SOUTĚŽ: příkrmy HiPP

lidka_hipp
18. feb 2016

Příkrmy HiPP to je záruka kvality a rozmanitosti chutí 🙂 Jsme moc rádi, že vaši dětem naše příkrmy chutnají, a proto tu mám soutěž o pět balíčků, které budou obsahovat váš neoblíbenější příkrm HiPP. Kdybyste náhodou nevěděly, jaký si vybrat, nápovědu najdete na našem webu: http://www.hipp.sk/prikrmy/produkty/

Mimochodem, příkrmy HiPP jsou vyráběny z kvalitních surovin pocházejících z ekologického zemědělství. Aby mohly získat naši vlastní HiPP BIO pečeť kvality, za kterou ručí rodina Hipp svým jménem, musí být vyrobeny podle ještě přísnějších pravidel, než jaké nám ukládá česká a národní legislativy pro biopotraviny.

Soutěžní otázka je jednoduchá, napište mi, jaký je váš nejoblíbenější příkrm HiPP nebo jaký byste rádi vyzkoušeli. Pět vybraných odpovědí pak odměníme chutným balíčkem 🙂

petronelak
18. feb 2016

Moja 2 ročná slečna Vaneska zbožnuje Vaše ovocné kapsičky a tiež ovocné ryžové oplátky

fazulka17
18. feb 2016

U nás vedú jednoznačne všetky ovocné príkrmy zbožňuje ich a úplne TOP sú kapsičky 🙂

matarka
18. feb 2016

Moje dieta mi obcas velmi razne ukaze, ze som jej nenavarila podla gusta - a tak bolo aj vcera, ked mi nad tekvicovo-zltkovo-ryzovym obedom po prvej lyzicke ohrnula nos, ale zato vase BIO Rajčiny a zemiaky s kuracím mäsom zjedla len taky fukot. Velmi chutila aj Zelenina s cestovinami a sunkou, hovadzie maso a ine masove Hipp-ky. Radi by sme vyskusali polievky, lebo tie sme este netestovali, alebo aj cervenu repu s hovadzim masom a jablkami.

dobromila1111
18. feb 2016

Mam takmer trojmesacneho synceka. Na prikrmy sa uz chystame,studujeme dostupne info. Vyskusame radi akykolvek, verim,ze tomuto babu bude viac chutit papat,ako jeho braskovi :D

lucyzet
18. feb 2016

Väčšinou doma varím, ale keď nestíham alebo niekam ideme, tak vždy využívame iba hipp. Dnes mal od Vás zemiaky s feniklom a králičím mäsom. Keďže malému tak chutia, tak aj na vašu stránku chodím, čítam si zloženia a varím podľa toho. a veru vtedy aj viacej papá. hlavne tie polievky zeleninové, teraz som kúpila aj príkrm s lososom a hovädzie s červenou repou (toto som podľa vášho zloženia varila aj doma a chutilo mu, tak uvidíme ako sa popasuje s kupovaným). vyskúšať by som chcela aj paradajkové, ale ešte má čas, kvôli alergiám. 🙂

jajamalka
18. feb 2016

Jednoznačne tie srdiečkové cestovinové príkrmy. Tie by som zjedla aj ja. 😀

macopka
18. feb 2016

Skusili sme uz viacere. Zeleninove nam moc nechutia, ale na ovocnych si velmi pochutname 🙂

anny1984
18. feb 2016

Na ovocných kapsičkách si teraz pochutia obaja moji drobci. Majú radi všetky príchute 🙂 či cestujeme k babke alebo doma na desiatu.

majkaa852
18. feb 2016

Najoblubenejsie su ovocne kapsicky ....... radi by sme vyskusali menu od ukončeneho 7. mesiaca

kukuc123
18. feb 2016

Zemiaky so špenátom a smotanou. to potom vyzerá úplne ukážkovo 🙂

vedorka
18. feb 2016

nam chuti od Vas uplne vsetko, najviac asi losos a bolonske spagety 😉

lauricka
18. feb 2016

najmladsej vsetko chuti, pri malych sa mi dost osvedcilo aj hlavne vsade zo sebou ovocicko v teglikoch, to by som brala aj vo vacsom objeme v jednom tegliku, no a starsi mali velmi radi "srdiecka", ako sme to volali, bio-detske cestoviny. Najmladsia mala nedavno rok, tak aj ona uz zacina so srdieckami . Mne sa pozdavaju aj ovocie s cerealiami, take fajn ranajkove a deti si vedia obcas pochutit aj na ovocnych kapsickach. Stale mame aktivity rozne, skoro kazdy den ideme niekam mimo domu, takze Hipp produkty su pre mna dost prakticke a odkedy mam deti, co uz je vyse styri roky, Hipp je taka naj v tomto pre nas.

iwuska1401
18. feb 2016

tak ja sa snazim malej varit doma ale blyzi sa leto a na vylety by sa urcite takato moznost hotoveho prikrmu urcite hodila aj ked mala mozno od narodenia myslim jeden pohar prikrmu aj to bolo zrovna od hipp a chutilo 😀 inak mame cajiky hipp a tie tiez zboznuje a chceli by sme vyskusat . http://www.hipp.sk/prikrmy/produkty/menu/menu-o...
to vyzera zaujmavo a chutne mnam .-D

manuska87
18. feb 2016

Mojej dcerke chuti cajik,a prikrmy uplne vsetky,kedze uz papa aj nasu stravu,vase prikrmy nas zachrania stale ked nestiham navarit nacas alebo sme niekde vonku a otvorit "hotovku"je to najjednoduchsie

bibinka78
18. feb 2016

Nakolko casto travime cas v cakarnach u lekarov mame po ruke vzdy oblubene prikrmy vyvar rezancami a morcacim masko a cervena repa s jablkom a hovadzim masom-u nas sa neda kupit objednavam z internetu.Ked sme dlho kojenie nestaci a treba uhasit hlad tak nas vzdy zachrani hipp 😉

mary_m
18. feb 2016

syn má najradšej ovocné kapsičky, všetky príchute 😉
http://www.hipp.sk/prikrmy/produkty/ovocie/bio-...

espresso
18. feb 2016

Ovocne kapsicky aj u nas su naj! 🙂 A este ovocne prikrmy v poharikoch 🙂
http://www.hipp.sk/prikrmy/produkty/ovocie/ovoc...

johankahanka
18. feb 2016

my papáme Hipp vlastne od rána až do večera 😀 začíname kašou, pokračujeme ovocíčkom, menu na obed a samozrejme kašička s prebiotickou vlákninou na večeru 🙂 výnimku tvorí len rožtek či jogurt na olovrant 😉 Najnovšie sa nám zapáčili menu-čká v srdiečkových miskách, učíme sa totiž samostatne papať 🙂

sluchatka
18. feb 2016

U nas su top ovocne tasticky, vzdy ked ideme na prechadzku, nesmu chybat v kabelke.

mersy1
18. feb 2016

Mi sme začali prikrmovat v 5 mesiaci no do 8,5 mesiaca sme bojovali s každou lyžičkou jedneho dňa sa Paul zobudil a začal papat ako spravna mama som mu začala pripravovat rozne mixovane príkrmy vyskušali sme snad všetko a kombinacie všetkeho(mrkvu,špenat,sladky zemiak,cuketu,petržlen,por,jablko hrušku banan,slivky...) a zrazu ochutnal Hipp a jednoducho mu chutí hlavne zeleninove v kombinacii s maskom -mrkva hrašok a hovadzie alebo mrkva hrašok a jahnacie ale zo všeho najradšej ma tekvicovu tu jednoducho miluje. Jednoducho som vzdala som boj s nekonečnym varením mixovaním a nakoniec vyhadzovaním

kittyjuliette
18. feb 2016

My sa na prikrmy este len chystame,ale velmi radi by sme vyskusali nejake vhodne na prve prikrmovanie,sama neviem,cim zacat

maryon1
18. feb 2016

Veľmi radi by sme vyskúšali BIO zeleninkové polievky s teľacím, kuracím a morčacím mäskom 🙂
dcérka zbožňuje polievky, takže určite by si pochutnala 🙂

janhe
18. feb 2016

No ja som na vasich vyrobkoch uz nechala tolko penazi co ine 4 mamicky naraz tak by som si zasluzila odmenit 😃 inak moja mala zje len prikrmy hipp nic ine jej nechuti rovnako ako presnidavky v anglicku sme kupovali aj mlieko. Ked tak uvazujem tak vsetko vase kupujeme cize nue ako 4mamicky ale aj 6 haha

marecek1
18. feb 2016

Snažím sa variť každý deň -najmä kvôli našej malej dcérke, niekedy však nastane situácia, kedy uvariť nestihnem, poprípade cestujeme, a vtedy siahnem po hotovom príkrme. Našimi obľúbenými sú príkrmy od Hippu -
naposledy sme ochutnali lososa so zemiakom a mrkvičkou, Tamarke veľmi chutilo, čomu som bola rada, ryby sú v strave /nielen u detí/ veľmi dôležité.

no a čo by sme ešte chceli vyskúšať? určite Vaše BIO mäsko morčacie, kuracie a hovädzie 🙂

janhe
18. feb 2016

A este dodam ze najviac jej chuti maly rindfleish ten zje aj dva na veceru

vevesh
18. feb 2016

pri vsetkych detoch vedie menu- zeleninova ryza s kuracim masom (som sa toho nemohla donakupovat 🙂 ) a teraz ma zaujal aj losos so zeleninou- takze toto planujeme urcite vyskusat. A navyse pacia sa mi aj cisto masove prikrmy, ktore je mozno primiesat k inym menu.

nikenzi
18. feb 2016

U nas papame hlavne domace a prikrmy si nechavame na cesty k doktorom, na navstevy a pod. 🙂 A oblubeny nemame, on spapa vsetko 😀

merry1001
18. feb 2016

Ovocné kapsičky sú top, 2-3 denne musia byť B-)

ivankaberrynka
18. feb 2016

My sme s príkrmami len začali a veľmi radi by sme vyskúšali práve HIPP 😉 Zatiaľ sme papkali len to, čo mamička doma uvarila, ale chystáme sa na ovocie. A keďže ovocie je teraz v obchodoch plné pesticídov, tak siahneme po poháriku.

lulu0123
18. feb 2016

My sa chystame zacat s prikrmami az o mesiac, zatial staci mliecko a radi by sme vyskusali tak ovocne ako aj zeleninove prikrmy.Zaujimavo vyzeraju aj cestoviny.