Kdy vaše miminko spalo celou noc?

lidka_hipp
17. feb 2016

Podle mě je to pro každou maminku zásadní okamžik 😀 Vzpomínáte si, kdy vaše miminko poprvé spalo úúúplně celou noc? Jaké to bylo? Dokázaly jste usnout nebo jste ho raději chodily kontrolovat? Já jsem měla velké štěstí, že Anička milovala spánek stejně jako já. Takže spala opravdu dobře, teda i díky mlíčku HiPP Combiotik 😉 a já mohla odpočívat, ale vím, že hodně maminek má doma malé nespavce, kteří se budí i několikrát za noc...

ask
20. feb 2016

Asi este nie😀

barny
20. feb 2016

dcera ma rok a este noc neprespala, naj noc bola asi, ked bola hore 3x a syn prespal celu noc, ked mal niec cez 3 roky, takze dva roky sa este nevyspim asi 😖

nefertiti7
20. feb 2016

Dcéra prespala prvú celú noc asi už v 1 mesiaci. Ja som ale nespala....chodila som ju kontrolovať...dojcena bola do 16 mes. Teraz ma 22 mes a stále krasne spi sama v izbicke. Syn kt.ma 6r prespal celú noc ako 3,5r. Takže to dalo zabrať. Kojený musel byt co 2 hod. Narocne a potom sa budil na čaj a zle sny....doteraz sa mrvi a nerád spi sam.

autumn11
21. feb 2016

môj syn prespal celú noc cca. v piatom - šiestom mesiaci. Nepýtal si už mliečko, stačilo mu až ráno. Boli sme na UM.