze mame citlivu pokozku a podla mna so zaciatku netreba pouziavt kozmetiku,neskor sme pouzivali nemenovanu kozmetiku po kt,mala dcerka este suchsiu pokozku,vyskusali sme viacej druhov no nakoniec sme boli spokojni s kozmetikou od Hipp,mame od nich aj krem do chladu ktory je vemi dobry,a pri vybere som dala na radu znamej kt,tiez pouziva kozmetiku od hipp a je velmi spokojna.

ivanka46
30. okt 2015

Hipp kozmetiku pouzivame od narodenia. Ako sme k nej dosli? 🙂 Hladala som to najlepsie pre mojho drbca, po roznych forach, strankach. Hipp krasne jemne vonia. Je perfektny. Najviac sa mi osvedcil hipp, ked som nasla malickej suchu pokozku na nozickach, zobrala som telove mliecko a vymasirovala, natrela s hipp. Nozicky mala po chvilke krasne, jemne 🙂 ♡ vlhcene obrusky su tiez super! nie su mastne, krasne vonaju 🙂 uz sa opakujem 😀 ale pre nas je hipp jednotka! 😉

magdicka111
30. okt 2015

U mňa pri kúpe kozmetiky rozhodovala:
- KVALITA
- ČO VÝROBOK OBSAHUJE (a aspoň niečo som teoreticky poznala)
-CENA
-REAKCIA DIETATKA NA KOZMETIKU
-VLASTNOSTI VÝROBKU
- VONA
- AKO S NIM PRACOVALO - AKO SA ROZOTIERALO, AKO RÝCHLO SA VSTREBALO
-OBAL
- UZÁVER NA VÝROBKU - PUMPIĆKA ALEBO KLASICKY UZÁVER
Prajem pekný deň

moncsi1987
30. okt 2015

U nas to bolo rozhodnute uz pred 18-imi rokmi ked moja mamka zacala pouzivat mojmu mladsiemu bratovi kozmetiku HIPP. Moja mamina to nevedela vynachvalit. A mala pravdu. Brat ma krasnu a bezproblemovu pokozku. Kamosky tiez pouzivaju tuto znacku a samozrejme aj oni to chvalili takze ked sa potvrdilo ze cakame babo nebolo o com, bola som rozhodnuta pre tuto znacku a nie len v kozmetike ale aj v ostatnych co tato znacka ponuka.
Samozrejme aj ja chcem len to najlepsie pre moju zivotnu lasku. 🙂

cukricek12
30. okt 2015

Kozmetiku pre malého som vyberala ja.Hlavným kritériom bolo,aby kozmetika bola vhodná pre bábätká,pre citlivú pokožku (keďže sme chvíľu bojovali s ekzémom), bez parfemácie (nechcela som mu dráždiť pokožku) a bez alkoholu. Toto som sledovala na výrobkoch. Samozrejme, skúsenosti iných mamičiek z môjho okolia som tiež brala do úvahy, ale každej vyhovovalo niečo iné, takže nakoniec to ostalo na mojom uvážení. Vlhké obrúsky Hipp som dostala od jednej návštevy, takže som vyskúšala aké sú a samozrejme nesklamali. 🙂

anka2103
30. okt 2015

V nasej porodnici pouzivaju Jonsons baby a po kupeni jednej flase mydielka domov som zistila, ze to drobcekovi velmi vysusuje pokozku tak som patrala po forach, aka znacka co obsahuje. Zistila som ze nielen Hipp ma krasne zlozenie bez vselijakych parabenov a neviem co vsetkeho, ale navyse krasne ,,detsky, vonia. Mate krasny sprchovy gel s kacickou co verim ze kazde dieta miluje, ale ich to hlavne povzbudzuje k hygiene. Som v kazdodennom ocakavani druheho baba a uz sme prichystany znovu a takato s bio olejom by urcite potesila 😉

jahodka30
30. okt 2015

Vôbec neviem akú kozmetiku používali v pôrodnici, ale doma už v tehotenstve som používala hipp olejček a drobček je tiež spokojnučký so značkou HIPP 😉 ... a keď je on spokojný tak sme aj my....

1989lenka
30. okt 2015

Snažila som sa vybrať kvalitnú kozmetiku pre naše bábätko.Dôležité pre mňa bolo zloženie produktov, aby nevysušovali pokožku a nespôsobili alergie.Počas tehotenstva som používala olej proti striám,s ktorým som bola spokojná.Preto som sa rozhodla vyskúšať aj detskú kozmetiku a neľutujem. Môžem len odporučiť.

Vlásky a telo pekne voňavé,
to len gél a šampón hipp vie.
Pokožka krásne jemnučká,
od telového mliečka.
A keď vonku vietor zafúka a zima sa blíži,
tak balzam náš malý poklad vždy ochráni.
Kozmetika HIPP
na ňu nemá nik 🙂

dzanem
30. okt 2015

Pre Ninku sa vyberala kozmetika na základe odporúčaní,informáciíí na internete a skúseností okolia.Každý chce pre svoje dietatko to najlepšie a chce sa vyvarovat škodlivín v prípravkoch,pretože jemná detská pokožka je velmi citlivá. Momentálne sa o Ninku stará značka Bupi ale nebránime sa používaniu aj inej značky kozmetiky,ktorá bude vyhovovat a dokonale sa postará o jej drobné hyperaktívne telíčko🙂)

katkapal86
30. okt 2015

Pre obe deti som vyberala kozmetiku na základe dôkladneho prieskumu detskej kozmetiky z informácií na internete, preštudovaním zloženia priamo v obchodoch a taktiež zo skúseností iných mamičiek - kamarátiek. Základ pre mna bol aby nebola kozmetika zatažujúca a dráždiaca jemnú detskú pokožku, bez chemických prísad, parabénov a to si myslím že kozmetika HIPP všetko splna. Používame gél na kúpanie a telové mlieko, dokonca ho používam aj ja 🙂

ekinka82
30. okt 2015

ako starostlivý otecko a manzel -chcem pre moje deti a manzelku len to najlepšie 🙂 Vo výbere kozmetiky som nechal volnu ruku manzelke ale pri nákupe som sa trosku obšmietal okolo nej a pomohol s výberom 🙂 Kozmetiku používa cela rodina a sme velmi spokojný 🙂 Miluju ju malý - mladý dokonca aj velký - starý 🙂 - od Hippu kozmetiku má kazdý rád - ved úsmev na perách je to naj 🙂

evulienkaslx
30. okt 2015

ja som dala na referencie od mamiciek, citam zlozenie- co najmenej drazdivych latok a davam prednost vyrobkom na citlivu pokozku, bez parfumov, farbiv a mnozstva konzervantov

majjka4
30. okt 2015

Kozmetika pre mojich drobcov mala byt co najviac "prirodna" bio... mandlovy olej prekrasne vonia, rychlo sa vstrebava a je idealny aj pre tu najjemnejsiu pokozku 😉 samozrejme ju pouzivam aj ja 🙂 pre nas je TOP! vsetci sme veeelmi spokokojni 🙂

kajca84
30. okt 2015

Pri syncekovi pouzívali v porodnici Johnsons,pri dcérke uz Hipp a dali nám aj balícek ako darcek,ktory mi urobil velkú radost,lebo dovtedy som Hipp neskúsala.Velmi som spokojná aj deti,aj ked nastastie nemajú problémy s pokozkou a tak Sme vyuzili aj kozmetiku,ktorú Sme dostali ako darcek od rodiny😊